Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز273
دیروز880
در هفته1153
در ماه14361
مجموع21166191

بازدید کنندگان برخط

3
Online

پيام‌ تشكر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ محضرت‌ حضرت‌ امام‌ در پي‌ انحلال‌ حزب‌ توده‌
در تاريخ 17/02/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مبارك‌ حضرت‌ آيت‌ الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌

رهبر بزرگوار انقلاب‌ اسلامي‌ دامة‌ ظله‌ العالي‌

خدا را شاكر كه‌ بار ديگر در يك‌ مرحله‌ بسيار حساس‌ تاريخي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ امدادهاي‌ خاص‌ الهي‌ شامل‌ حال‌ امام‌ امت‌ شد و اقدام‌ تاريخي‌ ديگري‌ را رهبري‌ فرمودند و اصالت‌ سياست‌ نه‌ شرقي‌ و نه‌ غربي‌ را روشن‌تر از هر زمان‌ براي‌ همه‌ مردم‌ جهان‌ آشكار ساختند.

خدا را شكر كه‌ برادران‌ بيدار دل‌ در سپاه‌ و مراكز اطلاعاتي‌ با كمك‌ مردم‌ هميشه‌ در صحنه‌ توانستند با اسناد بسيار زنده‌ و گويا كه‌ در تاريخ‌ سياسي‌ جهان‌ بي‌ سابقه‌ بود پرده‌ از چهرة‌ كثيف‌ گروه‌ الحادي‌ حزب‌ توده‌ كه‌ قريب‌ نيم‌ قرن‌ فريبكارانه‌ خود را مدافع‌ ملت‌ مستضعف‌ و كشور ما قلمداد مي‌نمود بردارند و روشن‌ سازند كه‌ آنها چه‌ جاسوسان‌ خطرناكي‌ بوده‌ و چه‌ نقشه‌هاي‌ ويرانگري‌ براي‌ ضربه‌ زدن‌ به‌ جمهوري‌ اسلامي‌ طرح‌ كرده‌ بودند.

خدا را شكر كه‌ اين‌ گروه‌ را وادار كرد كه‌ با صريح‌ترين‌ و روشن‌ترين‌ اعترافات‌ كه‌ هيچكس‌ انكار آن‌ را نداشت‌ و چيزي‌ شبيه‌ به‌ اعجاز بود پرده‌ از روي‌ كارهاي‌ خيانتكار خود بردارند و اعتراف‌ كنند كه‌ در برابر مكتب‌ انسان‌ ساز اسلام‌ برنامه‌ و شعارهائي‌ كه‌ قابل‌ عرضه‌ باشد ندارند موضع‌ دولت‌ جمهوري‌ اسلامي‌ در اين‌ زمينه‌ بسيار مثبت‌ و سازنده‌ بود كه‌ با قاطعيت‌ عكس‌ العمل‌ لازم‌ را در اين‌ زمينه‌ نشان‌ داد و ثابت‌ كرد نه‌ تنها در برابر شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا و مزدوران‌ او بلكه‌ در برابر دخالت‌ هيچ‌ قدرت‌ استكباري‌ در امور داخلي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ كمترين‌ انعطاف‌ و گذشت‌ را نشان‌ نخواهد داد.

اين‌ حادثه‌ تاريخي‌ ثابت‌ كرد كه‌ بيگانگي‌ از خدا و تعاليم‌ انبياء و هر گونه‌ گرايش‌ به‌ قطبهاي‌ شرق‌ و غرب‌ پاياني‌ جز خيانت‌ و حمايت‌ ندارد و سر انجام‌ همه‌ به‌ يك‌ جا ختم‌ مي‌شود جاسوسي‌ و ويرانگري‌. ما مراتب‌ تشكر خود را به‌ محضر حضرت‌ امام‌ امت‌ عرضه‌ مي‌داريم‌ عوامل‌ نفوذي‌ اين‌ مزدوران‌ بيگانه‌ بر اساس‌ اطلاعاتي‌ كه‌ بدست‌ آمده‌ هر چه‌ زودتر شناخته‌ و طرد شوند و به‌ مجازات‌ خود برسند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‏

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom