Ayeh

رهنمود

article thumbnailرهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرمودند که در ادامه به بخش‌هایی از این بیانیه اشاره می‌کنیم: آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمی‌بُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز565
دیروز1295
در هفته5975
در ماه23914
مجموع21064222

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره‌ اعزام‌ هيأت‌ سازمان‌ ملل‌ براي‌ بررسي‌ مسائل‌ جنگ‌
در تاريخ 30/02/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏

اكنون‌ كه‌ سي‌ و دوماه‌ از تجاوز خائنانه‌ رژيم‌ بعثي‌ عراق‌ بر سرزمين‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌ايران‌ مي‌گذرد هيأتي‌ از سوي‌ سازمان‌ ملل‌ متحد مأموريت‌ يافته‌ تا به‌ مشاهده‌ و بررسي‌ و تحقيق‌ پيرامون‌ مسائل‌ مربوط‌ به‌ جنگ‌ و بازديد از جنايات‌ وحشيانه‌ رژيم‌ عراق‌ نسبت‌ به‌ مردم‌ بي‌ پناه‌ و غيرنظامي‌ ايران‌ اسلامي‌ و ضايعات‌ آن‌ بنشينند.

جمهوري‌ اسلامي‌ايران‌ همچنانكه‌ از ابتداي‌ جنگ‌ اعلام‌ نموده‌ از آمدن‌ هيأتها و بررسي‌ و مشاهده‌ جنايات‌ بعثيون‌ به‌ گرمي‌ استقبال‌ كرده‌ و همواره‌ خواستار شناسايي‌ متجاوز و تنبيه‌ او بوده‌ است‌ و اميدوار است‌ اين‌ بار هيأت‌ اعزامي‌از سوي‌ سازمان‌ ملل‌ بتواند بدور از تشريفات‌ دست‌ و پاگير ديپلماسي‌ غربي‌ منصفانه‌ به‌ قضاوت‌ نشسته‌ و پس‌ از حدود 32 ماه‌ تجاوز آشكار ظلم‌ سكوت‌ و بي‌ طرفي‌ را بشكند و با صداقت‌ به‌ مشاهدات‌ خود از هزاران‌ شهيد و مجروح‌ و شهرهاي‌ ويران‌ شده‌ بر سر زنان‌ و اطفال‌ و پير مردان‌ بيگناه‌ و ديگر خسارات‌ را براي‌ جهانيان‌ بازگو نمايد.

همچنين‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ از هيأت‌ اعزامي‌ اكيداً خواستار است‌ در مورد وضعيت‌ علماء بزرگ‌ عراق‌ از جمله‌ خانواده‌ مرحوم‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ حكيم‌ كه‌ اخيراً توسط‌ گرگ‌ خون‌ آشام‌ حاكم‌ بر عراق‌ مورد هجوم‌ واقع‌ شده‌ و اكنون‌ در زندانهاي‌ مخوف‌ آنان‌ گرفتارند اقدام‌ جدي‌ و سريع‌ جهت‌ رهايي‌ آنان‌ بنمايد ـ مباد كه‌ افعي‌ زخم‌ خورده‌ تكريتي‌ ـ (صدام‌ عفلقي‌) حرمت‌ اين‌ مردان‌ بزرگ‌ و علماء را ناديده‌ گرفته‌ و بار ديگر چون‌ گذشته‌ ضايعه‌اي‌ بر عالم‌ اسلام‌ وارد آورد.

در خاتمه‌ طول‌ عمر امام‌ امت‌ را از درگاه‌ خداوند متعال‌ جهت‌ رهبري‌ بر امت‌ رنج‌ ديده‌ و ستم‌ كشيده‌ اسلام‌ خواستاريم‌.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ سياسي‌‏

طلیعه

article thumbnailحضور گسترده و وصف ناپذیر مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را به صفحات پرافتخار تاریخ انقلاب افزود. راهپیمایی غرورآفرین و حماسه‌ساز ۲۲ بهمن ‌امسال همزمان در بیش از هزار شهر و۱۰ هزار روستا با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد و وحدت، همبستگی و انسجام ملی مردم کشورمان، بار دیگر جهان را شگفت‌زده ‌کرد. ‌در این راهپیمایی، مسئولان، شخصیت‌ها، مقامات کشوری و لشکری به طور گسترده همراه مردم حضور داشتند و مردم شهر‌های مختلف با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom