Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1206
دیروز1621
در هفته13088
در ماه35043
مجموع177044

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز شريف‌ قدس‌
در تاريخ 24/11/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

"روز قدس‌ روز اسلام‌ است‌، روز حيات‌ اسلام‌ است‌، روز قدس‌ فقط‌ روز فلسطين‌ نيست‌ بلكه‌ روز حكومت‌ اسلامي‌ است‌. (حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌)

روز قدس‌، روز اتحاد مسلمين‌ و روز اعلان‌ همبستگي‌ عدالتخواهان‌ با فرزندان‌ رشيد اسلام‌ در سرزمين‌ مقدس‌ فلسطين‌ فرا مي‌رسد. روز قدس‌ روز فرياد غيور مردان‌ مسلمان‌ عليه‌ بي‌ عدالتي‌ها و جنايتهاي‌ كفر صهيونيستهاي‌ جنايتكار است‌. روز قدس‌ روز بر ملاشدن‌ چهره‌ نفاق‌ و تزوير، و روز جدا شدن‌ صف‌ سران‌ مرتجع‌ و سازشكار عرب‌ و مدعيان‌ دروغين‌ آزادي‌ سرزمين‌ اسلامي‌ فلسطين‌، از صفوف‌ به‌ هم‌ پيوسته‌ توده‌ مسلمان‌ و مجاهد آن‌ است‌.

و بالاخره‌ روز قدس‌ روز تجديد ميثاق‌ با آرمانهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ و روز لبيك‌ گويي‌ به‌ نداي‌ پر شور رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ (مد ظله‌ العالي‌) است‌.

اينك‌ در آخرين‌ جمعه‌ از ماه‌ مبارك‌ رمضان‌، خيل‌ عظيم‌ مؤمنان‌ روزه‌ دار كه‌ جسم‌ و جان‌ خود را در چشمه‌سار زلال‌ رمضان‌ از ناپاكيها شسته‌اند و از مصاف‌ خصم‌ دون‌ سربلند بازگشته‌اند، با استمداد از فيوضات‌ روحاني‌ براي‌ صف‌ آرايي‌ در برابر دشمنان‌ بيروني‌ و مبارزه‌ بي‌ امان‌ تا نابودي‌ آنان‌ در جاي‌ جاي‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌ به‌ خيابانها خواهند ريخت‌ و هر چه‌ فرياد دارند بر سر آمريكا و اسرائيل‌ غاصب‌ خواهند كشيد.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ با اظهار تشكر صميمانه‌ از مردم‌ انقلابي‌ و قدرشناس‌ ايران‌ اسلامي‌ كه‌ با شركت‌ گسترده‌ در راهپيمايي‌ روز 22 بهمن‌ موجبات‌ خوشحالي‌ و سرور علاقمندان‌ انقلاب‌ و يأس‌ و خشم‌ دشمنان‌ اسلام‌ را فراهم‌ آوردند، از امت‌ بزرگ‌ اسلام‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با حضور يكپارچه‌ در مراسم‌ با شكوه‌ روز قدس‌ حمايت‌ و همبستگي‌ خود را با ستمديدگان‌ فلسطيني‌ اعلام‌ و با مشتهاي‌ گره‌ كرده‌ خشم‌ و انزجار خود را از آمريكاي‌ جنايتكار و رژيم‌ اشغالگر قدس‌ ابراز نمايند.

روز قدس‌، خروش‌ و بانگ‌ رساي‌ مسلمانان‌ به‌ جهانيان‌ نشان‌ خواهد داد كه‌ سرنوشت‌ ملت‌ مظلوم‌ فلسطين‌ به‌ دست‌ تواناي‌ مجاهدين‌ غيور فلسطيني‌ و در ميادين‌ نبرد با دشمن‌ متجاوز رقم‌ خواهد خورد نه‌ پشت‌ ميزهاي‌ مذاكره‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني ‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom