اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسب‌ فرارسيدن‌ 22 بهمن‌
در تاريخ 19/11/1376

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«والفجر وليال‌ عشر»

22 بهمن‌ مطلع‌ الفجر خورشيد درخشان‌ انقلاب‌ اسلامي‌، روز پيروزي‌ جنود حق‌ بر سپاه‌ باطل‌ و روز غلبه‌ مستضعفين‌ بر قدرتهاي‌ استكباري‌ مبارك‌ باد.

در چنين‌ روز با شكوهي‌، مردم‌ غيور و فداكار ايران‌ با استمداد از قدرت‌ لايزال‌ سرمدي‌ و در سايه‌ اتحاد و همدلي‌ و تبعيت‌ از رهنمودهاي‌ امام‌ و مقتداي‌ خود بنيانگذار انقلاب‌ اسلامي‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌(ره‌) شهد شيرين‌ پيروزي‌ بر سلطة‌ دو هزار و پانصد سال‌ حكومت‌ شاهنشاهي‌ را به‌ عمق‌ جان‌ نوشيدند و با تأسيس‌ نظام‌ مبارك‌ جمهوري‌ اسلامي‌ حاكميت‌ الله‌ را بر ايران‌ اسلامي‌ تحقق‌ بخشيدند.

اكنون‌ با گذشت‌ 19 سال‌ از آن‌ روز تاريخي‌ و به‌ ياد ماندني‌، مردم‌ شريف‌ و قدرشناس‌ ما، در حالي‌ به‌ استقبال‌ مراسم‌ گراميداشت‌ اين‌ ايام‌ مي‌روند كه‌ به‌ لطف‌ حضرت‌ حق‌ و تحت‌ عنايات‌ خاصه‌ حضرت‌ ولي‌عصر (عجل‌اللّه‌تعالي‌ فرجه‌الشريف‌)، مجد و عظمت‌، اقتدار و صلابت‌ انقلاب‌ اسلامي‌ در مقابل‌ دشمنان‌ خارجي‌، ثبات‌ و امنيت‌ داخلي‌ و شكوه‌ اتحاد مردم‌ و مسئولين‌ دولت‌ خدمتگزار جهانيان‌ را به‌ تحسين‌ واداشته‌ است‌. و هر روز كه‌ بگذرد شاهد جلوه‌اي‌ از الطاف‌ خداوند رحمان‌ بر اين‌ سرزمين‌ اسلامي‌ هستيم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با تبريك‌ اين‌ عيد بزرگ‌ ملي‌ و مذهبي‌ به‌ محضر رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله‌ خامنه‌اي‌ «مدظله‌ العالي‌» و امت‌ بزرگ‌ اسلام‌ از مردم‌ شريف‌ و قدرشناس‌ ايران‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با حضور گسترده‌ و ميليوني‌ خود درراهپيمايي‌ با شكوه‌ 22بهمن‌، بار ديگر وفاداري‌ خود را به‌ آرمانهاي‌ والاي‌ امام‌ راحل‌(ره‌) اظهار و با رهبر عزيز و عالي‌ مقام‌ خود تجديد ميثاق‌ نموده‌ و پشتيباني‌ خود را از نظام‌ اسلامي‌ و مسئولين‌ دلسوز آن‌ اعلان‌ نمايند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني‌