Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز831
دیروز1664
در هفته5411
در ماه13011
مجموع395864

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ حمله‌ صهيونيستها به‌ مسجد الاقصي‌
در تاريخ 18/07/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ان‌ اشد الناس‌ عداوة‌ للذين‌ آمنوا اليهود والذين‌ اشركوا»

بار ديگر صفحه‌اي‌ ننگين‌ بر صفحات‌ بي‌ شمار جنايات‌ و وحشيگريهاي‌ صهيونيسم‌ افزوده‌ شد.

در حالي‌ كه‌ مردم‌ مسلمان‌ و انقلابي‌ فلسطين‌ در ادامه‌ مبارزات‌ شجاعانه‌ خود در اولين‌ قبله‌گاه‌ مسلمانان‌ (مسجدالاقصي‌) گرد هم‌ آمده‌ بودند با حمله‌ ددمنشانه‌ كفتارهاي‌ نجس‌، سربازان‌ رژيم‌ دست‌ نشانده‌ و غاصب‌ اسرائيل‌ مواجه‌ و دهها تن‌ از پاكباختگان‌ در اين‌ راه‌ شهيد و صدها تن‌ نيز مجروح‌ يا اسير شده‌اند.

بي‌ شك‌ امت‌ اسلام‌ و وجدانهاي‌ بيدار جهانيان‌ ازاين‌ جنايت‌ شرم‌آور، متألم‌ و متأثر شدند و چه‌ دردناكتر كه‌ امكانات‌ و استعداهاي‌ مسلمين‌ توسط‌ سران‌ خودفروخته‌ ممالك‌ اسلامي‌ صرف‌ توسعه‌ طلبي‌ استكبار جهاني‌ و در رأس‌ آنان‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكاي‌ جنايتكار مي‌شود. استعدادهايي‌ كه‌ در صورت‌ بكارگيري‌ سبب‌ محو كامل‌ اسرائيل‌ از صحنة‌ گيتي‌ خواهد شد.

اگر آن‌ روز كه‌ امام‌ راحل‌، خميني‌ كبير «قدس‌ الله‌ نفسه‌ الزكيه‌» فرياد برآورده‌ و اذهان‌ جهانيان‌ را به‌ خطرات‌ ناشي‌ از وجود صهيونيزم‌ اين‌ غده‌ سرطاني‌ تحميل‌ شده‌ بر پيكر سرزمينهاي‌ اسلامي‌ متوجه‌ نموده‌ بود گوشها شنوا بود، امروزه‌ شاهد اين‌ همه‌ جسارت‌ و هتاكي‌هاي‌ سبعانه‌ دشمن‌ نبوديم‌. اگر سران‌ كشورهاي‌ اسلامي‌طوق‌ نوكري‌ استكبار را از گردن‌ها برمي‌داشتند و در امر مبارزه‌ با اسرائيل‌ فقط‌ به‌ جمله‌ «العدوالصهيوني‌» اكتفا نكرده‌ و در خفا و جَهر همراه‌ با صهيونيست‌ها دستشان‌ را در كاسة‌ ابرقدرتها فرو نمي‌بردند، امروز اقلاً شهامت‌ و غيرت‌ محكوم‌ كردن‌ اين‌ همه‌ جنايات‌ را مي‌داشتند. وا اسفاه‌ كه‌ اينان‌ خود آب‌ به‌ آسياب‌ دشمن‌ مي‌ريزند و بيشتر از اسلام‌ و بيداري‌ مسلمين‌ احساس‌ خطر كرده‌ و پايه‌هاي‌ حكومت‌ مستقر بر ظلم‌ خود را لرزان‌ مي‌بينند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ شديد كشتار بي‌ رحمانه‌ و مجروح‌ كردن‌ عده‌ زيادي‌ از مردم‌ بي‌ دفاع‌ فلسطيني‌ از امت‌ اسلام‌ مي‌خواهد تا در صفوف‌ فشرده‌ به‌ حمايت‌ همه‌ جانبه‌ از مقهورين‌ مظلوم‌ استكبار برخيزند و مسلمين‌ جهان‌ كه‌ حكومت‌ جائرانه‌ بر آنان‌ سايه‌ افكنده‌ با تأسي‌ به‌ مردم‌ خداجوي‌ ايران‌ بپاخاسته‌ و با وحدت‌ هر چه‌ بيشتر و تحت‌ قيادت‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌و مقام‌ ولايت‌ امر مسلمين‌ اين‌ لكه‌ ننگ‌ را از پيكر مقدس‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌بزدايند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom