Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

tabasi_najmoddin.jpg

یاران قدیم

khatam_yazde.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2696
دیروز5037
در هفته2696
در ماه83967
مجموع20759943

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ مشترک جامعه‌ مدرسين‌ ، شوراي‌ عالي‌ و مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در محکومیت اشغال نظامی عراق
در تاريخ 25/1/1382

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

اخبار واصله‌ از كشور عراق‌ حاكي‌ از وقايع‌ اسف‌باري‌ است‌ كه‌ به‌ حق‌ مي‌توان‌ آن‌ را ثمرة‌ تلخ‌ تجاور نيروهاي‌ اشغالگر آمريكايي‌ و انگليسي‌ دانست‌.
غارت‌ اموال‌ عمومي‌، قتل‌ و ناامني‌ و در معرض‌ تهديد قرار گرفتن‌ نخبگان‌ و مراجع‌ عظام‌ تقليد دست‌ آورد حمله‌ نظامي‌ به‌ اين‌ كشور مي‌باشد كه‌ تحت‌ لواي‌ ايجاد دموكراسي‌ انجام‌ گرفته‌ است‌.
جامعه‌ مدرسين‌، شوراي‌ عالي‌ و مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با محكوم‌ نمودن‌ اشغال‌ نظامي‌ كشور عراق‌ توسط‌ نيروهاي‌ آمريكايي‌ ـ انگليسي‌ و درخواست‌ خروج‌ سريع‌ و بدون‌ قيد و شرط‌ نيروهاي‌ نظامي‌ از اين‌ كشور مراتب‌ عميق‌ نگراني‌ مراجع‌ معظم‌ تقليد «دامت‌ بركاته‌» و حوزه‌هاي‌ علميه‌ را نسبت‌ به‌ وضعيت‌ علماء، مراجع‌ عظام‌ تقليد خاصه‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ العظمي‌ سيستاني‌ ابراز مي‌دارد و از ملت‌ رشيد عراق‌ خاصه‌ مردم‌ نجف‌ و كربلا و كلية‌ نيروهاي‌ معتقد و انقلابي‌ درخواست‌ مي‌نمايد كه‌ با حفظ‌ وحدت‌ و هوشياري‌ توطئه‌ تضعيف‌ حوزة‌ نجف‌ را خنثي‌ نموده‌ به‌ وظيفة‌ خود در حفظ‌ و حراست‌ از چهره‌هاي‌ علمي‌ موثر همت‌ گمارند.
اميد است‌ مردم‌ مسلمان‌ عراق‌ با به‌ كارگيري‌ تمامي‌ امكانات‌ مردمي‌ نسبت‌ به‌ سازماندهي‌ وضعيت‌ عمومي‌ شهرهاي‌ عراق‌ خاصه‌ مناطق‌ آسيب‌ديده‌ اقدامات‌ لازم‌ را انجام‌ دهند و با تدبير شايسته‌ از غارت‌ منابع‌ و اموال‌ عمومي‌ و شخصي‌ جلوگيري‌ نمايند. در خاتمه‌ بر اين‌ نكته‌ تأكيد مي‌نمائيم‌ كه‌ سرنوشت‌ ملت‌ عراق‌ جز با آراء عمومي‌ كلية‌ شهروندان‌ عراقي‌ رقم‌ نخواهد خورد و تجاوز و سلطه‌ جز شكست‌ و ناكامي‌ سرانجامي‌ نخواهد داشت‌.

جامعه‌ مدرسين‌ ، شوراي‌ عالي‌ و مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

19 March 2018
دوشنبه 28 اسفند 1396
2 رجب 1439
Template Design:Jameeh modarresin Qom