Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  
پيام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب‌ به‌ آقاي‌ واعظ‌ طبسي‌ در پي‌ رفع‌ سوء قصد منافقين‌ به‌ ايشان‌
در تاریخ 01/12/1361
بسم الله ارحمن الرحیم

 مشهد، حضرت‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمين‌ جناب‌ آقاي‌ واعظ‌ طبسي‌ حفظه‌ الله‌ تعالي‌

 جريان‌ سوء قصد منافقين‌ كوردل‌ به‌ وجود شريف‌ آن‌ جناب‌ كه‌ بخواست‌ خداوند متعال‌ و با هوشياري‌ قابل‌ تقدير حضرتعالي‌ و فداكاري‌ محافظين‌ و امت‌ حزب‌ الله‌ دفع‌ گرديد موجب‌ شكرگزاري‌ به‌ درگاه‌ خداوند منان‌ است‌.

 لكن‌ اين‌ واقعه‌ هشداري‌ است‌ به‌ برادراني‌ كه‌ مسؤوليت‌ خطير حفاظت‌ از نيروهاي‌ ارزشمند و فداكاري‌ چون‌ حضرتعالي‌ را به‌ عهده‌ دارند كه‌ توجه‌ داشته‌ باشند هر چند دشمنان‌ خارجي‌ ديگر اميدي‌ به‌ گروهكهاي‌ مخرب‌ و مفسد نمي‌توانند داشته‌ باشند و تشكيلات‌ تار عنكبوتي‌ آنان‌ با قدرت‌ نيروهاي‌ اسلام‌ متلاشي‌ شد و سردمداران‌ آنان‌ كه‌ تا ديروز عربدة‌ ضدامپرياليستي‌ سر مي‌دادند اكنون‌ ذليلانه‌ به‌ دامن‌ امپرياليستها پناه‌ برده‌ و حاميان‌ تيره‌ بختشان‌ همچون‌ موشها در زواياي‌ خانه‌هاي‌ خود مخفي‌ و قسمت‌ عمدة‌ آنان‌ در بازداشتها يا از اعمال‌ شرم‌آور خود پشيمانند و يا وقيحانه‌ به‌ دست‌ و پا افتاده‌اند تا با نيرنگهاي‌ گوناگون‌ از چنگال‌ مكافات‌ اعمال‌ ننگين‌ خود نجات‌ يابند ولي‌ با اين‌ همه‌ نيروهاي‌ انتظامي‌ و حفاظت‌ نبايستي‌ از وضعيت‌ موجود مغرور گشته‌ و يا از مسؤوليت‌ خطيري‌ كه‌ به‌ عهده‌ دارند غفلت‌ ورزند كه‌ خداي‌ ناكرده‌ ممكنست‌ در اثر سستي‌ و عدم‌ توجه‌ كامل‌ ضايعه‌اي‌ جبران‌ناپذير حادث‌ گردد كه‌ هرگز امت‌ ايثارگر اغماض‌ نخواهد نمود و هم‌ موجب‌ خشم‌ خداوند قهار خواهد بود.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ بار ديگر ضمن‌ شكرگزاري‌ به‌ درگان‌ حضرت‌ منان‌ سلامت‌ و طول‌ عمر امام‌ امت‌ و بازوان‌ پرتوان‌ و ياران‌ وفادارش‌ را مسئلت‌ نموده‌ عزت‌ اسلام‌ و مسلمين‌ و خذلان‌ و نابودي‌ كفار و منافقين‌ را خواستار است‌.

 
 والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ سياسي‌

 

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom