Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1454
دیروز1386
در هفته4244
در ماه39505
مجموع181506

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه ق به‌ مناسبت‌ 13 آبان‌
در تاريخ 12/08/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

امت‌ رشيد و بيدار و شهيد پرور ايران‌

سيزده‌ آبان‌ سالروز تجديد خاطرة‌ حركت‌ جسورانه‌ سردمدار كفر جهاني‌ آمريكاي‌ جنايتكار در برابر فرياد بزرگ‌ مرجع‌ تقليد و رهبر كبير انقلاب‌ حضرت‌ آية‌الله‌العظمي‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ كه‌ مانع‌ به‌ بند كشيده‌ شدن‌ ملت‌ ايران‌ در قالب‌ پديده‌ شوم‌ «كاپيتولاسيون‌» شد و عزت‌ و اعتلاي‌ امت‌ اسلامي‌ ضرورت‌ حاكميت‌ دين‌ محمدي‌ را با طرح‌ ولايت‌ فقيه‌ در انديشه‌ها پي‌ نهاد و كفر جهاني‌ به‌ دست‌ شاه‌ خائن‌ براي‌ پيشگيري‌ از اين‌ تفكر نوراني‌ در سيزده‌ آبان‌ 43 امام‌ بزرگوار را به‌ تبعيد فرستاد غافل‌ از آنكه‌ تبعيدگاه‌ به‌ مجلس‌ درس‌ حكومت‌ اسلامي‌ و جايگاه‌ تبيين‌ ضرورت‌ و كيفيت‌ برپايي‌ نظامي‌بدل‌ مي‌شود كه‌ مي‌بايست‌ حكومت‌ كفر را در جهان‌ مي‌شكست‌ و ظهور حياتبخش‌ و عدالت‌ گستر ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ را نويد مي‌داد.

13 آبان‌ 57 در واپسين‌ روزهاي‌ دوران‌ حاكمان‌ ظلم‌ در جريان‌ تجديد خاطره‌ تبعيد نور، دانش‌آموزان‌ نيز براي‌ رسيدن‌ به‌ چنين‌ ولايت‌ الهي‌ با رهبري‌ نهضت‌ پيمان‌ خون‌ بستند و انقلاب‌ خدايي‌ ملت‌ را سرعت‌ بخشيدند.

و بالاخره‌ در سيزده‌ آبان‌ 58 با رهنمود ولايت‌ امر لانه‌ جاسوسي‌ شيطان‌ بزرگ‌ بوسيله‌ دانشجويان‌ مسلمان‌ پيرو خط‌ امام‌ تسخير شد و انقلابي‌ بزرگتر از انقلاب‌ اول‌ پديد آمد و زمينه‌ گسترش‌ و تثبيت‌ ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ با درهم‌ شكسته‌ شدن‌ حيثيت‌ پوشالي‌ پرچمدار كفر و سلطه‌ بلامنازع‌ او بر ملل‌ محروم‌ در تمام‌ شئون‌ اجتماعي‌ فراهم‌تر گشت‌.

اكنون‌ در حالي‌ 13 آبان‌ 69 را گرامي‌ مي‌داريم‌ كه‌ آمريكا با حيله‌اي‌ جديد در محيط‌ وحي‌ لانه‌ گزيده‌ و در حريم‌ حرم‌ امن‌ الهي‌ جاي‌ گرفته‌ و امت‌ اسلام‌ را با خطري‌ جدي‌ مواجه‌ ساخته‌ است‌، جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با حضور در صفوف‌ بهم‌ فشرده‌ امت‌ حزب‌الله‌ از همگان‌ مي‌خواهد كه‌ با شركت‌ در مراسم‌ يوم‌الله‌ سيزده‌ آبان‌ وظيفه‌ خويش‌ را به‌ نحو احسن‌ انجام‌ دهد. و مطمئنيم‌ كه‌ فرياد رسا و تدبيرهاي‌ حكيمانه‌ رهبر بزرگوار حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مدظله‌العالي‌ و تبعيت‌ بي‌ چون‌ و چراي‌ امت‌ از فرامين‌ معظم‌ له‌ اين‌ دسيسه‌ را خنثي‌ خواهد نمود و ترفندهاي‌ جديد شيطان‌ بزرگ‌ را نقش‌ بر آب‌ خواهد ساخت‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom