Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1644
دیروز1573
در هفته3217
در ماه25172
مجموع167173

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ جنايات‌ صربها و لزوم‌ حمايت‌ از مسلمانان‌ بوسني
در تاريخ 02/05/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«اذن‌ للذين‌ يقاتلون‌ بانهم‌ ظلموا و ان‌ الله علي‌ نصرهم‌ لقدير» (حج‌ / 39)

اخبار ناگوار و دردناكي‌ كه‌ از فجايع‌ بوسني‌ و هرزگوين‌ دريافت‌ مي‌شود، حكايت‌ از وخامت‌ فوق‌ العاده‌ شديد اوضاع‌ در آنجا دارد.گزارشهاي‌ مربوط‌ به‌ كشتار بيرحمانه‌ مسلمانان‌، آواره‌ كردن‌ پيران‌، زنان‌ و كودكان‌ بيگناه‌ از خانه‌ و كاشانه‌ خود، تيرباران‌ اسيران‌ به‌ دور از چشم‌ ناظران‌ و خبرنگاران‌، تجاوز به‌ دختران‌ و زنان‌ بوسنيايي‌ توسط‌ صربهاي‌ جنايتكار در شهرهاي‌ مختلف‌ بيهاج‌، گوراژده‌، سربرنيتسا و اخيرا ژپا كه‌ شهرهاي‌ امن‌ اعلام‌ شده‌ توسط‌ سازمان‌ ملل‌ مي‌باشد به‌ قدري‌ اسفبار است‌ كه‌ دل‌ هر انسان‌ آزاده‌ و با وجداني‌ را به‌ درد مي‌آورد.

اكنون‌ بيش‌ از سه‌ سال‌ است‌ كه‌ در مهد به‌ اصطلاح‌ تمدن‌ و دموكراسي‌ و در برابر ديد ناظران‌ بين‌ المللي‌ و مدعيان‌ حقوق‌ بشر، فجيع‌ترين‌ و شنيع‌ترين‌ اعمال‌ ضد بشري‌ صورت‌ مي‌گيرد اما هيچ‌ گونه‌ اقدام‌ جدّي‌ براي‌ جلوگيري‌ از آن‌ به‌ عمل‌ نمي‌آيد و سردمداران‌ نظم‌ نوين‌ جهاني‌ با اتّخاذ سياست‌ دفع‌ الوقت‌ در برابر وقيحانه‌ترين‌ جنايات‌ صربها مسامحه‌ كاري‌ مي‌كنند. شكي‌ نيست‌ كه‌ وقايع‌ بوسني‌ بخشي‌ از توطئه‌ استكبار جهاني‌ به‌ سركردگي‌ آمريكاي‌ جهانخوار براي‌ اعمال‌ فشار بر مسلمين‌ دنيا است‌ كه‌ هر روز دامنه‌ آن‌ گسترده‌تر و وسيعتر مي‌شود و سازمانهاي‌ عريض‌ و طويل‌ بين‌ المللي‌ با سكوت‌ بيشرمانه‌ خود به‌ تماشاي‌ قتل‌ عام‌ سبعانه‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ و بي‌ پناه‌ نشسته‌اند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ مجدّد جنايات‌ وحشيانه‌ شبه‌ نظاميان‌ صرب‌ و ارتش‌ فدرال‌ يوگسلاوي‌ در كشتار و آواره‌ ساختن‌ مسلمانان‌ بوسني‌ و هرزگوين‌، و ابراز انزجار نسبت‌ به‌ اين‌ اعمال‌ ددمنشانه‌، از مردم‌ آزاده‌ و مسلمانان‌ غيور جهان‌ و دولتمندان‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ بويژه‌ دولت‌ و مسؤولين‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ مخصوصاً وزارت‌ امور خارجه‌ موكداً مي‌خواهد به‌ پيروي‌ از وصيت‌ اميرالمؤمنين‌ علي‌(ع‌) كه‌ فرمود "كونا للظالم‌ خصماً و للمظلوم‌ عوناً" و رهنمودهاي‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ (مدظله‌ العالي‌) مانند سابق‌ بلكه‌ بيشتر، جهت‌ جلوگيري‌ از ريخته‌ شدن‌ خون‌ مسلمانان‌ بيگناه‌ در بوسني‌ تلاش‌ نموده‌ و در مجامع‌ بين‌ المللي‌ اعتراض‌ خود را رساتر از گذشته‌ اعلام‌ نمايند و حمايت‌ مادّي‌ و معنوي‌ خود را از مردم‌ بي‌ پناه‌ بوسنيايي‌ همچنان‌ ادامه‌ دهند و از ملت‌ شريف‌ و مؤمن‌ ايران‌ مي‌خواهد تا در اين‌ امر با تمام‌ توان‌ پشتيبان‌ مقامات‌ و كارگزاران‌ نظام‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ باشند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom