Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز9
دیروز1508
در هفته9
در ماه7299
مجموع236711

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت معرفى كانديداهاى اين جامعه در استان قم
در تاریخ 23/11/1378
بسم الله الرحمن الرحیم 
«وصيت من به ملّت شريف آن است كه در تمام انتخابات در صحنه باشند» امام خمينى (ره)

مردم فهيم و قدرشناس استان قم‏
ضمن تشكر از بذل محبت و پى‏گيرى‏هاى مجدانه شما مردم وفادار و انقلابى، در پاسخ به سؤالهاى مكرر شهروندان عزيز مبنى بر معرفى كانديداهاى جامعه مدرسين حوزه علميه قم، بدينوسيله آقايان حجج اسلام والمسلمين حاج شيخ حسين ايرانى، حاج سيد على يثربى و آقاى دكتر سيدمحمد ميرمحمدى «دامت تائيداتهم» را جهت تصدى امر خطير نمايندگى مجلس شوراى اسلامى حضور شما مردم آگاه و بيدار معرفى مى‏نمائيم.
لازم به ذكر است كه متأسفانه به علت بروز برخى مشكلات ادارى كه در شرائط كنونى توضيح آن به مصلحت نمى‏باشد حوزه انتخابيه جناب حجةالاسلام والمسلمين آقاى حاج سيد على اكبر ابوترابى «دام تائيده» تهران معيّن گرديد لذا از حضور اين آزاده سرافراز در رقابت انتخاباتى استان قم محروم گرديديم بر اين اساس جناب آقاى يثربى به عنوان كانديداى جايگزين ايشان و مورد تأييد جامعه معرفى مى‏گردند.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته
هيأت رئيسه جامعه مدرسين حوزه علميه قم
بسمه تعالى‏

همشهريان محترم ومتدين شهيد پرور و افتخار آفرين استان مقدس قم‏

سلام عليكم‏:
با تبريك و تهنيت بمناسبت فرخنده يوم الله 22 بهمن .
اميد است شما فجر آفرينان و طلايه داران انقلاب در آن سرزمين مقدس در كنار آن حوزه مقدسه مشمول بيشترين بركات الهى باشيد در رابطه با انتخابات دوره ششم مجلس شوراى اسلامى، با عنايت و بزرگوارى جامعه محترم مدرسين و حسن نيت شما همشهريان محترم اميد مى‏رفت كه به افتخار بزرگى از خدمتگزارى شمإ؛ ّّ و آن حوزه مقدسه در زير سايه كريمه اهل‏بيت(ع)نائل آيم.
عليرغم تلاشهاى زياد براى انتقال ثبت نام اينجانب از تهران به قم متأسفانه براى مشكلات ادارى مورد قبول مسئولين محترم انتخابات قرار نگرفت، و توفيق فعاليت بعنوان كانديداى شهر مقدس قم را از دست دادم.
ضمن آرزوى صحت و سلامتى و توفيق روز افزون همگان، از شما عزيزان و محترمين گرامى درخواست مى نمايم كه به كانديداهاى مورد تأييد جامعه محترم مدرسين رأى بدهيد.

از مراحم شما سپاسگزارم.
برادر شما
سيد على اكبر ابوترابى

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom