Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1110
دیروز1551
در هفته7261
در ماه4282
مجموع387135

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسيدن‌ 22 بهمن‌
در تاريخ 20/11/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ونريد ان‌ نمن‌ علي‌ الذين‌ استضعفوا في‌ الارض‌ و نجعلهم‌ الائمه‌ و نجعلهم‌ الوارثين‌ الحمدالله‌ الذي‌ هدانا لهذا وماكنا لنهتدي‌ لولا ان‌ هدانا الله‌» ‏

صلوات‌ و سلام‌ بر محمد مصطفي‌ و آله‌ الاصفياء آن‌ يگانه‌ مناديان‌ اسلام‌ ناب‌ و هاديان‌ از شرك‌ و ضلالت‌ به‌ وادي‌ نور و هدايت‌ و درود بر روان‌ روح‌ خدا آن‌ حماسه‌ ساز جاويد روحانيت‌، همو كه‌ منذري‌ صادق‌ بر امت‌ ستم‌ كشيده‌ و مظلوم‌ خويش‌ بود و نداي‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌(ص‌) را از ماذنه‌ انقلاب‌ اسلامي‌ به‌ سرتاسر هستي‌ منتشر ساخت‌.

و سلام‌ به‌ ياوران‌ پاك‌ خميني‌، ياران‌ صادقي‌ كه‌ بيعتي‌ را كه‌ با او بسته‌ بودند تا پاي‌ جان‌ ارج‌ نهاده‌ و شهادت‌ را ختامي‌ مسلك‌ بر اين‌ ميثاق‌ پاك‌ قرار دادند.

و بالاخره‌ درود و تحييت‌ خاص‌ بر وارث‌ بحق‌ ولي‌ امر مسلمين‌ كه‌ كلام‌ دلنشين‌ وي‌ هماره‌ عطر دلپذير آن‌ روح‌ خدا بزرگ‌ پرچمدار اسلام‌ ناب‌ را دارد.

و بر شما اي‌ امت‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌) و اي‌ پيروان‌ صديق‌ خامنه‌اي‌ حفظه‌الله‌، گوارا باد شهد شيرين‌ آزادي‌ و استقلالي‌ كه‌ ساليان‌ متمادي‌ با ايثار جان‌ و مال‌ و فرزندان‌ پاكتان‌ لياقت‌ خويش‌ را نسبت‌ به‌ آن‌ به‌ اثبات‌ رسانيده‌اند و همانا وعده‌ الهي‌ در 22 بهمن‌، در اين‌ يوم‌ الله‌ عظيم‌ به‌ عرصه‌ تحقق‌ رسيد كه‌ ماالنصر الا من‌ عندالله‌ العظيم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تبريك‌ اين‌ يوم‌ الله‌ عظيم‌ و نيز تسليت‌ فرا رسيدن‌ سالگرد شهادت‌ اسوه‌ صبر و استقامت‌ منادي‌ آزادي‌ و اسلام‌ ناب‌ ابا ابراهيم‌ موسي‌ بن‌ جعفر عليهم‌ السلام‌ به‌ شما امت‌ سلحشور و مقاوم‌ توجه‌ شما عزيزان‌ را به‌ نكات‌ ذيل‌ جلب‌ مي‌نمايد:

1) انقلاب‌ اسلامي‌اين‌ شجره‌ طبيه‌اي‌ كه‌ دستاورد خون‌ صدها هزار شهيد و جانبازيها و فداكاريهاي‌ شما امت‌ نستوه‌ و مقاوم‌ است‌ جز در ساية‌ وحدت‌ همه‌ جانبة‌ اقشار مختلف‌ امت‌ اسلامي‌ و اطاعت‌ محض‌ از ساحت‌ مقدس‌ ولايت‌ امام‌ راحل‌ قدس‌ سره‌ و احكام‌ متعالي‌ اسلام‌ به‌ پيروزي‌ نرسيد و رمز تداوم‌ و بقاي‌ آن‌ نيز حضور هميشگي‌ شما مردم‌ مقاوم‌ در صحنه‌ و توجه‌ و عنايت‌ تام‌ به‌ رهنمودها و فرمايشات‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ اين‌ وارث‌ به‌ حق‌ خميني‌ كبير قدس‌ سره‌ مي‌باشد.

2ـ يوم‌ الله‌ 22 بهمن‌ اين‌ فجر صادق‌ انقلاب‌ اسلامي‌ تا تاريخ‌ زنده‌ است‌ به‌ عنوان‌ روز آزادي‌ و استقلال‌ انسانهاي‌ خداجوي‌ از سلطة‌ كفار و اجانب‌ باقي‌ خواهد ماند و تكليف‌ الهي‌ تمامي‌ امت‌ اسلامي‌ بخصوص‌ در اين‌ برهه‌ حساس‌ از انقلاب‌ جهاني‌ اسلام‌ بيش‌ از پيش‌ در گرامي‌داشت‌ اين‌ روز عزيز سنگين‌ مي‌باشد.

3) حمايت‌ از دولت‌ اسلامي‌ رئيس‌ جمهور محترم‌ جناب‌ آقاي‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمين‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌ در پيشبرد اهداف‌ نظام‌ اسلامي‌ و رسيدگي‌ به‌ مستضعفين‌ و پا برهنگان‌ اين‌ وارثان‌ به‌ حق‌ انقلاب‌ وظيفه‌ هميشگي‌ آحاد مردم‌ خواهد بود.

4) ما ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ مجدد اشغال‌ كويت‌ توسط‌ رژيم‌ عراق‌ و تأكيد بر لزوم‌ خروج‌ سريع‌ اين‌ كشور از كويت‌ تهاجم‌ وحشيانه‌ و ددمنشانة‌ استكبار جهاني‌ به‌ سركردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ را به‌ امت‌ مظلوم‌ و مسلمان‌ عراق‌ و نيز انهدام‌ امكانات‌ و تأسيسات‌ اقتصادي‌ ـ اجتماعي‌ امت‌ اسلام‌ و بالاتر از همه‌ تجاوز به‌ ساحت‌ مقدس‌ عتبات‌ عاليات‌ كه‌ گناهي‌ نابخشودني‌ و لكة‌ ننگي‌ بر صفحة‌ تاريخ‌ در جنايات‌ اين‌ سفاكان‌ خواهد بود، مردود شمرده‌ و بر موضع‌ بر حق‌ مسؤولين‌ نظام‌ جمهوري‌ اسلامي‌ كه‌ به‌ تبع‌ از ساحت‌ ولايت‌ فقيه‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مي‌باشد تأكيد مي‌ورزيم‌.

در خاتمه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تأكيد بر شركت‌ همه‌ جانبة‌ امت‌ هميشه‌ در صحنه‌ در راهپيمايي‌ 22 بهمن‌ همگام‌ با مردم‌ انقلابي‌ به‌ فريضة‌ الهي‌ عمل‌ خواهد نمود.

والسلام‌عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
محمد فاضل‌ ‌

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom