Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌ای در دیدار‌ رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم‌افزایی قوای‌سه‌گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله‌ی مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به‌عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره‌ی «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش‌بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولیدکننده به ‌عنوان رزمنده‌ی جنگ...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز373
دیروز734
در هفته1107
در ماه13467
مجموع21237721

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت راه پيمايى روز جمعه 28 تيرماه
در تاریخ 28/04/1381

 

 بسم الله الرحمن الرحیم 
ملت شريف ايران اسلامى‏

يكبار ديگر رئيس جمهور آمريكا دست به آزمونى تكرارى و ساده لوحانه زد و با حمايت از معدودى آشوب طلب و چند مجرم زندانى و با دخالت آشكار در امور داخلى كشورمان به خيال خود سعى در ايجاد شكاف ميان مسؤولين و سست كردن مبانى فرهنگى و اجتماعى اقشار مردم نمود.
اما از آنجا كه آزموده را آزمودن خطاست، ملت رشيد ايران اسلامى، مسؤولين نظام، جناحهاى سياسى، رسانه‏هاى همگانى، يكپارچه و متحد، و با هوشيارى و درايت مثال زدنى، پاسخ دندان شكنى به حرف‏هاى بى اساس رئيس جمهورى آمريكا داده، با حفظ يكپارچگى و اتحاد، آمادگى خود را در دفاع از اصول انقلاب اعلام نموده باعث شدند تا عدم درك صحيح و غير واقع نگرى دستگاه حاكم آمريكا از مسائل جهانى بر همگان روشن شود.
در مقطع حساس كنونى، به منظور هر چه بهتر نماياندن اتحاد و انسجام عمومى در دفاع از ارزشهاى دينى و ملى و استقلال و تماميت ارضى تحت قيادت و رهبرى مقام معظم رهبرى حضرت آيت الله خامنه‏اى «مدظله العالى» و ابراز نفرت و انزجار از قلدرمآبى و زورگويى آمريكا در روز جمعه 28 تيرماه اعلام راه پيمايى شده است.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم همدل و همگام با ملت خداجوى در اين راه پيمايى شركت كرده و انتظار دارد كه همگان با درك صحيح از موقعيت كنونى و به منظور ايجاد سدى مستحكم در برابر دخالت و نفوذ بيگانگان در سرنوشت كشور، در اين راه پيمايى شركت فعال داشته باشند.
در اينجا سزاوار است از موضعگيريهاى بجا و شجاعانه رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقليد، اقشار گوناگون مردم، رئيس محترم جمهور، رئيس محترم مجلس، رئيس محترم قوه قضائيه، جناح‏هاى سياسى، رسانه‏هاى همگانى و... تقدير و تشكر نموده و دعاى خير خود را به مدافعان اصيل اسلام عزيز و ميهن اسلامى تقديم داريم.

والسلام عليكم و رحمةاللَّه و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه علميه قم
على مشكينى

طلیعه

article thumbnailایام محرم و برگزاری مجالس عزای حسینی یکی از فرصت های مغتنم برای بحث و اندیشه در درس ها و عبرت های عاشوراست که یکی از دروس بسیار مهم آن، پایداری بر حق و التزام به ارزشها و آرمان هاست. پیامبر گرامی اسلام، پس از بعثت، نژاد پرستی، قبیله گرایی، تکاثر طلبی و شهوات مالی و نفسانی دوران جاهلیت را تغییر دادند و ایمان، تقوا و جهاد در راه خدا را جایگزین افتخار به حسب و نسب و ثروت و قدرت ساختند. درحقیقت، اسلام با تحوّل در بینش‌ها و ارزش‌ها انسان‌هایی را تربیت کرد که اسوه پاکی و فداکاری و ایثار شدند. افرادی که برای دفاع...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom