Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز551
دیروز931
در هفته2457
در ماه13610
مجموع21261884

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز جهاني‌ قدس‌
در تاريخ 25/12/1371

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

روز قدس‌ فرا رسيد و فرياد "مرگ‌ بر اسرائيل‌" كه‌ از حلقوم‌ ميليونها مسلمان‌ پاكباز روزه‌ دار بر مي‌خيزد نويد آزادي‌ قدس‌ شريف‌ است‌ كه‌ خواب‌ دژخيمان‌ خون‌ آشام‌ صهيونيست‌ را بر آشفته‌ و مسلمانان‌ را به‌ وحدت‌ و يكپارچگي‌ و تلاش‌ براي‌ احياء عظمت‌ گذشته‌ فرا مي‌خواند. شيفتگان‌ راه‌ رستگاري‌ كه‌ در زلال‌ زمزم‌ ماه‌ رمضان‌ جان‌ خويش‌ را از پليديها پيراسته‌اند و در مشعر شبهاي‌ قدر شعر رهايي‌ از قيد و بندهاي‌ شيطاني‌ را سروده‌اند اينك‌ در آخرين‌ جمعه‌ ماه‌ مبارك‌ آمده‌اند تا بر جمرات‌ استكبار و صهيونيزم‌ جهاني‌ سنگ‌ زنند و نابودي‌ جهانخواران‌ سفاك‌ را از خداي‌ بزرگ‌ طلب‌ كنند.

دين‌ باوران‌ مجاهد با نيروي‌ خدايي‌ زنجيرهاي‌ اسارت‌ را گسسته‌اند و بر پهنه‌ جهان‌ چون‌ سيلي‌ بنيان‌ كن‌ به‌ حركت‌ و جنبش‌ درآمده‌اند و استكبار شتاب‌ زده‌ و هراسناك‌ از اين‌ رستاخيز اسلامي‌ جبهه‌هاي‌ جديد را بر روي‌ مسلمانان‌ گشوده‌ است‌ و ابرار و بيگناهان‌ را در بوسني‌ و هرزگوين‌، افغانستان‌ و كشورهاي‌ آسياي‌ ميانه‌ بي‌رحمانه‌ قتل‌ عام‌ مي‌كند و اينك‌ كدامين‌ درگيري‌ و جدالي‌ است‌ كه‌ در عالم‌ روي‌ دهد و در آن‌ خون‌ مسلماني‌ بر زمين‌ نريزد.

حكمرانان‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ كه‌ مقهور حربه‌ نظاميگري‌ و مفتون‌ تبليغات‌ غرب‌ شده‌اند سر در گريبان‌ سكوت‌ فرو برده‌ و نظاره‌ گر جنايتها هستند برخي‌ نيز مرعوب‌ و سرافكنده‌ در پاي‌ ميز مذاكره‌ با غاصبين‌ فلسطين‌ هدم‌ تمامي‌ ارزشها و آرمانهاي‌ جهان‌ اسلام‌ را كمر بسته‌اند و در زماني‌ كه‌ اسرائيل‌ با كمال‌ وقاحت‌ و بيشرمي‌ دست‌ به‌ قدرت‌ نمايي‌ زده‌ و به‌ كشتار و شكنجه‌ و تبعيد فلسطينيان‌ پرداخته‌ است‌ اينان‌ حتي‌ تحمل‌ شنيدن‌ شعار "مرگ‌ بر اسرائيل‌" را نيز ندارند. آفرين‌ باد بر جوانان‌ مجاهد فلسطيني‌ كه‌ مغرور و بي‌ هراس‌ با سنگهاي‌ خود كه‌ تنها سلاح‌ ايشان‌ است‌ شيشه‌ عمر سفاكان‌ صهيونيست‌ را نشانه‌ رفته‌اند و با اينكه‌ دشمن‌ غدار دست‌ به‌ تبعيد آنان‌ زده‌ است‌ همچنان‌ مقاوم‌ و پايدار مانده‌اند.

درود پروردگار به‌ روان‌ پاك‌ روح‌ خدا حضرت‌ امام‌ خميني‌ (ره‌) باد كه‌ با انتخاب‌ آخرين‌ جمعه‌ ماه‌ رمضان‌ به‌ عنوان‌ روز قدس‌ مسلمانان‌ جهان‌ را به‌ وحدت‌ فرا خوانده‌ و راه‌ رهايي‌ از سلطه‌ آمريكا و قدرتهاي‌ عالمخوار را به‌ آنان‌ نمود و اين‌ روز شريف‌ را روز مرگ‌ نيروهاي‌ اهريمني‌ قرار داد. و سلام‌ بر خلف‌ صالح‌ او حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ كه‌ با دست‌ تواناي‌ خود حافظ‌ راستين‌ آرمانهاي‌ انقلاب‌ و ارزشهاي‌ اسلامي‌ است‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌، چون‌ ديگر اقشار امت‌ اسلامي‌ در راهپيمايي‌ روز قدس‌ شركت‌ نموده‌ و از مردم‌ مبارز ايران‌ مي‌خواهد كه‌ در اين‌ زمان‌ كه‌ خداي‌ بزرگ‌ وظيفه‌ خطير دفاع‌ از محرومين‌ و مستضعفان‌ جهان‌ را بر دوش‌ تواناي‌ آنان‌ قرار داده‌ است‌ همگام‌ و همصدا با يكديگر در اين‌ راهپيمايي‌ شركت‌ نموده‌ و با فرياد "مرگ‌ بر آمريكا" و "مرگ‌ بر اسرائيل‌" به‌ مبارزين‌ مسلمان‌ در گوشه‌ و كنار جهان‌ اميد و دلگرمي‌ بخشند، باشد كه‌ همگي‌ به‌ زودي‌ شاهد فروپاشي‌ قدرتهاي‌ استكباري‌ و برقراري‌ حكومت‌ عدل‌ جهاني‌ باشيم‌.

خداوندا در ظهور حجة‌ بن‌ الحسن‌، امام‌ زمان‌(عج‌) تعجيل‌ بفرما و بر عظمت‌ و شوكت‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ و ملت‌ عزيز ما بيفزاي‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني‌

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom