Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز857
دیروز1847
در هفته4277
در ماه26232
مجموع168233

بازدید کنندگان برخط

14
Online

بيانيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم بمناسبت روز جهانى قدس
در تاریخ 19/09/1380
 بسم الله الرحمن الرحیم

امسال يوم الله قدس را در حالى گرامى مى‏داريم كه اخبار واصله از فلسطين اشغالى حاكى از تشديد روز افزون جنايات رژيم غاصب اسرائيل بر عليه مردم مظلوم فلسطين مى‏باشد.
با كمال تأسف جهان اسلام هر روز شاهد به خاك و خون افتادن دهها و صدها زن و مرد و كودك فلسطينى به جرم آزادى خواهى و دفاع از حريم اولين قبله مسلمانان يعنى قدس شريف است؛ مردمى كه از حقوق اوليه انسانى خود يعنى حق حيات در خانه و كاشانه و سرزمين مادرى خود محروم مى‏باشند. امروز ملت آزاده فلسطين بخوبى دريافته است كه خط سازش با غاصبين نه تنها تأمين كننده منافع آنان نخواهد بود بلكه مذاكره و سازش سلسله، زنجيرهاى اسارت و بردگى آنها را طولانى‏تر خواهد نمود.
سكوت سنگين مدعيان دفاع از حقوق بشر كه آگاهانه نظاره‏گر اين جنايات ددمنشانه هستند علاوه بر اينكه پرده از ريا و تزوير و همداستانى اين مدعيان دروغين با ظالمان غاصب بر مى‏دارد مسئوليت هر انسان آزاد انديش را سنگين‏تر مى‏نمايد.
اينك خطاب اصلى نداى مظلوميت ملت فلسطين متوجه همه مردم آزاد انديش متعهد در سراسر جهان خاصّه كشورهاى اسلامى است. لبيك به نداى مظلوميت اين ملت مسلمان ايجاب مى‏كند كه از هر طريق ممكن، با قلم و سخن، اجتماع، اطلاعيه و بيانيه، تظاهرات و ساير شيوه‏ها اين جنايات سبعانه را محكوم نموده و به هر شكل و با هر وسيله و سلاح به يارى اين ملت ستمديده و محروم بشتابند كه امروز دفاع از اين مردم مظلوم بى سلاح به اقتضاى فطرت انسانى و اصول مسلم انسانى واجب مى‏باشد.
دولت‏هاى اسلامى بايد به محكوم نمودن لفظى اين جنايات اكتفا ننموده و كليه روابط سياسى و اقتصادى و فرهنگى خود را با اين رژيم غاصب قطع نمايند.
حاميان رژيم اسرائيل خاصّه استكبار جهانى به سركردگى آمريكا و دولت انگلستان بايد بدانند امروز منفورترين دولت در بين مسلمانان، رژيم اسرائيل است و حمايت از اين رژيم صهيونستى به معناى شريك بودن در كليه جنايات اين جنايتكاران محسوب گرديده و تاوان سنگينى به دنبال خواهد داشت و تداوم حمايت از دولت تروريستى اسرائيل نتيجه‏اى جز برانگيختن آتش قهر اسلام و خشم آزاديخواهان در سراسر جهان و بالطبع‏در مخاطره افتادن منافع اينگونه دولت‏هاى حامى نخواهد داشت.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم با محكوم نمودن جنايات ددمنشانه رژيم صهيونيستى همگام با ساير مسلمانان در سراسر جهان در مراسم راهپيمائى يوم الله قدس شركت خواهد نمود.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه علميه قم

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom