Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3788
دیروز4959
در هفته23998
در ماه80812
مجموع20747335

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه‌ تبريك‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت ميلاد پيامبر(ص‌) و برگزاري‌ مجلس‌
در تاريخ 20/09/1363

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

ميلاد مسعود حضرت‌ ختمي‌ مرتبت‌ محمد بن‌ عبدالله صلي‌ الله عليه‌ و آله‌ و ششمين‌ اختر تابناك‌ آسمان‌ ولايت‌ و امامت‌ حضرت‌ جعفر بن‌ محمد الصادق‌ به‌ حضرت‌ مهدي‌ (عج‌) ارواحنا له‌ الفداء، مرجع‌ عاليقدر و بنيان‌ گذار جمهوري‌ اسلامي‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ مدّ ظلّه‌ العالي‌ و امت‌ متديّن‌ و قهرمان‌ مبارك‌ باد.

ميلاد پربركت‌ رسول‌ خدا صلي‌ الله عليه‌ و آله‌ انفجار نور ايمان‌ در ظلمت‌ كفر و الحاد بود كه‌ تحوّلات‌ بنيادي‌ را در ميان‌ جوامع‌ انساني‌ به‌ دنبال‌ داشت‌.

خطّ توحيد ابراهيمي‌ كه‌ مي‌رفت‌ با شيطنتهاي‌ منافقين‌ و مشركين‌ به‌ فراموشي‌ سپرده‌ شود، با وجود نبيّ مكرّم‌ اسلام‌ حيات‌ مجدّد يافته‌ و استمرار آن‌ را در طول‌ تاريخ‌ انسانيّت‌ تضمين‌ نمود.

اينك‌ به‌ دنبال‌ دستاوردهاي‌ حاصله‌ از تلاش‌ پيگير و فداكاري‌ بي‌ نظير انبياء الهي‌ بويژه‌ پيامبر اكرم‌ (ص‌) و ائمة‌ اطهار عليهم‌ السلام‌ براي‌ برقراري‌ و گسترش‌ كلمة‌ حق‌ و تثبيت‌ مكتب‌ الهي‌ كه‌ نصيب‌ جهان‌ اسلام‌ شده‌ است‌.

به‌ جاست‌ در جهت‌ رفع‌ همه‌ جانبة‌ فرهنگ‌ كفر و الحاد و التقاط‌، و ايجاد وحدت‌ در ميان‌ امم‌ اسلامي‌ بكوشيم‌.

به‌ همين‌ مناسبت‌ جلسه‌اي‌ در روز سه‌ شنبه‌ 17 ربيع‌ المولود 1405 ه ساعت‌ 3 بعدازظهر در مدرسة‌ فيضيّه‌ برقرار مي‌باشد.

حضرت‌ آية‌ الله مشكيني‌ دامت‌ بركاته‌ نسبت‌ به‌ وظيفة‌ جامعة‌ محترم‌ روحانيت‌ در ادامة‌ رسالت‌ انبياء بويژه‌ در اين‌ مقطع‌ حسّاس‌ افاضه‌ مي‌فرمايند.

شركت‌ اساتيد محترم‌ و فضلاء و طلاّب‌ گرامي‌ موجب‌ بزرگداشت‌ مقام‌ منيع‌ رسالت‌ و امامت‌ و ولايت‌ است‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ تبليغات

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom