Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز369
دیروز734
در هفته1103
در ماه13463
مجموع21237717

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه ق به‌ مناسبت‌ 13 آبان‌
در تاريخ 12/08/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

امت‌ رشيد و بيدار و شهيد پرور ايران‌

سيزده‌ آبان‌ سالروز تجديد خاطرة‌ حركت‌ جسورانه‌ سردمدار كفر جهاني‌ آمريكاي‌ جنايتكار در برابر فرياد بزرگ‌ مرجع‌ تقليد و رهبر كبير انقلاب‌ حضرت‌ آية‌الله‌العظمي‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ كه‌ مانع‌ به‌ بند كشيده‌ شدن‌ ملت‌ ايران‌ در قالب‌ پديده‌ شوم‌ «كاپيتولاسيون‌» شد و عزت‌ و اعتلاي‌ امت‌ اسلامي‌ ضرورت‌ حاكميت‌ دين‌ محمدي‌ را با طرح‌ ولايت‌ فقيه‌ در انديشه‌ها پي‌ نهاد و كفر جهاني‌ به‌ دست‌ شاه‌ خائن‌ براي‌ پيشگيري‌ از اين‌ تفكر نوراني‌ در سيزده‌ آبان‌ 43 امام‌ بزرگوار را به‌ تبعيد فرستاد غافل‌ از آنكه‌ تبعيدگاه‌ به‌ مجلس‌ درس‌ حكومت‌ اسلامي‌ و جايگاه‌ تبيين‌ ضرورت‌ و كيفيت‌ برپايي‌ نظامي‌بدل‌ مي‌شود كه‌ مي‌بايست‌ حكومت‌ كفر را در جهان‌ مي‌شكست‌ و ظهور حياتبخش‌ و عدالت‌ گستر ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ را نويد مي‌داد.

13 آبان‌ 57 در واپسين‌ روزهاي‌ دوران‌ حاكمان‌ ظلم‌ در جريان‌ تجديد خاطره‌ تبعيد نور، دانش‌آموزان‌ نيز براي‌ رسيدن‌ به‌ چنين‌ ولايت‌ الهي‌ با رهبري‌ نهضت‌ پيمان‌ خون‌ بستند و انقلاب‌ خدايي‌ ملت‌ را سرعت‌ بخشيدند.

و بالاخره‌ در سيزده‌ آبان‌ 58 با رهنمود ولايت‌ امر لانه‌ جاسوسي‌ شيطان‌ بزرگ‌ بوسيله‌ دانشجويان‌ مسلمان‌ پيرو خط‌ امام‌ تسخير شد و انقلابي‌ بزرگتر از انقلاب‌ اول‌ پديد آمد و زمينه‌ گسترش‌ و تثبيت‌ ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ با درهم‌ شكسته‌ شدن‌ حيثيت‌ پوشالي‌ پرچمدار كفر و سلطه‌ بلامنازع‌ او بر ملل‌ محروم‌ در تمام‌ شئون‌ اجتماعي‌ فراهم‌تر گشت‌.

اكنون‌ در حالي‌ 13 آبان‌ 69 را گرامي‌ مي‌داريم‌ كه‌ آمريكا با حيله‌اي‌ جديد در محيط‌ وحي‌ لانه‌ گزيده‌ و در حريم‌ حرم‌ امن‌ الهي‌ جاي‌ گرفته‌ و امت‌ اسلام‌ را با خطري‌ جدي‌ مواجه‌ ساخته‌ است‌، جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با حضور در صفوف‌ بهم‌ فشرده‌ امت‌ حزب‌الله‌ از همگان‌ مي‌خواهد كه‌ با شركت‌ در مراسم‌ يوم‌الله‌ سيزده‌ آبان‌ وظيفه‌ خويش‌ را به‌ نحو احسن‌ انجام‌ دهد. و مطمئنيم‌ كه‌ فرياد رسا و تدبيرهاي‌ حكيمانه‌ رهبر بزرگوار حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مدظله‌العالي‌ و تبعيت‌ بي‌ چون‌ و چراي‌ امت‌ از فرامين‌ معظم‌ له‌ اين‌ دسيسه‌ را خنثي‌ خواهد نمود و ترفندهاي‌ جديد شيطان‌ بزرگ‌ را نقش‌ بر آب‌ خواهد ساخت‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom