Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز271
دیروز833
در هفته4094
در ماه23009
مجموع21121985

بازدید کنندگان برخط

5
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی (ره)
مورخ 1396/02/24

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

خبر ارتحال عالم متعهد و فقیه مبارز حضرت آیت الله حاج شیخ احمد صابری همدانی(ره) عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، و عضو محترم اسبق مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تأسف گردید.


این عالم مجاهد سالها در حوزه‌های علمیه همدان و قم شاگردان بسیاری را تربیت کرد و در عرصه‌های علمی، تحقیق، آثار و تألیفات فراوانی از ایشان به یادگار مانده است.

آیت الله صابری همدانی در عرصه تبلیغ به عنوان یک چهره برجسته در کشورهای مختلف به تبلیغ پرداخته و سالها به عنوان نمایندگی حضرت امام خمینی(ره) در استانبول ترکیه و همچنین نمایندگی مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» در باکو خدمات‌ ارزشمندی داشته‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت بقيه‌الله الاعظم(عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف)، مقام‌معظم رهبری«مدظله العالی»، مراجع معظم تقلید «دامت برکاتهم»، حوزه‌های علمیه و بیت مکرم بخصوص آقازادگان ایشان، برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نماید.

محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم(20215/1103/ج)

 

**زندگینامه حضرت آیت الله احمد صابری همدانی(ره)

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom