Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز853
دیروز1847
در هفته4273
در ماه26228
مجموع168229

بازدید کنندگان برخط

14
Online

بيانيه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در رابطه‌ با يوم‌ الله‌ سيزدهم‌ آبان‌‌
12 آبان ماه 1382

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

سيزدهم‌ آبانماه‌ بدون‌ ترديد از ايام‌ اللهي‌ است‌ كه‌ در تاريخ‌ معاصر ايران‌ و حتي‌ جهان‌ تأثيري‌ عميق‌ ونقشي‌ ماندگار داشته‌ است‌.
سالروز تبعيد امام‌ امت‌(قدس‌ سره‌) به‌ تركيه‌، سالگرد روز دانش‌آموز و از همه‌ مهمتر اشغال‌ لانة‌ جاسوسي‌ آمريكا در ايران‌ به‌ دست‌ غيور مردان‌ و زنان‌ دانشجوي‌ پيرو خط‌ امام‌.
در آنروز هيبت‌ پوشالي‌ آمريكا در ايران‌ اسلامي‌ شكسته‌ شد و سرآغازي‌ گرديد تا مظالم‌ آمريكا در سرتاسر عالم‌ آشكار شده‌ و عدالت‌ خواهي‌ و ظلم‌ ستيزي‌ ملت‌ بپاخاستة‌ ايران‌ مشخص‌ و واضح‌ گردد.
پس‌ از گذشت‌ حدود ربع‌ قرن‌ از آن‌ حادثة‌ بزرگ‌، مجاهدات‌ و پايمردي‌ آنان‌ كه‌ در جبهه‌هاي‌ رزمي‌ ـ سياسي‌، علمي‌ و اقتصادي‌ به‌ مبارزه‌ با استكبار ادامه‌ دادند كار را به‌ اينجاكشانده‌ كه‌ به‌ اعتراف‌ خود مسئولين‌ امريكا امروز در بيش‌ از 40 كشور جهان‌ پرچم‌ آمريكا به‌ آتش‌ كشيده‌ مي‌شود و فرياد مرگ‌ بر آمريكاو مرگ‌ بر اسرائيل‌ بر سر هر كوي‌ و برزني‌ بلند است‌.
در شرائط‌ حساس‌ كنوني‌ نيز جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ در موقعيتي‌ خطير با وحدت‌ و انسجام‌ مسئولين‌ و مردم‌ يكبار ديگر تبليغات‌ واقدامات‌ وسيع‌ جبهة‌ واحد كفر بر عليه‌ كشور در موضوع‌ انرژي‌ هسته‌اي‌ را با درايت‌ و تدبير خنثي‌ كرده‌ و با تصميمي‌ هوشيارانه‌ و اصولي‌ تهديدهاي‌ دشمنان‌ گستاخ‌ را از بي‌ اثر نموده‌ است‌.
اما همانگونه‌ كه‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ تأكيد فرمودند، دشمنان‌ بايد بدانند كه‌ اگر كسي‌ بخواهد با ايران‌ اسلامي‌ چالش‌ كند تودهني‌ خواهد خورد و ما حتي‌ يك‌ قدم‌ هم‌ از مواضع‌ اصولي‌ و به‌ حق‌ خود عقب‌ نشيني‌ نخواهيم‌ كرد.
جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علميه‌ قم‌ وحدت‌ و انسجام‌ پديد آمده‌ ميان‌ مسئولين‌ عالي‌ رتبة‌ نظام‌، جناح‌هاي‌ اصول‌ گرا و اقشار مردم‌ را مغتنم‌ شمرده‌ و هشدار ميدهد كه‌ گروه‌ها و احزاب‌ سياسي‌ نبايد اجازه‌ دهند تا معدودي‌ افراط‌ گرا و برخي‌ عناصر وابسته‌ و بيگانه‌ پرست‌ ازاين‌ مسئله‌ ملّي‌ دست‌ آويزي‌ براي‌ فشار بر نظام‌ و دولت‌ و رقباي‌ خود درست‌ كنند و با غوغاسالاري‌ فضاي‌ كشور را آشفته‌ سازند و احياناً اين‌ مسئله‌ را به‌ امري‌ تبليغاتي‌ و انتخاباتي‌ تبديل‌ كنند.
به‌ يقين‌ ملت‌ هشيار ايران‌ به‌ هيچكس‌ اجازه‌ همراهي‌ و همگامي‌ با دشمن‌ و خيانت‌ به‌ آرمانهاي‌ نظام‌ را نخواهد داد.
در خاتمه‌ با آرزوي‌ قبولي‌ طاعات‌ و عبادات‌ امّت‌ خداجوي‌ در اين‌ ماه‌ پرفيض‌ و بركت‌، يادآور مي‌شويم‌ كه‌ شبهاي‌ مبارك‌ قدر پيش‌ روي‌ است‌ و انتظار مي‌رود كه‌ مردم‌ مؤمن‌ و مسلمان‌، اين‌ ليالي‌ عظيم‌ را قدرشناخته‌ و خالصانه‌ با دعا به‌ درگاه‌ احديت‌ ظهور منجي‌ عالم‌ و سربلندي‌ اسلام‌ و مسلمين‌ و نابودي‌ دشمنان‌ دين‌ را از خداوند منّان‌ طلب‌ كنند.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه عليمه قم
علي مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom