Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز154
دیروز975
در هفته1129
در ماه12282
مجموع21260556

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسيدن‌ 22 بهمن‌
در تاريخ 20/11/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ونريد ان‌ نمن‌ علي‌ الذين‌ استضعفوا في‌ الارض‌ و نجعلهم‌ الائمه‌ و نجعلهم‌ الوارثين‌ الحمدالله‌ الذي‌ هدانا لهذا وماكنا لنهتدي‌ لولا ان‌ هدانا الله‌» ‏

صلوات‌ و سلام‌ بر محمد مصطفي‌ و آله‌ الاصفياء آن‌ يگانه‌ مناديان‌ اسلام‌ ناب‌ و هاديان‌ از شرك‌ و ضلالت‌ به‌ وادي‌ نور و هدايت‌ و درود بر روان‌ روح‌ خدا آن‌ حماسه‌ ساز جاويد روحانيت‌، همو كه‌ منذري‌ صادق‌ بر امت‌ ستم‌ كشيده‌ و مظلوم‌ خويش‌ بود و نداي‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌(ص‌) را از ماذنه‌ انقلاب‌ اسلامي‌ به‌ سرتاسر هستي‌ منتشر ساخت‌.

و سلام‌ به‌ ياوران‌ پاك‌ خميني‌، ياران‌ صادقي‌ كه‌ بيعتي‌ را كه‌ با او بسته‌ بودند تا پاي‌ جان‌ ارج‌ نهاده‌ و شهادت‌ را ختامي‌ مسلك‌ بر اين‌ ميثاق‌ پاك‌ قرار دادند.

و بالاخره‌ درود و تحييت‌ خاص‌ بر وارث‌ بحق‌ ولي‌ امر مسلمين‌ كه‌ كلام‌ دلنشين‌ وي‌ هماره‌ عطر دلپذير آن‌ روح‌ خدا بزرگ‌ پرچمدار اسلام‌ ناب‌ را دارد.

و بر شما اي‌ امت‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌) و اي‌ پيروان‌ صديق‌ خامنه‌اي‌ حفظه‌الله‌، گوارا باد شهد شيرين‌ آزادي‌ و استقلالي‌ كه‌ ساليان‌ متمادي‌ با ايثار جان‌ و مال‌ و فرزندان‌ پاكتان‌ لياقت‌ خويش‌ را نسبت‌ به‌ آن‌ به‌ اثبات‌ رسانيده‌اند و همانا وعده‌ الهي‌ در 22 بهمن‌، در اين‌ يوم‌ الله‌ عظيم‌ به‌ عرصه‌ تحقق‌ رسيد كه‌ ماالنصر الا من‌ عندالله‌ العظيم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تبريك‌ اين‌ يوم‌ الله‌ عظيم‌ و نيز تسليت‌ فرا رسيدن‌ سالگرد شهادت‌ اسوه‌ صبر و استقامت‌ منادي‌ آزادي‌ و اسلام‌ ناب‌ ابا ابراهيم‌ موسي‌ بن‌ جعفر عليهم‌ السلام‌ به‌ شما امت‌ سلحشور و مقاوم‌ توجه‌ شما عزيزان‌ را به‌ نكات‌ ذيل‌ جلب‌ مي‌نمايد:

1) انقلاب‌ اسلامي‌اين‌ شجره‌ طبيه‌اي‌ كه‌ دستاورد خون‌ صدها هزار شهيد و جانبازيها و فداكاريهاي‌ شما امت‌ نستوه‌ و مقاوم‌ است‌ جز در ساية‌ وحدت‌ همه‌ جانبة‌ اقشار مختلف‌ امت‌ اسلامي‌ و اطاعت‌ محض‌ از ساحت‌ مقدس‌ ولايت‌ امام‌ راحل‌ قدس‌ سره‌ و احكام‌ متعالي‌ اسلام‌ به‌ پيروزي‌ نرسيد و رمز تداوم‌ و بقاي‌ آن‌ نيز حضور هميشگي‌ شما مردم‌ مقاوم‌ در صحنه‌ و توجه‌ و عنايت‌ تام‌ به‌ رهنمودها و فرمايشات‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ اين‌ وارث‌ به‌ حق‌ خميني‌ كبير قدس‌ سره‌ مي‌باشد.

2ـ يوم‌ الله‌ 22 بهمن‌ اين‌ فجر صادق‌ انقلاب‌ اسلامي‌ تا تاريخ‌ زنده‌ است‌ به‌ عنوان‌ روز آزادي‌ و استقلال‌ انسانهاي‌ خداجوي‌ از سلطة‌ كفار و اجانب‌ باقي‌ خواهد ماند و تكليف‌ الهي‌ تمامي‌ امت‌ اسلامي‌ بخصوص‌ در اين‌ برهه‌ حساس‌ از انقلاب‌ جهاني‌ اسلام‌ بيش‌ از پيش‌ در گرامي‌داشت‌ اين‌ روز عزيز سنگين‌ مي‌باشد.

3) حمايت‌ از دولت‌ اسلامي‌ رئيس‌ جمهور محترم‌ جناب‌ آقاي‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمين‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌ در پيشبرد اهداف‌ نظام‌ اسلامي‌ و رسيدگي‌ به‌ مستضعفين‌ و پا برهنگان‌ اين‌ وارثان‌ به‌ حق‌ انقلاب‌ وظيفه‌ هميشگي‌ آحاد مردم‌ خواهد بود.

4) ما ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ مجدد اشغال‌ كويت‌ توسط‌ رژيم‌ عراق‌ و تأكيد بر لزوم‌ خروج‌ سريع‌ اين‌ كشور از كويت‌ تهاجم‌ وحشيانه‌ و ددمنشانة‌ استكبار جهاني‌ به‌ سركردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ را به‌ امت‌ مظلوم‌ و مسلمان‌ عراق‌ و نيز انهدام‌ امكانات‌ و تأسيسات‌ اقتصادي‌ ـ اجتماعي‌ امت‌ اسلام‌ و بالاتر از همه‌ تجاوز به‌ ساحت‌ مقدس‌ عتبات‌ عاليات‌ كه‌ گناهي‌ نابخشودني‌ و لكة‌ ننگي‌ بر صفحة‌ تاريخ‌ در جنايات‌ اين‌ سفاكان‌ خواهد بود، مردود شمرده‌ و بر موضع‌ بر حق‌ مسؤولين‌ نظام‌ جمهوري‌ اسلامي‌ كه‌ به‌ تبع‌ از ساحت‌ ولايت‌ فقيه‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مي‌باشد تأكيد مي‌ورزيم‌.

در خاتمه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تأكيد بر شركت‌ همه‌ جانبة‌ امت‌ هميشه‌ در صحنه‌ در راهپيمايي‌ 22 بهمن‌ همگام‌ با مردم‌ انقلابي‌ به‌ فريضة‌ الهي‌ عمل‌ خواهد نمود.

والسلام‌عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
محمد فاضل‌ ‌

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom