Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز154
دیروز1664
در هفته4734
در ماه12334
مجموع395187

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعیه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمایت‌ از آقایان‌ بهشتی‌، خامنه‌ای‌ و رفسنجانی‌
04/11/1358

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 ملت‌ مسلمان‌ ایران‌، برادران‌ و خواهران‌ مبارز، به‌ هوش‌ باشید كه‌ دشمن‌ شكست‌ خورده‌ امپریالیزم‌ جهانخوار كه‌ مطامع‌ استعماری‌ خویش‌ را بر باد رفته‌ و امام‌ امت‌ را در رهبری‌ قاطع‌ و ملت‌ را در قطع‌ ریشه‌های‌ گندیده‌ ایادی‌اش‌ مصمم‌ می‌بیند، همچون‌ ماری‌ زخم‌ خورده‌، آرام‌ نداشته‌ با افكار شیطانی‌ و خیالات‌ واهی‌، به‌ منظور كند كردن‌ چرخ‌ سریع‌ انقلاب‌ اسلامی‌ شما، از دست‌ زدن‌ به‌ هیچ‌ عمل‌ خائنانه‌ای‌ فروگذار نمی‌كند از این‌ رو، مدتها است‌ درصدد لكه‌ دار ساختن‌ چهره‌های‌ پاك‌ و فعال‌ و از خود گذشته‌ای‌ همانند برادران‌ بزرگوار، حجج‌ اسلام‌، جناب‌ آقای‌ دكتر بهشتی‌، جناب‌ آقای‌ خامنه‌ای‌ و جناب‌ آقای‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌ برآمده‌ ایادی‌ ناپاك‌ و خائن‌ خود را به‌ این‌ سو و آن‌ سو می‌فرستد به‌ حدی‌ كه‌ حقایق‌ را نزد بعضی‌ برادران‌ دیگر همرزم‌ قلب‌ و وارونه‌ جلوه‌ می‌دهد. جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌، از این‌ برادران‌ عزیز جز پاكی‌ و تقوا، علم‌، فضیلت‌، جهاد و مبارزه‌ چیز دیگری‌ سراغ‌ ندارد، مگر همین‌ها نیستند كه‌ در مبارزات‌ ممتد شما ملت‌ عزیز پیشگام‌ بوده‌، رهبری‌ می‌نمودند، یا به‌ سازماندهی‌ مبارزات‌ و تظاهرات‌ اشتغال‌ داشتند و یا در گوشه‌ زندان‌ و تبعیدگاههای‌ دور افتاده‌، به‌ سر می‌بردند كه‌ اوج‌گیری‌ مبارزات‌ شما ملت‌ شریف‌، آنان‌ را از زندان‌ و تبعید آزاد و به‌ صف‌ مبارزه‌ شما بازگرداند؟ این‌ بزرگواران‌ چهره‌هایی‌ هستند كه‌ تمام‌ وجود خود را وقف‌ پیشبرد انقلاب‌ اسلامی‌ نمودند.

 اسلام‌ و انقلاب‌ به‌ وجود آنها می‌بالد چون‌ خدنگی‌ در چشم‌ دشمنان‌ اسلام‌ و دشمنان‌ كشور عزیز ایران‌ می‌باشند. جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ بر دانشجویان‌ مستقر در لانه‌ جاسوسی‌ آمریكا لازم‌ می‌داند، هر چه‌ سریع‌تر در افشاء اسنادی‌ كه‌ در این‌ رابطه‌ در آن‌ جاسوس‌ خانه‌ موجود است‌. بكوشند تا منافق‌ ضد انقلاب‌، بیش‌ از پیش‌ رسوا شود و ملت‌ عزیز از ناراحتی‌ و نگرانی‌ بیرون‌ آید كه‌ تأخیر در این‌ امر، كمك‌ به‌ اهداف‌ دشمنان‌ اسلام‌ و انقلاب‌ اسلامی‌ ایران‌ است‌ دانشجویان‌ پیرو خط‌ امام‌ با توجه‌ به‌ اینكه‌ خط‌ امام‌ جز خط‌ اسلام‌ راستین‌ و حفظ‌ مكتب‌ و چهره‌هایی‌ اصیل‌ اسلامی‌ چیز دیگری‌ نیست‌، در چنین‌ شرایطی‌ كه‌ دشمن‌، تمام‌ نیروی‌ خود را برای‌ كوبیدن‌ روحانیت‌ متعهد و مبارز بسیج‌ ساخته‌، می‌بایست‌ تمام‌ مداركی‌ را كه‌ در رابطه‌ با این‌ چهره‌های‌ شریف‌ و با نهادهای‌ راستین‌ انقلابی‌ به‌ دست‌ دارند، در معرض‌ دید عموم‌ قرار دهند تا همگان‌ به‌ فضیلت‌ این‌ سه‌ چهره‌ مبارز پی‌ برند و تمام‌ برادران‌ عزیز همرزم‌ در جریان‌ مطلب‌ قرار گرفته‌، دوست‌ را از دشمن‌ به‌ خوبی‌ بشناسند. این‌ دانشجویان‌ عزیز مبادا به‌ جو كاذبی‌ كه‌ عده‌ای‌ هزار چهره‌ و منافق‌ و از خدا بی‌ خبر از آن‌ خبر می‌دهند توجه‌ كنند كه‌ تسلیم‌ جو غلط‌ شدن‌ و دست‌ از وظیفه‌ و حمایت‌ از اسلام‌ و مسلمانان‌ راستین‌ برداشتن‌ خیانت‌ به‌ مكتب‌ و انحراف‌ از خط‌ امام‌ است‌.

 
 والسلام‌ علیكم‌ و رحمه‌ الله و بركاته‌
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom