Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز146
دیروز1144
در هفته7405
در ماه15005
مجموع397858

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت الله بهشتی با بیان این که ما تاکنون از استکبار ستیزی ضرر نکردیم، گفت: خوشبختانه به وسیله همین استکبار ستیزی روز به روز بر عزت، اعتبار و اقتدار جمهوری اسلامی افزوده شده از این رو، این راه باید ادامه داده شود.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به 13 آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی، بر لزوم تداوم مبارزه با جبهه استکبار به ویژه آمریکا تأکید کرد و افزود: خط استکبار ستیزی همواره باید خطی شفاف و روشن باشد چون مستکبران دست از استکبار گرایی و زورگویی برنمی دارند، آن‌ها به هر نحوی ولو با کشتار مردم مظلوم و تفرقه‌افکنی می‌خواهند دنیا را قبضه کنند. (خ-1273)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom