Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پُرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ی تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه‌ی عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه‌ی باقیمانده‌ی دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز327
دیروز5505
در هفته27398
در ماه100204
مجموع20888885

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی، حوزه علمیه قم را در جهان حوزه‌ای تحول‌آفرین و تاثیرگذار دانستند و با تاکید بر این که رسالت علمای قم در شرایط حساس کنونی بسیار سنگین است، تاکید کردند: «ما افتخار می‌کنیم لشکر امام عصر(عج) هستیم و شغلی بالاتر از طلبگی سراغ نداریم.»


ایشان خاطرنشان کردند:‌ «امام خمینی(ره) حوزه، فرهنگ و سیاست را متحول کرد؛ تا پیش از ایشان تمامی علما معتقد به ولایت فقیه بودند اما بنیانگذار انقلاب اسلامی تنها کسی بود که توانست پرچم دین را به اهتزاز درآورد و حوزه علمیه را با تحول روبه‌رو کند.»

ایشان افزودند: «تحولی که از قم نشات گرفته امروز دنیای استکبار را بهم ریخته و مستکبران را سراسیمه و مستاصل کرده است.» (خ-1267)

طلیعه

article thumbnailدر روزهای اخیر اخبار مربوط به بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT در صدر اخبار داخلی قرار داشت و درباره الحاق ایران به آن، نظرات گوناگونی مطرح شد. این لایحه یکی از لوایح چهارگانه ذیل «اف‌ای تی اف» است که عبارتند از:۱. لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی۲. لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم۳. لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)۴. لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom