Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز899
دیروز832
در هفته899
در ماه19814
مجموع21118790

بازدید کنندگان برخط

4
Online

پيام‌ تشكر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ محضرت‌ حضرت‌ امام‌ در پي‌ انحلال‌ حزب‌ توده‌
در تاريخ 17/02/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مبارك‌ حضرت‌ آيت‌ الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌

رهبر بزرگوار انقلاب‌ اسلامي‌ دامة‌ ظله‌ العالي‌

خدا را شاكر كه‌ بار ديگر در يك‌ مرحله‌ بسيار حساس‌ تاريخي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ امدادهاي‌ خاص‌ الهي‌ شامل‌ حال‌ امام‌ امت‌ شد و اقدام‌ تاريخي‌ ديگري‌ را رهبري‌ فرمودند و اصالت‌ سياست‌ نه‌ شرقي‌ و نه‌ غربي‌ را روشن‌تر از هر زمان‌ براي‌ همه‌ مردم‌ جهان‌ آشكار ساختند.

خدا را شكر كه‌ برادران‌ بيدار دل‌ در سپاه‌ و مراكز اطلاعاتي‌ با كمك‌ مردم‌ هميشه‌ در صحنه‌ توانستند با اسناد بسيار زنده‌ و گويا كه‌ در تاريخ‌ سياسي‌ جهان‌ بي‌ سابقه‌ بود پرده‌ از چهرة‌ كثيف‌ گروه‌ الحادي‌ حزب‌ توده‌ كه‌ قريب‌ نيم‌ قرن‌ فريبكارانه‌ خود را مدافع‌ ملت‌ مستضعف‌ و كشور ما قلمداد مي‌نمود بردارند و روشن‌ سازند كه‌ آنها چه‌ جاسوسان‌ خطرناكي‌ بوده‌ و چه‌ نقشه‌هاي‌ ويرانگري‌ براي‌ ضربه‌ زدن‌ به‌ جمهوري‌ اسلامي‌ طرح‌ كرده‌ بودند.

خدا را شكر كه‌ اين‌ گروه‌ را وادار كرد كه‌ با صريح‌ترين‌ و روشن‌ترين‌ اعترافات‌ كه‌ هيچكس‌ انكار آن‌ را نداشت‌ و چيزي‌ شبيه‌ به‌ اعجاز بود پرده‌ از روي‌ كارهاي‌ خيانتكار خود بردارند و اعتراف‌ كنند كه‌ در برابر مكتب‌ انسان‌ ساز اسلام‌ برنامه‌ و شعارهائي‌ كه‌ قابل‌ عرضه‌ باشد ندارند موضع‌ دولت‌ جمهوري‌ اسلامي‌ در اين‌ زمينه‌ بسيار مثبت‌ و سازنده‌ بود كه‌ با قاطعيت‌ عكس‌ العمل‌ لازم‌ را در اين‌ زمينه‌ نشان‌ داد و ثابت‌ كرد نه‌ تنها در برابر شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا و مزدوران‌ او بلكه‌ در برابر دخالت‌ هيچ‌ قدرت‌ استكباري‌ در امور داخلي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ كمترين‌ انعطاف‌ و گذشت‌ را نشان‌ نخواهد داد.

اين‌ حادثه‌ تاريخي‌ ثابت‌ كرد كه‌ بيگانگي‌ از خدا و تعاليم‌ انبياء و هر گونه‌ گرايش‌ به‌ قطبهاي‌ شرق‌ و غرب‌ پاياني‌ جز خيانت‌ و حمايت‌ ندارد و سر انجام‌ همه‌ به‌ يك‌ جا ختم‌ مي‌شود جاسوسي‌ و ويرانگري‌. ما مراتب‌ تشكر خود را به‌ محضر حضرت‌ امام‌ امت‌ عرضه‌ مي‌داريم‌ عوامل‌ نفوذي‌ اين‌ مزدوران‌ بيگانه‌ بر اساس‌ اطلاعاتي‌ كه‌ بدست‌ آمده‌ هر چه‌ زودتر شناخته‌ و طرد شوند و به‌ مجازات‌ خود برسند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‏

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom