Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز62
دیروز1404
در هفته1466
در ماه36727
مجموع178728

بازدید کنندگان برخط

9
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بمناسبت‌ فرا رسيدن‌ بيست‌ و دوم‌ بهمن‌
در تاريخ 18/11/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«والفجر و ليال‌ عشر»‏

22 بهمن‌ فرخنده‌ سالروز طلوع‌ خورشيد درخشان‌ انقلاب‌ اسلامي‌، روز پيروزي‌ جنود حق‌ بر سپاه‌ باطل‌ روز غلبه‌ مستضعفان‌ بر مستكبرين‌، مبارك‌ باد.

در چنين‌ روزي‌ ملت‌ قهرمان‌ ايران‌ به‌ لطف‌ حضرت‌ حق‌ و در ظل‌ توجهات‌ حضرت‌ وليعصر ارواحنا الفداه‌، با پيروي‌ از رهنمودهاي‌ حكيمانه‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ و حفظ‌ وحدت‌ و انسجام‌ خود توانست‌ اساس‌ رژيم‌ دو هزار و پانصد ساله‌ سلطنتي‌ را در هم‌ ريخته‌ و با تأسيس‌ نظام‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌ حاكميت‌ الله را بر ايران‌ اسلامي‌ تحقق‌ بخشد.

اكنون‌ هفده‌ سال‌ از عمر پر بركت‌ انقلاب‌ اسلامي‌ مي‌گذرد. مردم‌ مسلمان‌ و ايثارگر ما عليرغم‌ تمامي‌ توطئه‌هاي‌ رذيلانه‌ استكبار جهاني‌ و دشمنان‌ اسلام‌ با حضور يكپارچه‌ در صحنه‌هاي‌ حساس‌ انقلاب‌ و حمايت‌ همه‌ جانبه‌ از مسؤولين‌ خدمتگزار توانسته‌ است‌ در راه‌ اعلاي‌ كلمه‌ حق‌ و رشد و شكوفايي‌ حكومت‌ اسلامي‌ و سازندگي‌ كشور گامهاي‌ بزرگي‌ بردارد و به‌ موفقيتهاي‌ چشمگيري‌ در ابعاد مختلف‌ علمي‌ ـ سياسي‌ ـ اجتماعي‌ ـ اقتصادي‌ و ... نائل‌ آيد و تحسين‌ جهانيان‌ خصوصاً شيفتگان‌ و علاقه‌مندان‌ انقلاب‌ را برانگيزد و مايه‌ فخر و مباهات‌ و روشنايي‌ ديدگان‌ توده‌هاي‌ محروم‌ و مستضعف‌ جهان‌ گردد و انشاء الله در آينده‌اي‌ نزديك‌ شاهد به‌ اهتزاز در آمدن‌ پرچم‌ پرافتخار اسلام‌ ناب‌ محمدي‌ (ص‌) در سراسر گيتي‌ خواهيم‌ بود.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ با تبريك‌ اين‌ عيد بزرگ‌ ملي‌ و مذهبي‌ به‌ محضر رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ مد ظله‌ العالي‌ و امت‌ بزرگ‌ اسلام‌، از مردم‌ شريف‌ و قدرشناس‌ ايران‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با حضور گسترده‌ و ميليوني‌ خود در راهپيمايي‌ با شكوه‌ روز 22 بهمن‌ كه‌ امسال‌ مصادف‌ با سالروز شهادت‌ مولي‌ الموحدين‌ علي‌ بن‌ ابيطالب‌ عليه‌ السلام‌ گرديده‌ است‌ ضمن‌ رعايت‌ احترام‌ اين‌ روز بار ديگر وفاداري‌ خود را به‌ آرمانهاي‌ والاي‌ امام‌ راحل‌(ره‌) اظهار، و با رهبر عزيز و عالي‌ مقام‌ خود تجديد ميثاق‌ و حمايت‌ و پشتيباني‌ خود را از حكومت‌ اسلامي‌ و مسؤولين‌ دلسوز آن‌ اعلان‌ نمايند.

همچنين‌ با فرا رسيدن‌ ايام‌ انتخابات‌ پنجمين‌ دوره‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌، انتظار مي‌رود كه‌ ملت‌ خداجوي‌ ايران‌ اسلامي‌ با حضوري‌ وسيع‌ و هوشمندانه‌، شايسته‌ترين‌ افراد را به‌ منظور حراست‌ از دستاوردهاي‌ ارزشمند انقلاب‌، در سنگر مقدس‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ برگزينند و همچون‌ گذشته‌ با خنثي‌ ساختن‌ نقشه‌هاي‌ پليد و تفرقه‌انگيز استكبار، عزت‌ و اقتدار نظام‌ اسلامي‌ را بيش‌ از پيش‌ جلوه‌ گر سازند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني ‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom