Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت پرهیز از سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی درباره‌ی ریشه‌ی دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، «ماهیت و حقیقت انقلاب، و شجاعت و وفاداری ملت و نظام به اهداف و مبانی انقلاب» را علت اصلی این خصومت عمیق و مستمر خواندند و با بیان وظایف مهم «مسئولان و مردم» در این مقطع، تأکید کردند: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف، مهم‌ترین وظیفه‌ی امروز دولتمردان است و ملت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز112
دیروز1075
در هفته2028
در ماه24011
مجموع21030035

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ جنايات‌ وحشيانه‌ صهيونيستها در لبنان‌
در تاريخ 27/01/1375

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«انا لله و انا اليه‌ راجعون‌»‏

حملات‌ وحشيانه‌ و ددمنشانه‌ اخير اسرائيل‌ غاصب‌ به‌ لبنان‌ صفحه‌ ننگين‌ ديگري‌ را به‌ تاريخ‌ نكبت‌ بار جنايات‌ اين‌ رژيم‌ غاصب‌ افزوده‌ است‌، كشتار مردم‌ بي‌ دفاع‌ خاصه‌ زنان‌ و كودكان‌ بي‌ پناه‌ و محروم‌ لبنان‌ دل‌ تمامي‌ انسانهاي‌ آزاده‌ را به‌ درد آورده‌ است‌. سكوت‌ و بي‌ تفاوتي‌ مجامع‌ بين‌ المللي‌ و برخي‌ دول‌ وابسته‌ منطقه‌ و حمايت‌ بي‌ شرمانه‌ استكبار جهاني‌ به‌ سركردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا مشوّق‌ اين‌ همه‌ جنايات‌ و خونريزي‌هاي‌ سفاكانه‌ گرديده‌ است‌.

امروز مناديان‌ صلح‌ با اسرائيل‌ و دولت‌هاي‌ خود فروخته‌اي‌ كه‌ اخيرا در برقراري‌ رابطه‌ با اسرائيل‌ و واگذاري‌ امتيازهاي‌ بيشتر به‌ آنها مسابقه‌ گذاشته‌اند در برابر اين‌ همه‌ جنايات‌ چه‌ جوابي‌ خواهند داشت‌ كه‌ به‌ ملت‌هاي‌ مسلمان‌ و آزاده‌ جهان‌ بدهند. بي‌ شك‌ آنان‌ شريك‌ جرم‌ اين‌ همه‌ جنايات‌ خائنانه‌ خواهند بود.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ ضمن‌ عرض‌ تسليت‌ به‌ پيشگاه‌ مقدس‌ حضرت‌ بقية‌ الاعظم‌ (عجل‌ الله تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) و مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ و مراجع‌ عظام‌ تقليد (ادام‌ الله بقائهم‌ الشريف‌) و عموم‌ مسلمين‌ جهان‌ خصوصاً مردم‌ مظلوم‌ و محروم‌ لبنان‌ اين‌ جنايات‌ وحشيانه‌ را محكوم‌ نموده‌ و حمايت‌ قاطع‌ خود را از مجاهدين‌ در صف‌ اول‌ مبارزه‌ با صهيونيست‌ها اعلام‌ مي‌دارد و به‌ مجامع‌ بين‌ المللي‌ و حاميان‌ پنهان‌ و آشكار اين‌ جنايات‌ هشدار مي‌دهيم‌ كه‌ ملت‌هاي‌ مسلمان‌ و انسانهاي‌ آزاد در سراسر جهان‌ اين‌ جنايات‌ را تحمل‌ نخواهند نمود و ادامه‌ حمايت‌ از اين‌ حملات‌ وحشيانه‌ تاوان‌ سنگيني‌ به‌ دنبال‌ خواهد داشت‌.

در خاتمه‌ لازم‌ به‌ ذكر است‌ كه‌ بر همه‌ مسلمين‌ و دولت‌هاي‌ اسلامي‌ و نيز آزادانديشان‌ جهان‌ واجب‌ است‌ كه‌ با محكوم‌ كردن‌ اين‌ جنايات‌ به‌ هر طريق‌ ممكن‌ به‌ وظيفه‌ الهي‌ انساني‌ خود در حمايت‌ از مردم‌ مسلمان‌ و محروم‌ لبنان‌ و كمك‌ به‌ آنها اقدام‌ نمايند.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌‌

طلیعه

article thumbnailدر چند هفته اخیر اخبار ورود ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و دستور رییس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌ها داشت و کارشناسان عرصه بین‌الملل در این باره فرضیه‌ها و نظریات گوناگونی را مطرح کردند.برخی این خروج یا به تعبیری جابجایی نیروهای آمریکا از سوریه را به منزله خارج کردن نیرو از منطقه جنگی تلقی کرده و معتقدند که آمریکایی‌ها این تصمیم را با محاسبه دقیق و با لحاظ منافع آمریکا و با یک استراتژی پیش برنده و مهاجم اتخاذ کرده‌اند و این موضوع نشانه آغاز فصل...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom