Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز18
دیروز1822
در هفته6419
در ماه13709
مجموع243121

بازدید کنندگان برخط

10
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت دعوت‌ از مردم‌ براي‌ پيوستن‌ به‌ كاروان‌ راهيان‌ كربلا و حضور در جبهه‌ها
در تاريخ 16/09/1364

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

راهيان‌ كربلا، در آستانه‌ فتح‌ نهايي‌

پس‌ از پيروزي‌ شكوهمند انقلاب‌ اسلامي‌ و شكست‌ شيطان‌ بزرگ‌ كه‌ سلطه‌ و غارت‌ ذخائر و منابع‌ عظيم‌ را پايان‌ يافته‌ احساس‌ مي‌نمود، با اعمال‌ سياستهاي‌ مختلفي‌ چون‌ غائله‌ كردستان‌، پاوه‌، سنندج‌ و حمله‌ نظامي‌ به‌ طبس‌ و ... و در نهايت‌ اقدام‌ به‌ تحريك‌ رژيم‌ بعثي‌ صدام‌ مبني‌ بر حمله‌ نظامي‌ عليه‌ كشور جمهوري‌ اسلامي‌، كه‌ تا از اين‌ رهگذر اقتدار و ثبات‌، سياسي‌، نظامي‌، اقتصادي‌ و فرهنگي‌ ايران‌ اسلامي‌ را دستخوش‌ تزلزل‌ و فرسايش‌ قرار دهد. اعمال‌ اين‌ سياست‌ شوم‌ آنقدر براي‌ محافل‌ سياسي‌ و سردمداران‌ جهانخوار اميدوار كننده‌ بود كه‌ روسيه‌ شوروي‌ و كشورهاي‌ اروپايي‌ و دول‌ مرتجع‌ منطقه‌ به‌ سر كردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ در مساعدت‌ حمايت‌ بيدريغ‌ از رژيم‌ صدام‌ بر يكديگر سبقت‌ مي‌جستند.

مع‌ ذالك‌، بعد از آزاد سازي‌ پياپي‌ اراضي‌ اشغالي‌ توسط‌ جان‌ بر كفان‌ ارتش‌ جمهوري‌ اسلامي‌ و سپاه‌ پاسداران‌ و بسيج‌ مردمي‌ و نفوذ بر قلب‌ دشمن‌، بموازات‌ تثبيت‌ پايه‌هاي‌ حكومتي‌ و كشوري‌ و همچنين‌ عدم‌ موفقيت‌ رژيم‌ عراق‌ علي‌ رغم‌ جانبداريهاي‌ گسترده‌ و همه‌ جانبه‌ موجب‌ وحشت‌ و حيرت‌ جهانخواران‌ شرق‌ و غرب‌ گرديد، به‌ دنبال‌ اين‌ شكست‌ مفتضحانه‌، با تمسك‌ به‌ منشور ملل‌ متحد و اعلاميه‌ حقوق‌ بشر، پرچم‌ صلح‌ را علم‌ كردند كه‌ ملت‌ ايران‌ با اتكاء به‌ ضوابط‌ مكتبي‌ و درك‌ عميق‌ ابعاد اين‌ توطئه‌ با شعار جنگ‌، جنگ‌ تا پيروزي‌، پاسخ‌ دندانشكني‌ به‌ خيمه‌ شب‌بازيهاي‌ صحنه‌ سياست‌ تزوير ارائه‌ داد.

شهر خون‌ و قيام‌ كه‌ در مقاطع‌ حساس‌ و حياتي‌ چون‌ نهضت‌ 15 خرداد 42 و 19 دي‌ 56 كانون‌ حركت‌هاي‌ وسيع‌ اسلامي‌ به‌ شمار مي‌رفت‌، در اين‌ برهه‌ از موقعيت‌ زماني‌ نيز به‌ عنوان‌ مبدع‌ طرح‌ راهيان‌ كربلا، در تاريخ‌ انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌، نقطه‌ عطف‌ ديگري‌ را تصوير كرد.

آري‌ استمداد حضرت‌ اباعبدالحسين‌ (ع‌) كه‌ از پس‌ قرون‌ و اعصار مرگبار و مسكوت‌ فرياد برآورد (هل‌ من‌ ناصر ينصرني‌) اينك‌ با خروشهاي‌ لبيك‌ يا خميني‌ و با حضور گسترده‌ در جبهه‌هاي‌ نور عليه‌ ظلمت‌، جامه‌ اجابت‌ بخود پوشيد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تشكر و تقدير از امت‌ هميشه‌ در صحنه‌ بيدار، انتظار دارد كه‌ آحاد ملت‌ با تمسك‌ بحبل‌ متين‌ الهي‌ دين‌ خود را نسبت‌ به‌ اسلام‌ و انقلاب‌ مقدس‌ اسلامي‌ ادا نموده‌ و با پيوستن‌ به‌ كاروان‌ راهيان‌ كربلا نام‌ خويش‌ را در زمره‌ عاشقان‌ حضرت‌ سيد الشهداء (عليه‌ السلام‌) ثبت‌ نمايند.

به‌ اميد نصرت‌ كامل‌ سلحشوران‌ حسيني‌ عليه‌ يزيديان‌ زمان‌، از درگاه‌ قادر متعال‌ عزت‌ و سيادت‌ مسلمين‌ جهان‌، و رهايي‌ مستضعفين‌ عالم‌ را از چنگال‌ جهانخواران‌ شرق‌ و غرب‌ مسئلت‌ مي‌نماييم‌.

والسلام‌ علي‌ عبادالله الصالحين

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom