Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1420
دیروز1386
در هفته4210
در ماه39471
مجموع181472

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پي‌ رحلت‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ (ره)
در تاریخ 14/03/1368
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «انا لله‌ و انا اليه‌ راجعون‌»

 طلوع‌ ستاره‌ بلند آسمان‌ عرفان‌ و معرفت‌ در ملكوت‌ اعلي‌ مژده‌ وصلي‌ بود بر ملكوتيان‌ كه‌ روح‌ خدا به‌ خدا پيوست‌، ترنم‌ قدسيان‌ و ملكوتيان‌ بر اين‌ فوز عظمي‌ منادي‌ حزن‌ و اندوه‌ جانكاهي‌ بود كه‌ بر زمينيان‌ وارد شد. روح‌ خدا توان‌ و سوز الهي‌ خويش‌ را به‌ حرمت‌ ديدار پشتوانه‌ ارضيان‌ قرار داد تا پاسدار اسلام‌ نابي‌ باشند كه‌ سراسر هستي‌ خويش‌ را جز بر او وقف‌ نكرده‌ بود.

 صلوات‌ و سلام‌ خدا بر آن‌ حماسه‌ ساز هميشه‌ جاويد روحانيت‌ كه‌ سبك‌ بال‌ به‌ ميهماني‌ عرشيان‌ رفته‌ و در مجمع‌ ملكوتيان‌ شعر حضور سروده‌ است‌، صبر و سلام‌ بر امت‌ امامي‌ كه‌ نداي‌ الاسلام‌ يعلو و لا يعلا عليه‌ را از امام‌ به‌ گوش‌ جان‌ شنيد و از ماذنة‌ انقلاب‌ اسلامي‌ به‌ جهانيان‌ ابلاغ‌ نمود.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ عليمه‌ قم‌ ضمن‌ عرض‌ تسليت‌ به‌ پيشگاه‌ مقدس‌ ولي‌ عصر بقية‌الله‌ ارواحنا و ارواح‌ العالمين‌ لتراب‌ مقدمه‌ الفداء و حوزه‌هاي‌ علميه‌ و امت‌ امام‌ و كليه‌ آزادگان‌ جهان‌ و تأكيد بر اولين‌ وظيفه‌ شرعي‌ و الهي‌ مورد عنايت‌ حضرت‌ امام‌ يعني‌ وحدت‌ كليه‌ اقشار مختلف‌ امت‌ انقلابي‌ و نيروهاي‌ مومن‌ نكات‌ ذيل‌ را يادآور مي‌شود:

 1ـ با لبيك‌ مجدد به‌ روح‌ پرفتوح‌ آن‌ عزيز هميشه‌ جاويد آمادگي‌ حوزه‌هاي‌ علميه‌ و روحانيت‌ متعهد را در پاسداري‌ از يكايك‌ نظرات‌ بلند حضرت‌ امام‌ اعلام‌ مي‌دارد.

 2ـ امت‌ اسلامي‌به‌ رهبري‌ روحانيت‌ متعهد و انقلابي‌ با ايماني‌ برخواسته‌ از نداي‌ الهي‌ انا نحن‌ نزلنا الذكر و و انا له‌ لحافظون‌ همچون‌ گذشته‌ ثابت‌ و استوار در پاسداري‌ از ارزشهاي‌ اصيل‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌ ـ صلي‌ الله‌ عليه‌ و آله‌ و سلم‌ ـ به‌ مبارزه‌ با كفر جهاني‌ به‌ سركردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا ادامه‌ خواهد داد.

 3ـ امت‌ هميشه‌ در صحنه‌ و روحانيت‌ متعهد و در راستاي‌ انقلاب‌ در اين‌ برهه‌ حساس‌ همچون‌ گذشته‌ تبعيت‌ عملي‌ خود را نسبت‌ به‌ فرامين‌ و وصاياي‌ بلند حضرت‌ امام‌ حفظ‌ نموده‌ و به‌ همين‌ منظور توجه‌ به‌ نظرات‌ مهم‌ و سرنوشت‌ ساز خبرگان‌ اين‌ پاسداران‌ حريم‌ رهبري‌ را وظيفه‌ شرعي‌ و الهي‌ خويش‌ مي‌داند.

 4ـ ارگانهاي‌ نظامي‌ و انتظامي‌ و نيروهاي‌ مسلح‌ اين‌ حافظان‌ هميشه‌ سرافراز انقلاب‌ اسلامي‌با هوشياري‌ و همياري‌ امت‌ هميشه‌ در صحنه‌ و بسيجيان‌ جان‌ بر كف‌ همچون‌ گذشته‌ به‌ حفظ‌ و پاسداري‌ از حريم‌ مقدس‌ انقلاب‌ جهاني‌ اسلام‌ مشغول‌ خواهند بود و انديشه‌ هر گونه‌ توطئه‌ و حركت‌ شومي‌از ناحيه‌ استكبار جهاني‌ به‌ حكم‌ كتب‌ الله‌ لاغلبن‌ انا و رسلي‌ محكوم‌ به‌ شكست‌ مي‌باشد.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom