Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز615
دیروز1573
در هفته2188
در ماه24143
مجموع166144

بازدید کنندگان برخط

15
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت برگزاري‌ مجلس‌ سوگواري‌ چهلم‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌(ره)
در تاریخ 15/04/1368
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «ولقد اصطفيناه‌ في‌ الدنيا و انه‌ في‌ الاخرة‌ لمن‌ الصالحين‌»

 صلوات‌ و سلام‌ خدا و رسول‌ گراميش‌ بر روح‌ پاك‌ و مطهر ناخداي‌ سفينة‌ نجات‌ و مرجع‌ بزرگواري‌ كه‌ در حفظ‌ امانت‌ وحي‌ و ابلاغ‌ آن‌ نهايت‌ سعي‌ و تلاش‌ خويش‌ را بكار گرفت‌ و اركان‌ عظمت‌ و افتخار انقلاب‌ اسلامي‌ را بر دوش‌ تعهد خود حمل‌ نمود.

 سلام‌ بر او كه‌ تا كشف‌ حقيقت‌ تفقه‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌(ص‌) به‌ پيش‌ تاخت‌ و براي‌ قوم‌ و ملت‌ خود مبشر و منذر صادقي‌ شد كه‌ بند بند حديث‌ صداقتش‌ را پيكر رنجيده‌ و قلب‌ آزرده‌ و دل‌ خونينش‌ گواهي‌ كرده‌ است‌ و يك‌ تنه‌ با سرنگوني‌ طاغوتيان‌ حكومت‌ تقوا و ارزشهاي‌ اسلامي‌را تحقق‌ بخشيد و حضرتش‌ دو ركن‌ تحجر گرايي‌ و مقدس‌ مآبي‌ استكبار را با اتكال‌ به‌ قدرت‌ بي‌ كران‌ الهي‌ از ميان‌ برداشت‌.

 اكنون‌ كه‌ در آستانه‌ چهلمين‌ روز لبيك‌ آن‌ اسوه‌ تقوا و فضيلت‌ و احياگر اسلام‌ ناب‌ و منادي‌ نبرد با مستكبرين‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌) به‌ نداي‌ «ارجعي‌ الي‌ ربك‌» معشوق‌ خويش‌ هستيم‌، اينك‌ روح‌ بلند حضرت‌ امام‌ را گواه‌ مي‌گيريم‌ كه‌ تا جان‌ در بدن‌ داريم‌ مويد رهبري‌ جمهوري‌ اسلامي‌ايران‌، كه‌ از طرف‌ خبرگان‌ محترم‌ مردم‌ معين‌ گرديده‌، باشيم‌.

 به‌ همين‌ مناسبت‌ امت‌ شهيد پرور شهر خون‌ وقيام‌ قم‌ در اربعين‌ آن‌ رهبر عظيم‌ الشأن‌ به‌ سوگ‌ مي‌نشيند.

 مراسم‌ عزاداري‌ به‌ شرح‌ ذيل‌ اعلام‌ مي‌گردد:

 صبح‌ روز پنجشنبه‌ 22/4/68 (اربعين‌) دسته‌جات‌ سينه‌ زني‌ به‌ طرف‌ حرف‌ مطهر و انجام‌ سوگواري‌.

 بعد از ظهر پنجشنبه‌ 22/4/68 (اربعين‌) مجلس‌ بزرگداشتي‌ در مدرسه‌ فيضيه‌ از ساعت‌ 5 الي‌ 7 بعد از ظهر.

 سخنران‌: حضرت‌ آيت‌الله‌ يزدي‌

 از طرف‌: جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌، شوراي‌ مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌، ستاد برگزاري‌ مراسم‌ قم‌ كه‌ متشكل‌ از كليه‌ نهاد و ارگانهاي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ مي‌باشد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom