Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز82
دیروز0
در هفته82
در ماه82
مجموع82

بازدید کنندگان برخط

1
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ حمله‌ صهيونيستها به‌ مسجد الاقصي‌
در تاريخ 18/07/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ان‌ اشد الناس‌ عداوة‌ للذين‌ آمنوا اليهود والذين‌ اشركوا»

بار ديگر صفحه‌اي‌ ننگين‌ بر صفحات‌ بي‌ شمار جنايات‌ و وحشيگريهاي‌ صهيونيسم‌ افزوده‌ شد.

در حالي‌ كه‌ مردم‌ مسلمان‌ و انقلابي‌ فلسطين‌ در ادامه‌ مبارزات‌ شجاعانه‌ خود در اولين‌ قبله‌گاه‌ مسلمانان‌ (مسجدالاقصي‌) گرد هم‌ آمده‌ بودند با حمله‌ ددمنشانه‌ كفتارهاي‌ نجس‌، سربازان‌ رژيم‌ دست‌ نشانده‌ و غاصب‌ اسرائيل‌ مواجه‌ و دهها تن‌ از پاكباختگان‌ در اين‌ راه‌ شهيد و صدها تن‌ نيز مجروح‌ يا اسير شده‌اند.

بي‌ شك‌ امت‌ اسلام‌ و وجدانهاي‌ بيدار جهانيان‌ ازاين‌ جنايت‌ شرم‌آور، متألم‌ و متأثر شدند و چه‌ دردناكتر كه‌ امكانات‌ و استعداهاي‌ مسلمين‌ توسط‌ سران‌ خودفروخته‌ ممالك‌ اسلامي‌ صرف‌ توسعه‌ طلبي‌ استكبار جهاني‌ و در رأس‌ آنان‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكاي‌ جنايتكار مي‌شود. استعدادهايي‌ كه‌ در صورت‌ بكارگيري‌ سبب‌ محو كامل‌ اسرائيل‌ از صحنة‌ گيتي‌ خواهد شد.

اگر آن‌ روز كه‌ امام‌ راحل‌، خميني‌ كبير «قدس‌ الله‌ نفسه‌ الزكيه‌» فرياد برآورده‌ و اذهان‌ جهانيان‌ را به‌ خطرات‌ ناشي‌ از وجود صهيونيزم‌ اين‌ غده‌ سرطاني‌ تحميل‌ شده‌ بر پيكر سرزمينهاي‌ اسلامي‌ متوجه‌ نموده‌ بود گوشها شنوا بود، امروزه‌ شاهد اين‌ همه‌ جسارت‌ و هتاكي‌هاي‌ سبعانه‌ دشمن‌ نبوديم‌. اگر سران‌ كشورهاي‌ اسلامي‌طوق‌ نوكري‌ استكبار را از گردن‌ها برمي‌داشتند و در امر مبارزه‌ با اسرائيل‌ فقط‌ به‌ جمله‌ «العدوالصهيوني‌» اكتفا نكرده‌ و در خفا و جَهر همراه‌ با صهيونيست‌ها دستشان‌ را در كاسة‌ ابرقدرتها فرو نمي‌بردند، امروز اقلاً شهامت‌ و غيرت‌ محكوم‌ كردن‌ اين‌ همه‌ جنايات‌ را مي‌داشتند. وا اسفاه‌ كه‌ اينان‌ خود آب‌ به‌ آسياب‌ دشمن‌ مي‌ريزند و بيشتر از اسلام‌ و بيداري‌ مسلمين‌ احساس‌ خطر كرده‌ و پايه‌هاي‌ حكومت‌ مستقر بر ظلم‌ خود را لرزان‌ مي‌بينند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ شديد كشتار بي‌ رحمانه‌ و مجروح‌ كردن‌ عده‌ زيادي‌ از مردم‌ بي‌ دفاع‌ فلسطيني‌ از امت‌ اسلام‌ مي‌خواهد تا در صفوف‌ فشرده‌ به‌ حمايت‌ همه‌ جانبه‌ از مقهورين‌ مظلوم‌ استكبار برخيزند و مسلمين‌ جهان‌ كه‌ حكومت‌ جائرانه‌ بر آنان‌ سايه‌ افكنده‌ با تأسي‌ به‌ مردم‌ خداجوي‌ ايران‌ بپاخاسته‌ و با وحدت‌ هر چه‌ بيشتر و تحت‌ قيادت‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌و مقام‌ ولايت‌ امر مسلمين‌ اين‌ لكه‌ ننگ‌ را از پيكر مقدس‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌بزدايند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom