Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، وابستگی سیاسی را بسیار خطرناک و مایه‌ی توسری‌خوری ملت‌ها دانستند و با اشاره به قطع کامل وابستگی ایران به آمریکا خاطرنشان کردند: دشمن با رصد تحولات و فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران، از تبدیل ایران از «کشوری عقب‌افتاده و وابسته» به کشوری «اثرگذار، متنفذ و برخوردار از اقتدار روزافزون سیاسی، دفاعی و علمی»، کاملاً عصبانی و به شدت نگران است.

مطالب بیشتررهنمود  

اطلاعیه ها و بیانیه ها

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی وقوع انفجار در معدن آزادشهر گلستان

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی وقوع انفجار در معدن آزادشهر گلستان
مورخ 1396/02/15

 
بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه‌ی مصیبت‌بار و تلخ انفجار معدن در آزاد شهر استان گلستان و جان باختن جمعی از کارگران زحمت‌کش و همچنین مصدومیت و گرفتاری برخی عزیزان موجب تألم شدید گردید.


جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان این حادثه، از همه ی مسئولان و گروه‌های امدادی ذیربط می‌خواهد با تمام وجود، امکانات و با قید فوریت تا نجات آخرین عزیز گرفتار  به تلاش خود ادامه دهند.

امید است، جانباختگان این حادثه تأسف بار مشمول رحمت و مغفرت الهی قرار گیرند و همه خانواده‌های مصیب دیده از این آزمون بزرگ با صبر و شکیبائی، سربلند بیرون آیند.


و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

(1103/20181/ج)

طلیعه

  دور جدید گزافه گویی‌های آمریکا و نقض عهد این رژیم غیر قابل اعتماد این روزها در بحث برجام بالا گرفته است. جریان شناسی رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران نشان می‌دهد که تمام طرح‌ها و برنامه‌های مرتبط با ایران با هدف مهار قدرت تاثیر گذاری ایران طراحی و اجرایی شده‌اند. چالش‌های پیش آمده برای رژیم مستکبر امریکا در منطقه و جهان و رشد قدرت نرم ایران در تحولات جهانی، استکبار جهانی به ویژه امریکا را به طراحی پروسه مهار ایران از طریق پروژه برجام واداشته است .

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom