Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز401
دیروز7019
در هفته401
در ماه50375
مجموع58554

بازدید کنندگان برخط

3
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی در گذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید مرتضی صالحی خوانساری(ره)
مورخ 1397/12/14

بسم الله الرحمن الرحیم
(انا لله و انا الیه راجعون)

درگذشت خادم اهل بیت علیهم السلام حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید مرتضی صالحی خوانساری (رحمه الله علیه)  موجب تألم و تأثر گردید.

 
این خطیب توانا سالها در مجالس ذکر منقبت ائمه اطهار علیهم السلام با بیانی رسا و عالمانه به ترویج معارف اسلامی پرداخت و در آستان پرفیض اهل بیت علیهم السلام در خطابه حضوری جدی داشت و تا آخر در این راه ثابت قدم ماند.
 
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت این واعظ شهیر را به حوزه‌های علمیه و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید از درگاه الهی رحمت و مغفرت مسئلت می نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom