Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز578
دیروز975
در هفته1553
در ماه12706
مجموع21260980

بازدید کنندگان برخط

1
Online

بيانيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم بمناسبت يوم اللّه سيزده آبان‏
در تاریخ 12/08/1378
بسم الله الرحمن الرحیم

يوم الله 13 آبان در تاريخ درخشان انقلاب اسلامى ياد آور حماسه‏هاى بياد ماندنى ملت غيور انقلابى ايران مى‏باشد.
سالروز تبعيد بزرگ پرچمدار مبارزه با استكبار جهانى امام خمينى‏1 پس ازمدتى نه چندان دور به همت دانشجويان مسلمان پيرو خط امام به روز شكسته شدن ابهّت شيطان بزرگ تبديل گرديد.
كانون توطئه و جاسوسى با بيدارى امتى حماسه ساز به مركز نمايش خشم مردمى تبديل گرديد كه در راه پيمان صدق خويش با اسلام و انقلاب محكم و استوار استقامت كردند.
امروز پس از گذشت سالها از آن حماسه پرشور هنوز هم شاهد كينه ورزى امريكا و اذناب آن بر عليه اسلام و انقلاب مى باشيم. محاصره اقتصادى، كمك هاى همه جانبه به دشمنان ما در طول جنگ تحميلى، حمايت از رژيم غاصب صهيونيستى، غارت اموال و دارائى‏هاى مردم ايران، تلاش به منظور براندازى نظام مقدس جمهورى اسلامى در قالب تصويب بودجه و تجيهز مخالفين انقلاب، حمايت از منافقين خلق، تصويب قوانين غير انسانى بر عليه جمهورى اسلامى و هجمه همه جانبه فرهنگى بر عليه اعتقادات و مقدسات اين ملت و دهها و صدها جنايت ديگر حاصل كار نامه اين دشمن ديرينه ما مى‏باشد.
اگر بخواهيم اقدامات زورمدارانه اين دولت استكبارى را در عرصه جهانى بر عليه ملت هاى محروم و ستمديده برشماريم مجالى طولانى مى‏طلبد.
از اين رو مادامى كه ماهيت استكبارى شيطان بزرگ عوض نگرديده است بايد با تأسى به فرموده آن پير روشن ضمير امام خمينى(ره) و تحت هدايت مقام معظم رهبرى حضرت آيت الله خامنه‏اى «مدظله العالى» هر چه فرياد داريم بر سر آمريكا بزنيم.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن گراميداشت مناسبت هاى اين يوم‏الله عزيز از عموم امت انقلابى خاصه دانشجويان و دانش آموزان فهيم مى‏خواهد كه با حضور گسترده خود آمادگى امت انقلابى را در مقابله با توطئه‏هاى آمريكاى جهانخوار اعلام نمايند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم
على مشكينى

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom