Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2696
دیروز5037
در هفته2696
در ماه83967
مجموع20759943

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ تسليت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت سالگرد يورش‌ گروهك‌ سربداران‌ به‌ مردم‌ آمل‌
در تاریخ 04/11/1361
بسم الله الرحمن الرحیم
«يريدون‌ ليطفئوا نورالله‌ بافواههم‌ والله‌ متم‌ نوره‌ و لوكره‌ المشركون‌»

 پس‌ از آنكه‌ كوس‌ رسوايي‌ عوامل‌ آمريكا در ايران‌ نواخته‌ شد و چهرة‌ كريه‌ نفاق‌ از پس‌ پرده‌ ظاهر گرديد... تفاله‌هاي‌ باقيمانده‌ از جريان‌ نفاق‌ همچو وحشيهاي‌ زخم‌ خورده‌ از لابلاي‌ جنگل‌ شمال‌ به‌ گوشه‌اي‌ از پهندشت‌ خونين‌ ايران‌ حمله‌ور گشته‌ و بيرحمانه‌ به‌ سفاكي‌ پرداختند.

 آنان‌ كه‌ ظلمت‌ ضلالت‌ قلوبشان‌ را مهر كرده‌ و همچو خفاشان‌ نمي‌توانستند نور پرفروغ‌ حاكميت‌ قرآن‌ و ولايت‌ را در ايران‌ اسلامي‌ تحمل‌ كنند شب‌پره‌وار خود را به‌ مشعل‌ فروزان‌ انقلاب‌ زدند شايد بتوانند از فروغش‌ كاسته‌ يا آنكه‌ خاموشش‌ كنند، غافل‌ از آنكه‌

 چراغي‌ را كه‌ ايزد برفروزد  هر احمق‌ پف‌ كند ريشش‌ بسوزد

 اين‌ كوردلان‌ بي‌ بصيرت‌ غافلند از آنكه‌ مشيت‌ الهي‌ بر آن‌ قرار گرفته‌ تا سفينة‌ انقلاب‌ را به‌ ساحل‌ نجات‌ رسانيده‌ و بدست‌ منجي‌ عالمش‌ سپارد.

 آري‌ يك‌ سال‌ قبل‌ در روز ششم‌ بهمن‌ كه‌ يادآور خاطرة‌ ننگين‌ ديگري‌ از زمان‌ طاغوت‌ گروهك‌ سربداران‌ به‌ شهر قهرمانپرور آمل‌ يورش‌ بردند و هر كس‌ در جلو راهشان‌ بود را به‌ آتش‌ خشم‌ خود سوزانده‌ و با تز غلط‌ هدف‌ وسيله‌ را توجيه‌ مي‌كند ناجوانمردانه‌ كودكان‌ و پيرو جوان‌ آملي‌ را به‌ خاك‌ و خون‌ كشيدند تا به‌ عقيدة‌ فاسد خود جرقه‌اي‌ در سطح‌ كشور پديد آورند و نگذارند انقلاب‌ به‌ انحراف‌ كشيده‌ شود.

 اينان‌ براي‌ دست‌ يابي‌ به‌ مقاصد شوم‌ خود كلمة‌ سربداران‌ را انتخاب‌ كردند واژه‌اي‌ كه‌ براي‌ مردم‌ ايران‌ مقدس‌ است‌ چرا كه‌ خاطرة‌ شهادت‌طلبي‌ و فداكاري‌ مرداني‌ مؤمن‌ و سلحشور را تداعي‌ مي‌كند و گمان‌ كردند با اين‌ نيرنگ‌ مي‌توان‌ با عنوان‌ سربداران‌ مردم‌ را اغفال‌ نمود و اما زير پوشش‌ اين‌ كلمه‌ چه‌ خوابي‌ براي‌ اين‌ ملت‌ مظلوم‌ ديده‌ بودند را خدا مي‌داند ولي‌ به‌ هر حال‌ آمادگي‌ امت‌ حزب‌الله‌ در دفاع‌ از دستاوردهاي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ اجازة‌ درنگ‌ به‌ آنان‌ نداد لذا به‌ دنبال‌ اين‌ حركت‌ خصمانه‌ با پايمردي‌ در برابر ناجوانمرديها ضربات‌ كاري‌ خود را بر پيكر خمودة‌ آنان‌ وارد آورده‌ در مدت‌ كوتاهي‌ مهاجمين‌ را با رسوائي‌ ناگزير از ترك‌ معركه‌ وعقب‌ نشيني‌ به‌ سوي‌ جنگل‌ نمودند.

 اكنون‌ كه‌ يك‌ سال‌ از اين‌ فاجعه‌ دردناك‌ مي‌گذرد بحمدالله‌ شاهد گرفتاري‌ گردانندگان‌ اين‌ حركت‌ شوم‌ در دست‌ عدالت‌ هستيم‌ و مي‌بينيم‌ اينان‌ چگونه‌ از اعمال‌ زشت‌ خود شرمنده‌ و يا با نيرنگهاي‌ مختلف‌ در صدد نجات‌ خود هستند لكن‌ دادگاه‌ شرع‌، عدالت‌ اجتماعي‌ اسلام‌ را اجرا خواهد نمود تا آنانكه‌ به‌ هتك‌ حرث‌ و نسل‌ همت‌ گماشته‌ و فساد مي‌كنند به‌ سزاي‌ اعمال‌ خود رسيده‌ و هم‌ ديگر كساني‌ كه‌ فريب‌ خورده‌اند عبرت‌ گرفته‌ و به‌ دامن‌ اسلام‌ بازگردند.

 ملت‌ رشيد ايران‌ نيز بداند ضرباتي‌ را كه‌ تاكنون‌ گروهكهاي‌ محارب‌ و مفسد اين‌ دست‌ پرورده‌هاي‌ استكبار جهاني‌ ديده‌اند مرهون‌ پايمردي‌ و رشادت‌ و ايثارها و حضور آنان‌ در صحنه‌ است‌ لذا همچنان‌ هوشيارانه‌ بكوشند و در راه‌ خدا مجاهده‌ نمايند تا ته‌ مانده‌هاي‌ اين‌ جريان‌ را كه‌ هنوز موفق‌ به‌ فرار از ايران‌ و الحاق‌ به‌ دوستانشان‌ در فرانسه‌ نگرديده‌اند از خانه‌هاي‌ تيمي‌ دستگير و بدست‌ عدالت‌ سپارند.

 در پايان‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ گراميداشت‌ اين‌ روز مراتب‌ تبريك‌ و تسليت‌ خود را به‌ خانواده‌هاي‌ شهيد داده‌ و هموطنان‌ مقاوم‌ تقديم‌، طول‌ عمر رهبر كبير انقلاب‌ را تا ظهور حضرت‌ بقية‌الله‌ ارواحنا فداه‌ از درگاه‌ ربوبي‌ مسئلت‌ دارد.

 
 والسلام‌ علي‌ عبادالله‌ الصالحين‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
 بخش‌ سياسي

 

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom