Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان، با تأکید بر اینکه شهدا حق حیات بر این کشور دارند و همه مردم و مسئولان باید خود را زیر بار منت شهدا و خانواده شهدا بدانند، به سخنان خصمانه و تهدیدآمیز اخیر مقامات آمریکایی اشاره کردند و با گزافه خواندن آن، گفتند: دولتمردان آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند اما نخواهند توانست به ملت ایران سیلی بزنند بلکه این ملت است که به آنها سیلی خواهد زد.ایشان، صبر و استقامت...

مطالب بیشتررهنمود  

اطلاعیه ها و بیانیه ها

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی وقوع انفجار در معدن آزادشهر گلستان

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی وقوع انفجار در معدن آزادشهر گلستان
مورخ 1396/02/15

 
بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه‌ی مصیبت‌بار و تلخ انفجار معدن در آزاد شهر استان گلستان و جان باختن جمعی از کارگران زحمت‌کش و همچنین مصدومیت و گرفتاری برخی عزیزان موجب تألم شدید گردید.


جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان این حادثه، از همه ی مسئولان و گروه‌های امدادی ذیربط می‌خواهد با تمام وجود، امکانات و با قید فوریت تا نجات آخرین عزیز گرفتار  به تلاش خود ادامه دهند.

امید است، جانباختگان این حادثه تأسف بار مشمول رحمت و مغفرت الهی قرار گیرند و همه خانواده‌های مصیب دیده از این آزمون بزرگ با صبر و شکیبائی، سربلند بیرون آیند.


و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

(1103/20181/ج)

طلیعه

  در آخرین ساعات روز یکشنبه 28 خرداد ماه، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک بالستیک میان‌برد مواضع تروریستهای تکفیری (مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی) را در منطقه دیرالزور سوریه (فاصله حدود 650 کیلومتر) مورد اصابت قرار داد.تعداد این موشک‌ها 6 فروند موشک بالستیک میان‌برد زمین به زمین بوده که از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کردستان و کرمانشاه شلیک شده و پس از عبور از آسمان عراق و سوریه، به صورت دقیق به اهداف اصابت کرده است. گزارش‌های اولیه از...

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom