Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1446
دیروز1493
در هفته9090
در ماه6111
مجموع388964

بازدید کنندگان برخط

8
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ عباس پورمحمدی(ره)
مورخ 1395/08/27


بسم‌الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت روحانی مبارز و انقلابی، حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرحوم آقای حاج شیخ عباس پورمحمدی (رحمه‌الله علیه) موجب اندوه و تأثر گردید. ایشان که در زمره‌ی پیش‌گامان مبارزه و جهاد در قبل و بعد از انقلاب بودند؛ یاری وفادار برای امام راحل (رضوان‌الله‌علیه) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بوده و نقشی محوری در امور تبلیغی و اعزام و سازماندهی طلاب و پشتیبانی از انقلاب داشتند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به علما و مردم ولایتمدار استان کرمان به ویژه مردم شریف رفسنجان و خانواده آن مرحوم؛ از خداوند متعال برای آن فقید سعید، غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom