Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

eslamian.jpg

یاران قدیم

rabane_sh.jpg

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، وابستگی سیاسی را بسیار خطرناک و مایه‌ی توسری‌خوری ملت‌ها دانستند و با اشاره به قطع کامل وابستگی ایران به آمریکا خاطرنشان کردند: دشمن با رصد تحولات و فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران، از تبدیل ایران از «کشوری عقب‌افتاده و وابسته» به کشوری «اثرگذار، متنفذ و برخوردار از اقتدار روزافزون سیاسی، دفاعی و علمی»، کاملاً عصبانی و به شدت نگران است.

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

18182561
امروز
دیروز
بازدید کل
129
26588
18182561

امروز: سه شنبه، 02 آبان 1396

سازمان‌ها و دولت‌های اسلامی علیه دولت میانمار اقدام عملی کنند

عضو جامعه مدرسین خواستار تهدید و اقدام عملی علیه دولت جنایتکار میانمار از سوی دولت‌ها و سازمان‌های اسلامی شد.


آیت الله ممدوحی درباره نسل کشی مردم مسلمان روهینگیایی میانمار، گفت: حقیقت این همه ظلم و جنایت مستکبران علیه مسلمانان جهان ترس و واهمه آنان از اسلام است در غیر این صورت مستکبران با هیچ نحله دین و مذهبی در دنیا کاری ندارند.

وی آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیسم را عامل اصلی جنایت در میانمار دانست و اظهار داشت: تمام جانیان در میانمار دست نشانده اسرائیل و آمریکای جنایتکار هستند و هر فسادی که در هرگوشه از زمین شعله‌ور می‌شود از ناحیه این دو خونخوار جنایتکار است. (خ-1336)

طلیعه

  دور جدید گزافه گویی‌های آمریکا و نقض عهد این رژیم غیر قابل اعتماد این روزها در بحث برجام بالا گرفته است. جریان شناسی رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران نشان می‌دهد که تمام طرح‌ها و برنامه‌های مرتبط با ایران با هدف مهار قدرت تاثیر گذاری ایران طراحی و اجرایی شده‌اند. چالش‌های پیش آمده برای رژیم مستکبر امریکا در منطقه و جهان و رشد قدرت نرم ایران در تحولات جهانی، استکبار جهانی به ویژه امریکا را به طراحی پروسه مهار ایران از طریق پروژه برجام واداشته است .

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom