Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1107
دیروز1621
در هفته12989
در ماه34944
مجموع176945

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ جنايات‌ صربها در بوسني‌ و دعوت‌ به‌ شركت‌ در راهپيمايي
در تاريخ 09/05/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«و ما لكم‌ لاتقاتلون‌ في‌ سبيل‌ الله والمستضعفين‌ من‌ الرجال‌ و النساء و الولدان‌ الذين‌ يقولون‌ ربنا اخرجنا من‌ هذه‌ القرية‌ الظالم‌ اهلها و اجعل‌ لنا من‌ لدنك‌ وليا و اجعل‌ لنا من‌ لدنك‌ نصيرا» (نساء / 75)

ملت‌ قهرمان‌ ايران‌

همانطور كه‌ مطلعيد در هفته‌هاي‌ اخير صربهاي‌ خون‌ آشام‌دست‌ به‌ جنايات‌ هولناك‌ ديگري‌ زدند؛ قتل‌ عام‌ و آواره‌ كردن‌ مكرر مسلمانان‌ مظلوم‌ و بي‌ پناه‌ بوسنيايي‌، تجاوز به‌ حريم‌ عفاف‌ زنان‌ و هتك‌ ناموس‌ آنان‌، اعدام‌ مخفيانه‌ اسيران‌، به‌ آتش‌ كشيدن‌ خانه‌، كاشانه‌، مسجد و اعمال‌ وحشيانه‌ ديگري‌، كه‌ در مهد به‌ اصطلاح‌ تمدن‌ براي‌ خشكاندن‌ ريشه‌ اسلام‌ در اروپا صورت‌ مي‌گيرد.

اما هيهات‌ كه‌ امت‌ محمد (ص‌) ننگ‌ و ذلّت‌ تسلّط‌ كفر پيشگان‌ را بپذيرد.

هيهات‌ كه‌ جوانان‌ غيور از اسلام‌ عزيز دست‌ كشيده‌ و توحّش‌ مدرن‌ غرب‌ را بپذيرند. اگر چه‌ مجامع‌ نالايق‌ بين‌ المللي‌ و مدافعان‌ دروغين‌ حقوق‌ بشر با سكوت‌ مرگبار خود، كوس‌ رسوايي‌ و تهي‌ بودن‌ ادعاهاي‌ فريبنده‌ خود را به‌ صدا درآورده‌اند اما كدام‌ گوش‌ شنوا است‌ كه‌ نداي‌ مظلوميت‌ و دادخواهي‌ بي‌ پناهان‌ بوسني‌ را نفهمد و سرانجام‌ خون‌ شهيدان‌ بي‌دفاع‌ بوسنيايي‌ درخت‌ تناور اسلام‌ را آبياري‌ كرده‌ و سايه‌ پهناور آن‌ را در اروپا خواهد گسترانيد.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ مجدد جنايات‌ وحشيانه‌ صربهاي‌ متجاوز و تقبيح‌ سهل‌انگاري‌ سازمانهاي‌ جهاني‌ حمايت‌ و تشكر خود را از اقدام‌ شايسته‌ گروه‌ تماس‌ سازمان‌ كنفرانس‌ اسلامي‌ و مسؤولين‌ محترم‌ وزارت‌ امور خارجه‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ در رابطه‌ با لغو تحريم‌ تسليحاتي‌ مردم‌ بي‌ دفاع‌ بوسني‌ و هرزگوين‌ اعلام‌ نموده‌ و از سران‌ كشورهاي‌ مسلمان‌ مي‌خواهد كه‌ با ارسال‌ كمكهاي‌ تسليحاتي‌ به‌ ياري‌ فرزندان‌ غيور اسلام‌ در بوسني‌ بشتابند. همچنين‌ از مردم‌ شريف‌ ايران‌ دعوت‌ مي‌كند تا با پيروي‌ از رهنمودهاي‌ مقام‌ معظم‌ ولايت‌ فقيه‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ (مد ظله‌ العالي‌) كمكهاي‌ نقدي‌ خود را به‌ حساب‌ 88888 بانك‌ ملي‌ ايران‌ واريز كرده‌ و با شركت‌ در راهپيمايي‌ سراسري‌ روز چهارشنبه‌ 11/5/1374 همدردي‌ و حمايت‌ خود را از ملت‌ مقاوم‌ بوسني‌ اعلام‌ نمايند. بديهي‌ است‌ مردم‌ شهيد پرور قم‌ شهر خون‌ و قيام‌، هم‌ دوشادوش‌ امت‌ سلحشور ايران‌ با شركت‌ در اين‌ راهپيمايي‌، انزجار خود را از نسل‌ كشي‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ بوسني‌ ابراز خواهند كرد.

«و سيعلم‌ الذين‌ ظلموا ايّ منقلب‌ ينقلبون‌» جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom