پيام حضرت آيت الله يزدی ؛ ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اجلاسيه مجازی «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی»

بسم الله الرحمن الرحيم

«وَ إِنَّ الظَّالِمينَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ اللَّهُ وَلِيُّ الْمُتَّقينَ» (جاثية: 19)

مسلمانان آزاده و مؤمنان انقلابی سال‌هاست شاهد رفت و آمدها و هماهنگی‌های پيدا و نهان برخی حاکمان فاسد با جبهة استکبار و رژيم ظالم و جعلی صهيونيستی هستند. هيچ‌گاه تجاهر به رابطة با اين رژيم و پشت کردن به اسلام و امت اسلامی از سوی حاکمان فاسق و دست‌نشاندة استکبار دور از انتظار نبوده است.

از اين فاسقان انتظاری جز اين نيست؛ «أَمْ حَسِبَ الَّذينَ اجْتَرَحُوا السَّيِّئاتِ أَنْ نَجْعَلَهُمْ كَالَّذينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَواءً مَحْياهُمْ وَ مَماتُهُمْ ساءَ ما يَحْكُمُونَ»(جاثية: 21) هرچند آشکارشدن پليدی‌های پنهان تأسف‌انگيز است؛ حساب مردم و امت اسلامی از حاکمان ظالم جداست. آزادگان جهان به‌ويژه مؤمنان انقلابی هرگز رژيم اشغالگر صهيونيستی را به رسميت نمی‌شناسند. به فضل الهی، نمايش‌ها و تحرّکات مشتی وابسته و سرسپردة استکبار، امت اسلامی را از ادامه راه نااميد نمی‌کند؛ بلکه حقانيت و روشنی راه را واضح‌تر و مؤمنان را به پيروزی جبهة حق اميدوارتر می‌کند. مسألة اشغال فلسطين هيچ‌گاه مسألة اين فاسقان و منافقان نبوده است. مسألة فلسطين مسأله‌ای انسانی و يکی از اساسی‌ترين مسايل اسلام است. هرکه به ظالمان اشغالگر بپيوندد به منشأ جرم و جنايت پيوسته و در سرنوشت محتوم ظالمان شريک است؛ «إِلاَّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً؛ فَأُوْلئِكَ يُبَدِّلُ اللَّهُ سَيِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ كانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحيماً» (فرقان: 70).

خدا را شاکريم که مردم عزيز ايران اسلامی با پيروی از امام راحل قدّس‌الله‌نفسه‌الزکيّة و رهبر معظم انقلاب مدّظلّه‌الوارف همواره در جبهة حق و پشتيبانی از مردم مظلوم فلسطين، مقاوم و ثابت‌قدم بوده‌اند. امروز وظيفة همگانی امت اسلامی، همراهی و پشتيبانی جبهة حق؛ و روشن نگاه‌داشتن اين راه است. ان شاء الله کوشش شما دانش‌آموختگان مکتب اهل بيت عليهم السلام برای بيان اعتراض به رفتار شوم برخی دست‌نشاندگان استکبار و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و تقابل با جبهة استکباری ظلم و طاغوت مشمول اجر و قرب الهی است. از خدای تعالی خاضعانه مسئلت دارم اقدام شايستة شما استادان انقلابی حوزه‌های علميه را در برگزاری اين اجلاسية به نيکوترين وجه بپذيرد و به زبان و قلم و قدم‌های شما عزيران برکت دهد. مجاهدت‌ها و همة فعل و ترک‌های خود را لوجه‌الله خالص کنيد و مطمئن باشيد که با تقوا و جهاد خالص بن‌بست‌ها برطرف و مسير فلاح گشوده می‌شود.

«وَ مَا النَّصْرُ إِلاَّ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزيزِ الْحَكيمِ» (آل عمران: 126)

محمد يزدی

قم مقدس ـ سوم ربيع‌الثاني 1442 برابر با بيست و نهم آبان‌ماه 1399