Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1057
دیروز1551
در هفته7208
در ماه4229
مجموع387082

بازدید کنندگان برخط

1
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از فرمايشات‌ رهبر انقلاب‌ درباره‌ آمريكا
در تاريخ 26/01/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

ملت‌ شريف‌ و بزرگ‌ ايران‌ اسلامي‌

همانگونه‌ كه‌ مطلعيد، در طول‌ يكي‌ دو ماه‌ اخير دولت‌ آمريكا بخصوص‌ سردمداران‌ مستكبر آن‌ تبليغات‌ گسترده‌ و وسيع‌ همراه‌ با تهديدات‌ بي‌ اساس‌ را بر ضد جمهوري‌ اسلامي‌ در سراسر عالم‌ و با امكانات‌ صهيونيستها (ولد نامشروع‌ استكبار جهاني‌) سازماندهي‌ نموده‌ تا به‌ خيال‌ خام‌ خود بتوانند افكار جهان‌ و منطقه‌ را آشفته‌ ساخته‌ و براي‌ يكه‌ تازي‌ و اعمال‌ سياستهاي‌ شيطاني‌ و غير واقع‌ بينانه‌ خويش‌ آماده‌ سازند.

در اين‌ رابطه‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ "مد ظله‌ العالي‌" با تكيه‌ به‌ قدرت‌ الهي‌ و پشتيباني‌ ميليونها مسلمان‌ سرتاسر جهان‌، در خطبه‌هاي‌ ماه‌ مبارك‌ رمضان‌ و همچنين‌ در پيامها و سخنان‌ حكيمانه‌ خود در سال‌ جديد به‌ روشني‌ سياستهاي‌ آمريكا را افشاء و افكار پليد مديران‌ كاخ‌ سفيد را بر ملاء ساختند. با توجه‌ به‌ رهنمودهاي‌ معظم‌ له‌ و تداوم‌ ماجرا جوئيهاي‌ شيطان‌ بزرگ‌، رياست‌ محترم‌ جمهور در بيانيه‌ مهمي‌ تمامي‌ سياستهاي‌ 16 سال‌ گذشته‌ آمريكا در مواجهه‌ با انقلاب‌ اسلامي‌ را به‌ خوبي‌ ارزيابي‌ كرده‌ و غير عقلائي‌ بودن‌ آنها را اثبات‌ نمودند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ همراه‌ با ملت‌ بزرگ‌ و در صحنه‌ ايران‌ حمايت‌ كامل‌ خود را از بيانات‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و موضع‌گيري‌هاي‌ رياست‌ محترم‌ جمهور اعلام‌ نموده‌ و براي‌ چندمين‌ بار توطئه‌ گران‌ كاخ‌ سفيد را به‌ تأمل‌ و تدبر و تجديد نظر در سياستهاي‌ خود دعوت‌ مي‌نمايد و يادآور مي‌گردد كه‌:

از ناكاميها و شكستهاي‌ گذشته‌ خود عبرت‌ گرفته‌ و آزموده‌ را دوباره‌ نيازمايند. حمله‌ به‌ طبس‌، محاصره‌ اقتصادي‌، توسل‌ به‌ كودتا، حمايت‌ از تروريستهاي‌ شناخته‌ شده‌، ترغيب‌ به‌ ايجاد جنگ‌ تحميلي‌ و حمايت‌ مستمر از متجاوز و حمله‌ ناجوانمردانه‌ به‌ هواپيماي‌ مسافربري‌ و ده‌ها مورد ديگر گوياي‌ اغراض‌ شيطاني‌ مسؤولين‌ آمريكا و نشان‌دهنده‌ بي‌ اثر بودن‌ سياستهاي‌ غلط‌ آنان‌ در تاريخ‌ پس‌ از پيروزي‌ انقلاب‌ است‌ و از اين‌ رو قاطعانه‌ اعلام‌ مي‌كنيم‌ كه‌ اين‌ بار نيز تبليغات‌ گسترده‌ و سياستهاي‌ عجولانه‌ و ناپخته‌ آنها در مواجهه‌ با ملتي‌ بزرگ‌ هوشيار و انقلابي‌ (كه‌ با فرهنگ‌ غني‌ و هزار ساله‌ خود همواره‌ در طول‌ تاريخ‌ ثابت‌ كرده‌اند كه‌ مرعوب‌ و مقهور فشارهاي‌ ظالمانه‌ نخواهند شد) محكوم‌ به‌ شكست‌ است‌ و امت‌ اسلامي‌ با اتكال‌ به‌ خداوند متعال‌ و حمايت‌ از مسؤولين‌ دلسوز نظام‌ يكبار ديگر سازش‌ ناپذيري‌ و اقتدار و عزت‌ جمهوري‌ اسلامي‌ را به‌ همه‌ مستكبرين‌ جهان‌ ثابت‌ خواهد نمود.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
محمد فاضل‌

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom