Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج، فریضه‌ی حج را مجموعه‌ای استثنائی و ممتاز از ارزشهای مورد تمجید اسلام خواندند و با اشاره به وجود مفاهیم سیاسی ضروری نظیر وحدت، دفاع از مظلومان و برائت از مشرکین در حج، تأکید کردند: هر حاجی ایرانی باید با رفتار و گفتار و متانت خود، به ملیت، هویت و جمهوری اسلامی ایران آبرو ببخشد. در این دیدار که در آستانه‌ی آغاز اعزام زائران بیت‌الله الحرام انجام شد، رهبر معظم انقلاب اسلامی، حج را نمونه‌ی کوچکی از جامعه‌ی اسلامی برتر و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز673
دیروز1044
در هفته7144
در ماه22685
مجموع21219298

بازدید کنندگان برخط

5
Online

پيام‌ تشكر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ محضرت‌ حضرت‌ امام‌ در پي‌ انحلال‌ حزب‌ توده‌
در تاريخ 17/02/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مبارك‌ حضرت‌ آيت‌ الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌

رهبر بزرگوار انقلاب‌ اسلامي‌ دامة‌ ظله‌ العالي‌

خدا را شاكر كه‌ بار ديگر در يك‌ مرحله‌ بسيار حساس‌ تاريخي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ امدادهاي‌ خاص‌ الهي‌ شامل‌ حال‌ امام‌ امت‌ شد و اقدام‌ تاريخي‌ ديگري‌ را رهبري‌ فرمودند و اصالت‌ سياست‌ نه‌ شرقي‌ و نه‌ غربي‌ را روشن‌تر از هر زمان‌ براي‌ همه‌ مردم‌ جهان‌ آشكار ساختند.

خدا را شكر كه‌ برادران‌ بيدار دل‌ در سپاه‌ و مراكز اطلاعاتي‌ با كمك‌ مردم‌ هميشه‌ در صحنه‌ توانستند با اسناد بسيار زنده‌ و گويا كه‌ در تاريخ‌ سياسي‌ جهان‌ بي‌ سابقه‌ بود پرده‌ از چهرة‌ كثيف‌ گروه‌ الحادي‌ حزب‌ توده‌ كه‌ قريب‌ نيم‌ قرن‌ فريبكارانه‌ خود را مدافع‌ ملت‌ مستضعف‌ و كشور ما قلمداد مي‌نمود بردارند و روشن‌ سازند كه‌ آنها چه‌ جاسوسان‌ خطرناكي‌ بوده‌ و چه‌ نقشه‌هاي‌ ويرانگري‌ براي‌ ضربه‌ زدن‌ به‌ جمهوري‌ اسلامي‌ طرح‌ كرده‌ بودند.

خدا را شكر كه‌ اين‌ گروه‌ را وادار كرد كه‌ با صريح‌ترين‌ و روشن‌ترين‌ اعترافات‌ كه‌ هيچكس‌ انكار آن‌ را نداشت‌ و چيزي‌ شبيه‌ به‌ اعجاز بود پرده‌ از روي‌ كارهاي‌ خيانتكار خود بردارند و اعتراف‌ كنند كه‌ در برابر مكتب‌ انسان‌ ساز اسلام‌ برنامه‌ و شعارهائي‌ كه‌ قابل‌ عرضه‌ باشد ندارند موضع‌ دولت‌ جمهوري‌ اسلامي‌ در اين‌ زمينه‌ بسيار مثبت‌ و سازنده‌ بود كه‌ با قاطعيت‌ عكس‌ العمل‌ لازم‌ را در اين‌ زمينه‌ نشان‌ داد و ثابت‌ كرد نه‌ تنها در برابر شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا و مزدوران‌ او بلكه‌ در برابر دخالت‌ هيچ‌ قدرت‌ استكباري‌ در امور داخلي‌ اين‌ كشور اسلامي‌ كمترين‌ انعطاف‌ و گذشت‌ را نشان‌ نخواهد داد.

اين‌ حادثه‌ تاريخي‌ ثابت‌ كرد كه‌ بيگانگي‌ از خدا و تعاليم‌ انبياء و هر گونه‌ گرايش‌ به‌ قطبهاي‌ شرق‌ و غرب‌ پاياني‌ جز خيانت‌ و حمايت‌ ندارد و سر انجام‌ همه‌ به‌ يك‌ جا ختم‌ مي‌شود جاسوسي‌ و ويرانگري‌. ما مراتب‌ تشكر خود را به‌ محضر حضرت‌ امام‌ امت‌ عرضه‌ مي‌داريم‌ عوامل‌ نفوذي‌ اين‌ مزدوران‌ بيگانه‌ بر اساس‌ اطلاعاتي‌ كه‌ بدست‌ آمده‌ هر چه‌ زودتر شناخته‌ و طرد شوند و به‌ مجازات‌ خود برسند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‏

طلیعه

article thumbnailبیش از یک ‌سال از خروج یک‌طرفه آمریکا از معاهده‌ی برجام می‌گذرد. در این مدت جمهوری اسلامی ایران فرصتی طولانی به اروپا داد تا اقداماتی را در جهت انجام تعهداتشان نسبت به برجام انجام دهد. فرصت و دوره‌ای که رئیس جمهوری کشورمان از آن به صبر استراتژیک تعبیر کرده است. در یک جمع بندی کلی در مرور توافق هسته‌ای، جمهوری اسلامی ایران تاکنون به کلیه‌ی تعهداتش طبق برجام عمل کرده اما این طرف مقابل است که به وظایف و تعهدات خود عمل نکرده و حتی در جهت مخالف آن گام برداشته است.اکنون برای زنده ماندن توافق هسته ای بحث...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom