Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز347
دیروز7019
در هفته347
در ماه50321
مجموع58500

بازدید کنندگان برخط

3
Online

پيام‌ حمايت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از فرمايشات‌ رهبر انقلاب‌ دربارة‌ مسأله‌ فلسطين‌
در تاريخ 04/08/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مبارك‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌، آية‌الله‌ خامنه‌اي‌ مدظله‌ العالي‌

پس‌ از سلام‌ و تحيت‌

سخنان‌ حكيمانه‌ رهبر عاليقدر و بزرگوار در رابطه‌ با مهمترين‌ مسأله‌ جهان‌ اسلام‌، تجاوزكاريهاي‌ اسرائيل‌ غاصب‌ و خونخوار كه‌ حقوق‌ انسانهاي‌ آزاده‌ و مسلمانان‌ شريف‌ فلسطين‌ را پايمال‌ نموده‌ شور و هيجان‌ تازه‌اي‌ در دل‌ مسلمانان‌ غيور جهان‌ ايجاد كرد و يكبار ديگر به‌ روشني‌ مشخص‌ گرديد كه‌ با عنايات‌ خاصه‌ حضرت‌ ولي‌ عصر (عجل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌)، جهان‌ اسلام‌، پرچمدار و رهبري‌ دارد كه‌ همچون‌ امام‌ راحلمان‌ عناصر رنگ‌ عوض‌ كرده‌ استكبار جهاني‌ را بخوبي‌ مي‌شناسد و حيله‌ها و ترفندهاي‌ شيطان‌ بزرگ‌ و اذنابش‌ را در منطقه‌ و در سطح‌ جهان‌ يكي‌ پس‌ از ديگري‌ نقش‌ بر آب‌ مي‌سازد.

باشد تا بيانات‌ شافي‌ و كافي‌ آن‌ حضرت‌ موجب‌ احساس‌ مسؤوليت‌ همه‌ سران‌ و گروههاي‌ سياسي‌ جهان‌ و نجات‌ مردم‌ مظلوم‌ فلسطين‌ گردد.

جامعه‌ مدرسين‌ و حوزه‌ علميه‌ قم‌ همگام‌ با ملت‌ رشيد ايران‌، آماده‌ امتثال‌ اوامر مطاع‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ بوده‌ و معتقد است‌ همانطور كه‌ فرموديد: مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌بعنوان‌ والاترين‌ و رفيع‌ترين‌ بخش‌ از مجموعه‌ قانوني‌ اين‌ نظام‌ و مايه‌ اميد امام‌ راحل‌ و آن‌ مقام‌ معظم‌ بوده‌ و هست‌.

اميدواريم‌ تذكرات‌ و نصايح‌ حكيمانه‌ آن‌ مقام‌ معظم‌ موجب‌ تنبه‌ گشته‌ و آن‌ معدود افراد جاهل‌ و كج‌ انديش‌ هم‌ كه‌ با اظهارات‌ غير مسؤولانه‌ و مغرضانه‌ خود، مرتكب‌ خطايي‌ عظيم‌ گشته‌اند به‌ خود آمده‌ و از همسو شدن‌ با راديوهاي‌ بيگانه‌ احساس‌ شرم‌ و پشيماني‌ نمايند، در غير اين‌ صورت‌ راه‌ ملت‌ از راه‌ آن‌ دسته‌ از نمايندگان‌ مغرض‌ جدا خواهد شد زيرا ملت‌ عظيم‌الشأن‌ مطيع‌ رهبر بوده‌ و اطاعت‌ از معظم‌ له‌ را از اوجب‌ واجبات‌ مي‌داند.

بديهي‌ است‌ اين‌ مجلس‌ نمونه‌ و نمايندگان‌ پاك‌ و با صفاي‌ آن‌، با توجه‌ به‌ وظيفه‌ سنگيني‌ كه‌ ملت‌ بيدار به‌ عهده‌ آنان‌ گذاشته‌ است‌، اجازه‌ نخواهند داد اظهارات‌ مغرضانه‌ چند نفر عصباني‌ به‌ بهانه‌ سلب‌ آزادي‌، چهره‌ اين‌ مجموعه‌ پاك‌ و مطهر را لكه‌دار نمايد و با امتثال‌ از مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و تحقق‌ فرمان‌ امام‌ عزيز كه‌ فرمود: «پشتيبان‌ ولايت‌ فقيه‌ باشيد تا به‌ مملكت‌ آسيبي‌ نرسد»، وحدت‌ و عزت‌ خود و ملت‌ را به‌ جهانيان‌ نشان‌ دهند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom