Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1648
دیروز1573
در هفته3221
در ماه25176
مجموع167177

بازدید کنندگان برخط

8
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ رئیس‌ جمهور پاناما در پناه‌ دادن‌ به‌ شاه‌
در تاریخ 02/10/1358
بسم الله الرحمن الرحیم

 ریاست‌ محترم‌ جمهوری‌ پاناما ـ جناب‌ اریستدیش‌ رویو ادن‌ دوللت‌

 پناه‌ دادن‌ شما به‌ شاه‌ مخلوع‌ ایران‌ محمدرضا پهلوی‌ تعجب‌ و خشم‌ ملل‌ اسلامی‌ و مستضعفان‌ بویژه‌ ملت‌ ستمدیده‌ ایران‌ را بر انگیخت‌. آیا توجه‌ دارید او چه‌ خیانتی‌ به‌ فرهنگ‌ و نظام‌ و اقتصاد این‌ كشور روا داشته‌ است‌؟

 آیا می‌دانید كه‌ وی‌ تحت‌ سلطه‌ آمریكا خون‌ بیش‌ از شصت‌ هزار بیگناه‌ را بزمین‌ ریخته‌ است‌؟ آیا می‌دانید بیش‌ از صد هزار نفر را از طریق‌ شكنجه‌ دژخیمان‌ و نیروهای‌ مسلحش‌ ناقص‌ العضو و معلول‌ نموده‌ است‌؟ آیا توجه‌ دارید كه‌ او و بستگانش‌ ایران‌ را پایگاه‌ نظامی‌ آمریكا و منابع‌ و هستی‌ آن‌ را مورد تاراج‌ ابرقدرتها كرده‌اند؟ و بالاخره‌ نیز میلیاردها دلار از بیت‌المال‌ این‌ ملت‌ را بغارت‌ برده‌اند؟

 حال‌ سزاوار است‌ دولت‌ شما با پذیرفتن‌ این‌ جانی‌ خشم‌ خدا و ملت‌ ایران‌ و حكم‌ وجدان‌ آگاه‌ را با رضای‌ امپریالیسم‌ جهانخوار آمریكا مبادله‌ كند؟ آیا این‌ كار با ابتدایی‌ترین‌ حقوق‌ بشر كه‌ به‌ آن‌ معتقدیم‌ سازگار است‌ و آیا سزاوار است‌ با این‌ عمل‌ دلهای‌ 35 میلیون‌ انسان‌ ستمدیده‌ را سخت‌ آزرده‌ و حقوق‌ آنها را پایمال‌ كنید؟ آیا نمی‌دانید اگر امروز هم‌ نباشد در فردای‌ دنیا میلیونها انسان‌ در محكمه‌ عقل‌ و وجدان‌، دولت‌ شما را محكوم‌ خواهند كرد.

 آیا شما فكر می‌كنید فریاد ملت‌ ما و ملتهای‌ بسیاری‌ از جهان‌ كه‌ با ما همصدا هستند، بخاطر بعد مسافت‌ در كشورتان‌ منعكس‌ نخواهد شد و مطمئن‌ باشید بزودی‌ انعكاس‌ وسیع‌ و تكان‌ دهنده‌ای‌ خواهد داشت‌ كه‌ نشانه‌هایش‌ از هم‌ اكنون‌ آشكار شده‌، براستی‌ چگونه‌ است‌ كه‌ آمریكا را بدین‌ دلیل‌ كه‌ زرمند و زورمند است‌ یاری‌ می‌كنید!

 و حقوق‌ حقه‌ ایران‌ را كه‌ ثروتش‌ بغارت‌ رفته‌ و مستضعف‌ است‌، زیر پا می‌گذارید؟! آیا عاقلانه‌ نبود كه‌ دولت‌ شما قبل‌ از آن‌ كه‌ این‌ جانی‌ را به‌ كشور خود بپذیرد نماینده‌ای‌ به‌ ایران‌ گسیل‌ داشته‌ تا تحقیق‌ بعمل‌ آورد؟ آیا این‌ همه‌ كشت‌ و كشتار و این‌ همه‌ فریادها كه‌ از حلقوم‌ 35 میلیون‌ برخاسته‌ دنیا را به‌ لرزه‌ درآورده‌ دروغ‌ محض‌ است‌؟ و یا آنكه‌ بی‌ ارتباط‌ با كاخ‌ سفید آمریكا و مخلوق‌ است‌؟!

 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ و ملت‌ ایران‌ ضمن‌ تقدیر و تشكر از ملت‌ غیور پاناما بخاطر همدردیش‌ با ملت‌ رنجدیده‌ ما مصراً می‌خواهند كه‌ شاه‌ مخلوع‌ را به‌ آنها تحویل‌ دهید، تا با حضور قضات‌ كشورهای‌ جهان‌ در محكمه‌ عدل‌ اسلامی‌ ایران‌ محاكمه‌ شود و جنایات‌ آمریكای‌ جهانخوار نسبت‌ به‌ ملت‌ ایران‌ كاملاً مشخص‌ گردد.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom