Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب پاسخ رهبر معظم انقلاب به دو استفتاء درباره کرونا سوال: حکم رفت و آمد خانوادگی و نیز حضور در مراسماتی که در آن احتمال مبتلا شدن به کرونا وجود دارد، چیست؟ جواب: از وارد شدن به محلی که احتمال عقلائی مبتلا شدن وجود دارد، اجتناب شود مگر اینکه با رعایت نکات بهداشتی، این احتمال منتفی و یا غیر قابل توجه باشد. سوال: اگر شخصی به این بیماری مبتلا شده یا برخی از علائم مشکوک به کرونا را دارد، آیا جایز است با کسانی که از وضعیت او اطلاع ندارند رفت و آمد نماید؟ جواب: اگر احتمال عقلائی بدهد که موجب سرایت به دیگران گردد،...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز483
دیروز2975
در هفته6784
در ماه40582
مجموع572400

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت معرفى كانديداهاى اين جامعه در استان قم
در تاریخ 23/11/1378
بسم الله الرحمن الرحیم 
«وصيت من به ملّت شريف آن است كه در تمام انتخابات در صحنه باشند» امام خمينى (ره)

مردم فهيم و قدرشناس استان قم‏
ضمن تشكر از بذل محبت و پى‏گيرى‏هاى مجدانه شما مردم وفادار و انقلابى، در پاسخ به سؤالهاى مكرر شهروندان عزيز مبنى بر معرفى كانديداهاى جامعه مدرسين حوزه علميه قم، بدينوسيله آقايان حجج اسلام والمسلمين حاج شيخ حسين ايرانى، حاج سيد على يثربى و آقاى دكتر سيدمحمد ميرمحمدى «دامت تائيداتهم» را جهت تصدى امر خطير نمايندگى مجلس شوراى اسلامى حضور شما مردم آگاه و بيدار معرفى مى‏نمائيم.
لازم به ذكر است كه متأسفانه به علت بروز برخى مشكلات ادارى كه در شرائط كنونى توضيح آن به مصلحت نمى‏باشد حوزه انتخابيه جناب حجةالاسلام والمسلمين آقاى حاج سيد على اكبر ابوترابى «دام تائيده» تهران معيّن گرديد لذا از حضور اين آزاده سرافراز در رقابت انتخاباتى استان قم محروم گرديديم بر اين اساس جناب آقاى يثربى به عنوان كانديداى جايگزين ايشان و مورد تأييد جامعه معرفى مى‏گردند.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته
هيأت رئيسه جامعه مدرسين حوزه علميه قم
بسمه تعالى‏

همشهريان محترم ومتدين شهيد پرور و افتخار آفرين استان مقدس قم‏

سلام عليكم‏:
با تبريك و تهنيت بمناسبت فرخنده يوم الله 22 بهمن .
اميد است شما فجر آفرينان و طلايه داران انقلاب در آن سرزمين مقدس در كنار آن حوزه مقدسه مشمول بيشترين بركات الهى باشيد در رابطه با انتخابات دوره ششم مجلس شوراى اسلامى، با عنايت و بزرگوارى جامعه محترم مدرسين و حسن نيت شما همشهريان محترم اميد مى‏رفت كه به افتخار بزرگى از خدمتگزارى شمإ؛ ّّ و آن حوزه مقدسه در زير سايه كريمه اهل‏بيت(ع)نائل آيم.
عليرغم تلاشهاى زياد براى انتقال ثبت نام اينجانب از تهران به قم متأسفانه براى مشكلات ادارى مورد قبول مسئولين محترم انتخابات قرار نگرفت، و توفيق فعاليت بعنوان كانديداى شهر مقدس قم را از دست دادم.
ضمن آرزوى صحت و سلامتى و توفيق روز افزون همگان، از شما عزيزان و محترمين گرامى درخواست مى نمايم كه به كانديداهاى مورد تأييد جامعه محترم مدرسين رأى بدهيد.

از مراحم شما سپاسگزارم.
برادر شما
سيد على اكبر ابوترابى

طلیعه

تصویر مطلبیکی ازمهم‌ترین اخباری که این روزها در سایتها و خبرگزاری‌های داخلی و خارجی مطرح و تحلیل‌های مختلفی حول آن منتشر می شود برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است . برخی تحلیلگران با کنار هم قرار دادن نظرسنجی‌ها و بررسی آنها درباره نتیجه احتمالی شکست جمهوریخواهان و پیامدها و آثار آن بر رابطه ایران و آمریکا خصوصا درباره بازگشت آمریکا به برجام تحلیل‌هایی ارائه می‌دهند. در عین حال برخی تحلیلگران هم بر این باورند که با توجه به سیستم انتخاباتی الکترال در آمریکا و همچنین احتمال تصمیم گیری برخی از رای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom