Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3706
دیروز5258
در هفته17534
در ماه98805
مجموع20774781

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز جهاني‌ قدس‌
در تاريخ 21/10/1377

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

روز قدس‌ روز حيات‌ اسلام‌ است‌. (حضرت‌ امام‌ خميني‌(ره‌))

روز قدس‌ روز رهايي‌ از بندهاي‌ پيدا و پنهان‌ شيطان‌ بزرگ‌ است‌. روز قدس‌ روز تجلّي‌ حميّت‌ و غيرت‌ اسلامي‌ است‌. روز قدس‌ روز شادماني‌ مجاهدان‌ بدر و احد و خيبر است‌. روز قدس‌ مردگان‌ را حيات‌ مي‌بخشد و خفتگان‌ را بيدار مي‌كند و بيداران‌ را اميد مي‌دهد. روز قدس‌ روز حيات‌ دوباره‌ دين‌ محمدي‌(ص‌) و روز مرگ‌ استكبار و صهيونيسم‌ است‌. روزي‌ كه‌ يادگار امام‌ مجاهدان‌ خميني‌ كبير و ياران‌ خستگي‌ ناپذير او است‌ و در يك‌ كلام‌ «روز قدس‌ روز اسلام‌ است‌».

اكنون‌ كه‌ دشمنان‌ اسلام‌ با اجراي‌ قرار داد ننگين‌ ساف‌ ـ تل‌ آويو به‌ گمان‌ خود ريشه‌ نهضت‌ اسلامي‌ فلسطين‌ را خشكانده‌اند و جنايات‌ بي‌شمار خود در عراق‌ و سودان‌ و فلسطين‌ و لبنان‌ و در جاي‌ جاي‌ دنياي‌ اسلام‌ را با قساوت‌ و وقاحت‌، شدت‌ بخشيده‌اند و به‌ واقع‌ بيش‌ از يك‌ ميليارد مسلمان‌ را مرده‌ مي‌پندارند، كجايند عاشقان‌ خميني‌(ره‌) و شيفتگان‌ اسلام‌ و انقلاب‌ تا با فرياد دشمن‌ كوب‌ خود فتنه‌ گران‌ را نوميد و سرافكنده‌ سازند و با حضور گسترده‌ در راهپيمايي‌ روز قدس‌ دشمنان‌ رياكار ملت‌ ايران‌ را در مورد تحليل‌هاي‌ خصمانه‌ و ابلهانه‌ بوق‌هاي‌ تبليغاتي‌شان‌ خجلت‌زده‌ نمايند. همانان‌ كه‌ كشتار ده‌ها هزار مسلمان‌ بي‌دفاع‌ را در بوسني‌، الجزاير و افغانستان‌ به‌ راحتي‌ تحمل‌ مي‌كنند، امّا به‌ خاطر ترور افرادي‌ انگشت‌ شمار به‌ دست‌ چند تن‌ از فريب‌ خوردگاني‌ كه‌ تحت‌ تأثير عوامل‌ خود آنان‌ دست‌ به‌ اين‌ جنايات‌ زده‌اند، بدترين‌ حملات‌ تبليغاتي‌ را متوجه‌ جمهوري‌ اسلامي‌ نموده‌ و مي‌كوشند وزارت‌ اطلاعات‌، يعني‌ پوسته‌ محافظ‌ نظام‌ را متلاشي‌ كنند تا دست‌ هايشان‌ كه‌ به‌ خيانت‌ و جنايت‌ عادت‌ كرده‌ است‌ به‌ آساني‌ و بدون‌ مانع‌ اهداف‌ شوم‌ آنها را پياده‌ نمايد. اما غافل‌ از آنكه‌ كارنامه‌ درخشان‌ و قابل‌ تحسين‌ مجاهدتهاي‌ نيروهاي‌ مؤمن‌، متعهد، فداكار و كارآزموده‌ اين‌ نهاد انقلابي‌ در برخورد قاطعانه‌ با عناصر ضدانقلاب‌ و ايادي‌ استكبار جهاني‌ و ايجاد ثبات‌ و امنيت‌ در كشور بقية‌ الله الاعظم‌(عج‌) بر احدي‌ از مردم‌ قدرشناس‌ ما پوشيده‌ نيست‌. و وجود چند سلول‌ بيمار در پيكره‌ قوي‌ و نيرومند اين‌ دستگاه‌ ضعف‌ و فتوري‌ ايجاد نخواهد نمود.

مردم‌ شريف‌ و مسلمان‌! اينك‌ چشم‌ جهانيان‌ در روز قدس‌ به‌ دقت‌ نظاره‌گر رفتار شماست‌ حضور انبوه‌ و با صلابت‌ شما، نيك‌ مردان‌ عالم‌ را شادمان‌ و بدكاران‌ را مأيوس‌ مي‌كند و خواب‌ هايي‌ را كه‌ دشمن‌ براي‌ آينده‌ نظام‌ اسلامي‌ ما ديده‌ است‌، آشفته‌ مي‌سازد، تجربه‌ بيست‌ ساله‌ انقلاب‌ نشان‌ داده‌ است‌ كه‌ بهترين‌ راه‌ بي‌اثر ساختن‌ هجوم‌ فرهنگي‌ دشمن‌ در همة‌ زمينه‌ها وارد شدن‌ شما با گام‌ هاي‌ استوار به‌ صحنه‌ دفاع‌ از انقلاب‌ است‌.

در راهپيمايي‌ عظيم‌ و با شكوه‌ روز قدس‌، مردم‌ غيور و انقلابي‌ ايران‌، ضمن‌ تجديد ميثاق‌ با آرمانهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ امام‌ خميني‌(ره‌) و لبيك‌ گويي‌ به‌ بانگ‌ پرخروش‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله‌ خامنه‌اي‌ «مدظله‌ العالي‌»، همبستگي‌ خود را با ملت‌ مظلوم‌ و ستمديده‌ فلسطين‌ اعلام‌ و با فريادهاي‌ پرطنين‌ مرگ‌ بر آمريكا و مرگ‌ بر اسرائيل‌ ثابت‌ خواهند كرد كه‌ تا محو نظام‌ سلطه‌ استكبار دشمن‌ اصلي‌ خود را از ياد نخواهند برد.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom