Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1369
دیروز1493
در هفته9013
در ماه6034
مجموع388887

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ جعفر شجونی (ره)

مورخ 1395/08/18

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

خبر در گذشت روحانی مبارز و انقلابی حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ جعفر شجونی(ره) عضو فقید جامعه روحانیت مبارز تهران و عضو موتلفه اسلامی موجب تأثر وتألم گردید.

 

این یار وفادار امام، انقلاب و رهبری، مبارزی نستوه وخطیبی روشنگر در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی بود.

 

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به دبیر محترم و اعضای جامعه روحانیت مبارز تهران، موتلفه اسلامی و همچنین خانواده محترم آن مرحوم، برای آن فقید سعید از خداوند متعال غفران و رحمت الهی را خواستار است.

 

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom