Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

ashteane.jpg

یاران قدیم

faker.jpg

رهنمود

  حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای‌ در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با اشاره به سابقه‌ی سردمداران نظام سلطه به‌ویژه آمریکا و دنباله‌روهای آن در ایجاد ناامنی در ایران، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزودند: با وجود همة اقدامات و حرکات شرارت‌آمیزی که برای سلب امنیت از کشور در طول ۳۸ سال گذشته انجام شد، اما سازمان‌های مسلح از جمله نیروی انتظامی و جوانان مؤمن، با کمال رشادت و قدرت ایستادند و از امنیت کشور دفاع کردند.فرمانده کل قوا تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در ترازِ جمهوری...

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

17443427
امروز
دیروز
بازدید کل
17150
28136
17443427

امروز: دوشنبه، 03 مهر 1396

پیام تسلیت جامعه مدرسین در پی درگذشت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی (ره)

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی (ره)
مورخ 1396/02/24

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

خبر ارتحال عالم متعهد و فقیه مبارز حضرت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی(ره) عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، و عضو محترم اسبق مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تأسف گردید.


این عالم مجاهد سالها در حوزه‌های علمیه همدان و قم شاگردان بسیاری را تربیت کرد و در عرصه‌های علمی، تحقیق، آثار و تألیفات فراوانی از ایشان به یادگار مانده است.

آیت الله صابری همدانی در عرصه تبلیغ به عنوان یک چهره برجسته در کشورهای مختلف به تبلیغ پرداخته و سالها به عنوان نمایندگی حضرت امام خمینی(ره) در استانبول ترکیه و همچنین نمایندگی مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» در باکو خدمات‌ ارزشمندی داشته‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت بقيه‌الله الاعظم(عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف)، مقام‌معظم رهبری«مدظله العالی»، مراجع معظم تقلید «دامت برکاتهم»، حوزه‌های علمیه و بیت مکرم بخصوص آقازادگان ایشان، برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نماید.

محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم(20215/1103/ج)

 

**زندگینامه حضرت آیت الله احمد صابری همدانی(ره)

طلیعه

  در هفته‌های اخیر شاهد اخبار بسیار خوب و امیدبخشی در زمینه شکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه بودیم اما از سوی دیگر برنامه ریزی برای همه پرسی استقلال کردستان عراق، نگرانی‌های زیادی را مخصوصا در کشورهای همسایه عراق به همراه داشته است. صرفنظر از اینکه این همه پرسی انجام شود یا نشود و رأی مردم به آن مثبت باشد یامنفی، باید دید هدف از این همه پرسی چیست و چه کشورهایی در پشت صحنه این نقشه شوم برای منطقه قرار دارند؟در هفته‌های اخیر تقریبا تمامی کشورها به نوعی نارضایتی خود را از برگزاری این...

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom