Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز578
دیروز975
در هفته1553
در ماه12706
مجموع21260980

بازدید کنندگان برخط

1
Online

اطلاعیه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره‌ معرفی‌ آقای‌ جلال‌ الدین‌ فارسی‌ برای‌ نامزدی‌ ریاست‌ جمهوری‌
در تاریخ 11/10/1358
بسم الله الرحمن الرحیم
«واعتصموا بحبل‌ الله جمیعاً و لا تفرقوا»

 اكنون‌ كه‌ بحمدالله تعالی‌ مبارزات‌ حق‌ طلبانه‌ ملت‌ مسلمان‌ ایران‌ به‌ پیروی‌ از رهبری‌ قاطعانه‌ مرجع‌ عالیقدر حضرت‌ آیت‌ الله العظمی‌ امام‌ خمینی‌ دام‌ ظله‌ العالی‌ به‌ پیروزی‌ نهایی‌ نزدیك‌ می‌شود. و در تاریخ‌ چندین‌ هزار ساله‌ ایران‌، ملت‌ ما برای‌ اولین‌ بار می‌تواند با كمال‌ آزادی‌ به‌ پای‌ صندوق‌های‌ رأی‌ رفته‌ تا رئیس‌ جمهور كشور را انتخاب‌ نماید.

 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ كه‌ در تمام‌ مراحل‌ مبارزات‌ ملت‌ مسلمان‌ ایران‌ سعی‌ كرده‌ است‌ وظیفه‌ الهی‌ خود را ایفاء نماید. در این‌ مرحله‌ سرنوشت‌ ساز هم‌ برای‌ اظهار نظر در این‌ امر حیاتی‌ جلسات‌ متعددی‌ تشكیل‌ داد و پس‌ از ساعتها مذاكره‌ و اظهار نظرهای‌ مختلف‌ ضمن‌ احترام‌ به‌ همه‌ كسانی‌ كه‌ خود را برای‌ انجام‌ این‌ وظیفه‌ خطیر اسلامی‌ در این‌ شرایط‌ حساس‌ آماده‌ كرده‌اند ـ در آخرین‌ جلسه‌ ـ با اكثریت‌ آراء آقای‌ جلال‌ الدین‌ فارسی‌ را كه‌ دارای‌ سوابق‌ ممتد در فرهنگ‌ و مبارزات‌ اسلامی‌ و حركت‌ در خط‌ امام‌ است‌، به‌ عنوان‌ كاندیدای‌ خویش‌ برای‌ ریاست‌ جمهوری‌ اسلامی‌ انتخاب‌ نمود.

 امید آنكه‌ ملت‌ عزیز هم‌ در این‌ مقطع‌ حساس‌ نسبت‌ به‌ این‌ امر حیاتی‌ به‌ وظیفه‌ اسلامی‌ خود عمل‌ نماید. تا به‌ خواست‌ خدای‌ بزرگ‌ احكام‌ اسلام‌ راستین‌ در كشور عزیز ایران‌، بلكه‌ سراسر جهان‌ پیاده‌ شود.

 و آنچه‌ قبلاً در بعض‌ جرائد انتشار یافته‌ است‌ رأی‌ نهایی‌ نبوده‌ است‌.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌
الاقل‌ علی‌ المشكینی‌

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom