Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1644
دیروز1573
در هفته3217
در ماه25172
مجموع167173

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسيدن‌ يوم‌ الله 12 فروردين‌
در تاريخ 09/01/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

صبحگاه‌ 12 فروردين‌ كه‌ روز نخستين‌ حكومت‌ الله است‌ از بزرگترين‌ اعياد مذهبي‌ و ملي‌ ماست‌ ملت‌ ما بايد اين‌ روز را عيد بگيرند و زنده‌ نگهدارند. (امام‌ خميني‌ «قدس‌ سره‌ الشريف‌»)

فرا رسيدن‌ يوم‌ الله 12 فروردين‌، خجسته‌ سالروز استقرار نظام‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ و تأسيس‌ حكومت‌ مستضعفين‌ را به‌ ساحت‌ مقدس‌ حضرت‌ ولي‌ عصر امام‌ زمان‌ (عجل‌ الله تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) و محضر مبارك‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ (مد ظله‌ العالي‌) و مراجع‌ عظام‌ (دامت‌ بركاتهم‌) و امت‌ شريف‌ ايران‌ و تمامي‌ حقجويان‌ و مستضعفين‌ جهان‌ تبريك‌ و تهنيت‌ عرض‌ مي‌نماييم‌.

در چنين‌ روز فرخنده‌اي‌ مردم‌ قهرمان‌ ايران‌ به‌ تبعيت‌ از رهنمودهاي‌ حكيمانه‌ رهبر كبير انقلاب‌ امام‌ خميني‌(قده‌) با حضور يكپارچه‌ و بي‌ نظير خويش‌ در پاي‌ صندوقهاي‌ رأي‌، نظام‌ مقدسي‌ را بنيان‌ نهادند كه‌ تا ابد مايه‌ شادي‌ دل‌ و روشنايي‌ چشم‌ اسلامخواهان‌ جهان‌ و خار چشم‌ دشمنان‌ اسلام‌ خصوصاً آمريكاي‌ جنايتكار و اسرائيل‌ غاصب‌ گرديد. و اينك‌ پس‌ از گذشت‌ 16 سال‌ از آن‌ روز بر اثر پايمرديها و ايثارگريهاي‌ شما امت‌ فداكار و مسؤولين‌ خدوم‌ و دلسوز نظام‌ اسلامي‌، جهانيان‌ شاهد رشد و بالندگي‌ اين‌ انقلاب‌ و موفقيتهاي‌ بزرگ‌ آن‌ در ابعاد مختلف‌ سازندگي‌ هستند.

مردم‌ قدرشناس‌ ايران‌ اسلامي‌، در حالي‌ به‌ استقبال‌ مراسم‌ گراميداشت‌ اين‌ روز بزرگ‌ و به‌ تعبير امام‌ راحل‌ ره‌ "عيد مذهبي‌ و ملي‌" مي‌روند كه‌ قلبشان‌ مالا مال‌ از اندوه‌ و غم‌ ارتحال‌ يادگار ارزشمند امام‌ امت‌(قده‌) و ياور فداكار و مخلص‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌، حاج‌ سيد احمد خميني‌ (رضوان‌ الله تعالي‌ عليه‌) گشته‌ است‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ از مردم‌ انقلابي‌ ايران‌ انتظار دارد كه‌ در حفظ‌ اين‌ ميراث‌ ارزشمند اسلامي‌ كوشش‌ نموده‌ و با شركت‌ در مراسم‌ بزرگداشت‌ اين‌ روز سعيد، خاطره‌ مجاهدتها و فداكاريهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ و فرزند برومندش‌ و نيز تمامي‌ شهداء و جانبازان‌ و ايثارگراني‌ كه‌ در راه‌ استقرار اين‌ نظام‌ الهي‌ نقش‌ مؤثر ايفاء نمودند را زنده‌ نگهدارد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom