Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز376
دیروز734
در هفته1110
در ماه13470
مجموع21237724

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز شريف‌ قدس‌
در تاريخ 24/11/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

"روز قدس‌ روز اسلام‌ است‌، روز حيات‌ اسلام‌ است‌، روز قدس‌ فقط‌ روز فلسطين‌ نيست‌ بلكه‌ روز حكومت‌ اسلامي‌ است‌. (حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌)

روز قدس‌، روز اتحاد مسلمين‌ و روز اعلان‌ همبستگي‌ عدالتخواهان‌ با فرزندان‌ رشيد اسلام‌ در سرزمين‌ مقدس‌ فلسطين‌ فرا مي‌رسد. روز قدس‌ روز فرياد غيور مردان‌ مسلمان‌ عليه‌ بي‌ عدالتي‌ها و جنايتهاي‌ كفر صهيونيستهاي‌ جنايتكار است‌. روز قدس‌ روز بر ملاشدن‌ چهره‌ نفاق‌ و تزوير، و روز جدا شدن‌ صف‌ سران‌ مرتجع‌ و سازشكار عرب‌ و مدعيان‌ دروغين‌ آزادي‌ سرزمين‌ اسلامي‌ فلسطين‌، از صفوف‌ به‌ هم‌ پيوسته‌ توده‌ مسلمان‌ و مجاهد آن‌ است‌.

و بالاخره‌ روز قدس‌ روز تجديد ميثاق‌ با آرمانهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ و روز لبيك‌ گويي‌ به‌ نداي‌ پر شور رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ (مد ظله‌ العالي‌) است‌.

اينك‌ در آخرين‌ جمعه‌ از ماه‌ مبارك‌ رمضان‌، خيل‌ عظيم‌ مؤمنان‌ روزه‌ دار كه‌ جسم‌ و جان‌ خود را در چشمه‌سار زلال‌ رمضان‌ از ناپاكيها شسته‌اند و از مصاف‌ خصم‌ دون‌ سربلند بازگشته‌اند، با استمداد از فيوضات‌ روحاني‌ براي‌ صف‌ آرايي‌ در برابر دشمنان‌ بيروني‌ و مبارزه‌ بي‌ امان‌ تا نابودي‌ آنان‌ در جاي‌ جاي‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌ به‌ خيابانها خواهند ريخت‌ و هر چه‌ فرياد دارند بر سر آمريكا و اسرائيل‌ غاصب‌ خواهند كشيد.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ با اظهار تشكر صميمانه‌ از مردم‌ انقلابي‌ و قدرشناس‌ ايران‌ اسلامي‌ كه‌ با شركت‌ گسترده‌ در راهپيمايي‌ روز 22 بهمن‌ موجبات‌ خوشحالي‌ و سرور علاقمندان‌ انقلاب‌ و يأس‌ و خشم‌ دشمنان‌ اسلام‌ را فراهم‌ آوردند، از امت‌ بزرگ‌ اسلام‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با حضور يكپارچه‌ در مراسم‌ با شكوه‌ روز قدس‌ حمايت‌ و همبستگي‌ خود را با ستمديدگان‌ فلسطيني‌ اعلام‌ و با مشتهاي‌ گره‌ كرده‌ خشم‌ و انزجار خود را از آمريكاي‌ جنايتكار و رژيم‌ اشغالگر قدس‌ ابراز نمايند.

روز قدس‌، خروش‌ و بانگ‌ رساي‌ مسلمانان‌ به‌ جهانيان‌ نشان‌ خواهد داد كه‌ سرنوشت‌ ملت‌ مظلوم‌ فلسطين‌ به‌ دست‌ تواناي‌ مجاهدين‌ غيور فلسطيني‌ و در ميادين‌ نبرد با دشمن‌ متجاوز رقم‌ خواهد خورد نه‌ پشت‌ ميزهاي‌ مذاكره‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني ‌

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom