Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1133
دیروز686
در هفته4553
در ماه13251
مجموع21209864

بازدید کنندگان برخط

24
Online

اطلاعیه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت برگزاری‌ مجلس‌ یادبود آیت‌ الله‌ كاشانی‌ و آیت‌ الله‌ ربانی‌ شیرازی‌
در تاریخ 22/12/1360
بسم الله الرحمن الرحیم

 سالگرد رحلت‌ مجاهد نستوه‌ آیه‌ الله كاشانی‌ شخصیتی‌ كه‌ از میان‌ ظلمتها درخشید و بار دیگر تاریخ‌ پر افتخار شیعی‌ را با حماسه‌ پرشورش‌ رقم‌ زد.

 او كه‌ با نصایح‌ مشفقانه‌ و مواعظ‌ پدرانه‌اش‌ سنگدلی‌ ملی‌ گرایان‌ را برای‌ آینده‌ تاریخ‌ روشن‌ نمود و نفاق‌ ایشان‌ را برای‌ امت‌ اسلام‌ بر ملاساخت‌.

 هم‌ او كه‌ قامت‌ استوارش‌ گویای‌ كوهی‌ از استقامت‌ و اراده‌ خلل‌ ناپذیرش‌ نقش‌ استعمار گران‌ بین‌ المللی‌ را بر آب‌ نمود.

 و اینك‌ در حالی‌ یاد این‌ مرد بزرگ‌ را گرامی‌ می‌داریم‌ كه‌ بار دیگر هاله‌ای‌ از غم‌ بر چهره‌ حوزه‌های‌ علمیه‌ سایه‌ افكنده‌ است‌ آیه‌ الله ربانی‌ شیرازی‌ عالم‌ بزرگواری‌ كه‌ مجاهداتش‌ نمونه‌ حركت‌ روحانیت‌ اصیل‌ در طول‌ تاریخ‌ شیعه‌ می‌باشد.

 فقدان‌ این‌ عالم‌ ربانی‌ كه‌ در اثر حادثه‌ جانگدازی‌ در راه‌ نگهبانی‌ از اسلام‌ به‌ وقوع‌ پیوست‌ را به‌ پیشگاه‌ ولی‌ عصر(عج‌) و امام‌ و امت‌ تسلیت‌ عرض‌ نموده‌  بدین‌ مناسبت‌ از آیات‌ عظام‌ وحجج‌ اسلام‌، مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ فضلاء محترم‌ و امت‌ حزب‌ الله دعوت‌ می‌شود در مراسمی‌ كه‌ بدین‌ منظور برگزار می‌شود شركت‌ نموده‌ بار دیگر نشاندهنده‌ پیوند خویش‌ با روحانیت‌ مبارز باشند.

 مكان‌: مدرسه‌ فیضیه‌

 زمان‌: 5/3 بعدازظهر دوشنبه‌ 24/12/60

 سخنران‌: خطیب‌ محترم‌ حجه‌ الاسلام‌ و المسلمین‌ آقای‌ فلسفی‌

 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom