Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز292
دیروز1757
در هفته5473
در ماه21581
مجموع452757

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت دعوت‌ مردم‌ به‌ شركت‌ در راهپيمايي‌ 22 بهمن
در تاریخ 20/11/1365
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «لو خيف‌ علي‌ بيضيه‌ الاسلام‌ لوجب‌ الدفاع‌ باي‌ وسيلة‌ ممكنة‌» (تحرير الوسيله‌ امام‌ خميني‌)

 

 ملت‌ متدين‌ و قهرمان‌ ايران‌

 اكنون‌ كه‌ جهان‌ بيش‌ از پيش‌ متوجه‌ قدرت‌ الهي‌ اسلام‌ گشته‌ و پرتو پرتوانش‌ را در سراسر جهان‌ گسترده‌ تيرگيها را مي‌شكافد و مي‌رود تا حيله‌هاي‌ شيطاني‌ چندين‌ هزار ساله‌ را در هم‌ فرو بريزد و وارث‌ حسين‌ را بر يزيديان‌ مقدم‌ دارد و خود را آماده‌ طلوعي‌ مي‌كند كه‌ در سراسر تاريخ‌ انبياء بشارت‌ آن‌ را داده‌اند.

 امروز كه‌ اساس‌ اسلام‌ در خطر هجوم‌ است‌ و كفار با همه‌ توان‌ در برابر اسلام‌ ايستاده‌اند قطعاً يك‌ فريادكشيدن‌ بر ظلم‌ و كفر با فريادهاي‌ فرداي‌ پيروزي‌ مساوي‌ نيست‌.

 شما كه‌ ملل‌ جهان‌ و بويژه‌ امم‌ الهي‌ و بالاخص‌ مسلمين‌ را راهنمايي‌ كرديد و با توفيق‌ خدا بركت‌ هدايت‌ از طريق‌ تان‌ جريان‌ يافت‌، شما كه‌ موجب‌ مباهات‌ مربيانتان‌ شديد و بحمدالله دست‌ نصر خدا از آستينتان‌ بيرون‌ آمد و بت‌ طاغوت‌ مستكبرين‌ جهان‌ درهم‌ شكست‌.

 شما كه‌ به‌ رأي‌ العين‌ مشاهده‌ نموديد در مبارزه‌ رواني‌ تا چه‌ پايه‌اي‌ تظاهرات‌ مؤثرتر بود و چگونه‌ شاه‌ و اربابانش‌ را روسياه‌ نمود و جنايت‌ آنان‌ را بر جهانيان‌ بر ملا ساخت‌.

 اكنون‌ كه‌ جوانان‌ شما در جبهه‌ نظامي‌ جان‌ فشاني‌ مي‌كنند و در راه‌ اعلاء كلمه‌ حق‌ از هيچ‌ ايثاري‌ فروگزاري‌ نمي‌نمايند ارزش‌ قدرت‌ تظاهرات‌ 22 بهمن‌ را به‌ خوبي‌ مي‌شناسيد و مسلماً با تمام‌ توان‌ بياري‌ خداوند تبارك‌ و تعالي‌ آمادگي‌ داشته‌ و داريد كه‌ با تظاهراتي‌ بي‌ نظير بشريت‌ را (چنانچه‌ رهبر عظيم‌ الشأن‌ انقلاب‌ امام‌ بزرگوار در پيام‌ اخيرشان‌ فرمودند) در مرحله‌اي‌ جديد قرار دهيد كه‌ اين‌ نه‌ تنها آخرين‌ ضربه‌ اساسي‌ به‌ صدام‌ است‌ بلكه‌ گامي‌ استوار و اثبات‌ پايمردي‌ در راه‌ خدمت‌ به‌ بقية‌ الله الاعظم‌ امام‌ زمان‌ ارواحنا فداه‌ مي‌باشد.

 جامعه‌ مدرسين‌ بر اين‌ دعوت‌ تأكيد مجدد نموده‌ و بشارت‌ پيروزي‌ را از هم‌ اكنون‌ نويد مي‌دهد. انشاء الله

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom