Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1060
دیروز1551
در هفته7211
در ماه4232
مجموع387085

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اعلام‌ حمايت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از رهنمودهاي‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ در آستانه‌ انتخابات‌ مجلس‌ چهارم‌
در تاريخ 10/01/1371

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

سخنان‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ دامت‌ بركاته‌ در آستانه‌ برگزاري‌ چهارمين‌ دوره‌ انتخابات‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ بيانگر اهميت‌ خاص‌ و نقش‌ مؤثر اين‌ دوره‌ از انتخابات‌ و نتيجه‌ آن‌ در پيشبرد اهداف‌ عاليه‌ نظام‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌ مي‌باشد. خصوصاً اين‌ كه‌ اين‌ اولين‌ انتخاباتي‌ است‌ كه‌ بعد از ارتحال‌ امام‌ فقيد و راحل‌ عظيم‌ الشأن‌ انجام‌ مي‌پذيرد، نشانگر وفاداري‌ ملت‌ شهيد پرور به‌ راه‌ آن‌ رهبر بزرگوار مي‌باشد و از اين‌ جهت‌ اهميت‌ شرعي‌ و سياسي‌ آن‌ به‌ مراتب‌ بيشتر از دوره‌هاي‌ گذشته‌ است‌.

حضور امت‌ قهرمان‌ ايران‌ اسلامي‌ در يكي‌ ديگر از صحنه‌هاي‌ سرنوشت‌ ساز انقلاب‌ اسلامي‌ با توجه‌ به‌ تبليغات‌ گسترده‌ و تلاش‌ وسيع‌ دشمنان‌ اسلام‌ و ايادي‌ استكبار جهاني‌ مبني‌ بر فاصله‌ گرفتن‌ ملت‌ ايران‌ بعد از فقدان‌ امام‌ بزرگوار بهترين‌ تضمين‌ جهت‌ بقا و تداوم‌ خط‌ اصيل‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌ ـ صلي‌ الله عليه‌ و آله‌ ـ مي‌باشد. اگر چه‌ تاريخ‌ درخشان‌ انقلاب‌ اسلامي‌ به‌ خوبي‌ نشان‌ داده‌ است‌ كه‌ امت‌ بيدار و وفادار ما همواره‌ در تمامي‌ صحنه‌هاي‌ حساس‌ و سرنوشت‌ ساز با حضور جدي‌ و همه‌ جانبه‌ خويش‌ تمامي‌ تلاشهاي‌ خود را در دفاع‌ از آرمانهاي‌ انقلاب‌ خود به‌ كار گرفته‌ و در اين‌ رهگذر از هر گونه‌ ايثاري‌ دريغ‌ نداشته‌ است‌ اما نظر به‌ نقش‌ بسيار مهم‌ و تعيين‌ كننده‌ چهارمين‌ دوره‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ در آينده‌ فرهنگي‌، سياسي‌ و اقتصادي‌ نظام‌ اسلامي‌ در عرصه‌ داخلي‌ و بين‌ المللي‌ و نيز توجه‌ خاص‌ دوستان‌ و دشمنان‌ به‌ چگونگي‌ حضور امت‌ اسلامي‌ در اين‌ مقطع‌ بسيار مهم‌ و حساس‌ اداء اين‌ فريضه‌ واجب‌ و موكد هوشياريي‌ را بيش‌ از پيش‌ مي‌طلبد.

انتخاب‌ نمايندگاني‌ اصلح‌، دلسوز و شايسته‌ و حامي‌ دولت‌ خدمتگذار رئيس‌ جمهور محترم‌ بدانگونه‌ كه‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ به‌ آن‌ تصريح‌ فرموده‌اند و احتراز از انتخاب‌ كساني‌ كه‌ به‌ نحوي‌ خواسته‌ و يا ناخواسته‌ نتوانستند به‌ گونه‌اي‌ شايسته‌ از آرمانهاي‌ اصيل‌ انقلاب‌ و نظام‌ اسلامي‌ دفاع‌ نموده‌ در مواردي‌ خلاف‌ مسير حق‌ و مصالح‌ عاليه‌ نظام‌ و رهبري‌ مدظله‌ گام‌ برداشته‌اند و حتي‌ به‌ فتنه‌ گري‌ عليه‌ نظام‌ پرداخته‌اند، ترسيم‌ كننده‌، آينده‌اي‌ مطمئن‌ و درخشان‌ براي‌ انقلاب‌ اين‌ حاصل‌ زحمات‌ بي‌ دريغ‌ امام‌ راحل‌ ـ قدس‌ سره‌ ـ و ثمره‌ خون‌ پاك‌ شهيدان‌ عزيزمان‌ خواهد بود.

"جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌" ضمن‌ تشكر از حضور چشمگير امت‌ بيدار ايران‌ اسلامي‌ در يوم‌ الله قدس‌ كه‌ نشانگر شدت‌ وفاداري‌ ملت‌ به‌ نظام‌ و اسلام‌ و هوشياري‌ آنان‌ در برابر توطئه‌ها كه‌ جملگي‌ عليه‌ اسلام‌ و انقلاب‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ مي‌باشد، لبيك‌ به‌ نداي‌ ملكوتي‌ رهبر انقلاب‌ ـ مد ظله‌ العالي‌ ـ و تأكيد مجدد به‌ اهميت‌ لزوم‌ هوشيارانه‌ تمامي‌ آحاد امت‌ اسلامي‌ در اداء اين‌ فريضه‌ اسلامي‌ همگام‌ با مردم‌ قهرمان‌ ايران‌ به‌ وظيفه‌ خويش‌ عمل‌ خواهد نمود.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom