Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1376
دیروز1424
در هفته1376
در ماه36637
مجموع178638

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سالگرد صدور فتواي‌ حضرت‌ امام‌ درباره‌ سلمان‌ رشدي‌
در تاریخ 28/11/1368
 بسم الله الرحمن الرحیم

 يك‌ سال‌ از فتواي‌ تاريخي‌ و سرنوشت‌ ساز حضرت‌ امام‌ قدس‌ الله‌ نفسه‌ الزكيه‌ در برابر تهاجم‌ شوم‌ مستكبرين‌ عالم‌ عليه‌ اسلام‌ و مسلمين‌ مي‌گذرد. دشمن‌ زبون‌ پس‌ از تحمل‌ شكست‌هاي‌ پي‌ در پي‌ در جبهه‌هاي‌ مختلف‌ دست‌ به‌ توطئه‌اي‌ ديگر زد و با انتشار كتاب‌ كفرآميز آيات‌ شيطاني‌ يك‌ بار ديگر كينة‌ ديرينه‌ و ضعف‌ و درماندگي‌ خويش‌ را به‌ نمايش‌ گذاشت‌ اين‌ توطئه‌ شيطاني‌ كه‌ نمايانگر عصيان‌ ناشيانة‌ استعمار و فرهنگ‌ پليد و زشت‌ سياسي‌ و اخلاق‌ منحط‌ بين‌المللي‌ سردمداران‌ كفر پيشه‌ و جهانخواران‌ فرومايه‌ بود تجربة‌ تلخ‌ شكست‌ دسيسه‌ بازان‌ و معاندان‌ سياسي‌ در طول‌ هزاران‌ سال‌ تلاش‌ بي‌ ثمر عليه‌ پيروان‌ حق‌ و حقيقت‌ را براي‌ غارتگران‌ منابع‌ فكري‌ و مالي‌ جهان‌ تجديد نموده‌ ثابت‌ كرد كه‌ اين‌ سلاح‌ پوسيده‌ و فرسوده‌ نيز همانند گذشته‌ نه‌ تنها حركت‌ پرفروغ‌ سربازان‌ الله‌ در برپايي‌ حاكميت‌ حق‌ در گيتي‌ را متوقف‌ ننمود كه‌ به‌ دنبال‌ پيام‌ روحبخش‌ بزرگ‌ رهبر جهان‌ اسلام‌ امام‌ فقيد قدس‌ سره‌ الشريف‌ بيداري‌ نسل‌ خود يافته‌ و غيرتمند و وحدت‌ بيش‌ از پيش‌ امت‌ واحدة‌ اسلامي‌ را به‌ همراه‌ داشت‌.

 بر كسي‌ پوشيده‌ نيست‌ كه‌ اين‌ حركت‌ ننگين‌ كه‌ توسط‌ شبكه‌هاي‌ فساد صهيونيستي‌ پشتوانة‌ مادي‌ گرديد. از طرف‌ ديگر مورد استقبال‌ و تشويقهاي‌ فراوان‌ بنگاههاي‌ خبرپراكني‌ و بوقهاي‌ تبليغاتي‌ استكبار قرار گرفته‌ و همچنين‌ حمايت‌ بي‌ دريغ‌ سياست‌ بازان‌ منحرف‌ و شياطين‌ عالم‌ را به‌ همراه‌ داشت‌ ساخته‌ و پرداختة‌ سازمانهاي‌ جاسوسي‌ و ضد بشري‌ ابرجنايتكاران‌ آمريكا و انگليس‌ و صهيونيزم‌ جهاني‌ بوده‌ و مي‌رود تا انشاءالله‌ با حضور پي‌ گير عناصر حزب‌ الله‌ و قاطبة‌ مسلمين‌ به‌ فرمودة‌ رهبر عظيم‌الشأن‌ انقلاب‌ اسلامي‌ حضرت‌ آية‌الله‌ خامنه‌اي‌ ادامه‌ الله‌ ظله‌ علي‌ رؤس‌ المسلمين‌ آخرين‌ صفحات‌ سياه‌ زندگاني‌ شوم‌ بيدادگران‌ را رقم‌ زده‌ غرب‌ جنايتكار را چون‌ شرق‌ تجاوزگر به‌ خاك‌ ذلت‌ بنشاند و فخر و عزت‌ را براي‌ مسلمانان‌ جهان‌ به‌ همراه‌ داشته‌ باشد.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با تقدير و تشكر از مجاهدات‌ مستمر حاميان‌ اجراي‌ احكام‌ الهي‌ همراه‌ با بيش‌ از يك‌ ميليارد مسلمان‌ حمايت‌ بي‌ دريغ‌ و قاطعانة‌ خويش‌ را از فرمان‌ و فتواي‌ حياتبخش‌ امام‌ فقيد رضوان‌ الله‌ تعالي‌ عليه‌ اعلام‌ داشته‌ اجراي‌ آن‌ را فرض‌ مسلم‌ و غيرقابل‌ انعطاف‌ مي‌داند و از حاميان‌ ناآگاه‌ نويسندة‌ مزدور و مرتد اين‌ كتاب‌ به‌ ويژه‌ دولت‌ انگليس‌ مي‌خواهد بيش‌ از اين‌ از اجراي‌ فرمان‌ حق‌ جلوگيري‌ ننموده‌ به‌ زندگي‌ مرگبار وي‌ خاتمه‌ بخشد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom