Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1650
دیروز1573
در هفته3223
در ماه25178
مجموع167179

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ به‌ مناسبت‌ 22 بهمن
در تاريخ 21/11/1383

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

بار ديگر در بيست‌ و ششمين‌ سالروز پيروزي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ و يوم‌ الله‌ بيست‌ و دوم‌ بهمن‌ به‌ درگاه‌ باريتعالي‌ سجده‌ شكر مي‌گذاريم‌.

پيروزي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ در ميان‌ بهت‌ و ناباوري‌ مستكبران‌ جهان‌ به‌ وقوع‌ پيوست‌ و به‌ رغم‌ دسيسه‌ها و توطئه‌هاي‌ آنان‌ خصوصاً آمريكاي‌ جنايتكار روز به‌ روز بر قوّت‌ و شكوه‌ آن‌ افزوده‌ شد و به‌ خواست‌ خداوند پايگاهي‌ براي‌ نشر ايدة‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌ صلي‌ اللّه‌ عليه‌ و آله‌ و سلم‌ گرديد.

امروز آزادگان‌ جهان‌ چشم‌ اميد به‌ انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ و مواضع‌ رهبر فرزانه‌ انقلاب‌ دوخته‌اند.

امروز استكبار جهاني‌ و در رأس‌ آن‌ آمريكاي‌ مستبد، اصلي‌ترين‌ سد راه‌ خود را ايران‌ اسلامي‌ و ايده‌هاي‌ برگرفته‌ از اسلام‌ ناب‌ و انديشه‌هاي‌ خميني‌كبير مي‌داند.

امروز كشوري‌ كه‌ سالها تحت‌ سيطره‌ و چپاول‌ آمريكا بوده‌ است‌ شجاعانه‌ در مقابل‌ همه‌ خواسته‌هاي‌ آمريكا ايستاده‌ و نه‌ مي‌گويد و از اتهام‌هاي‌ واهي‌ آنها نمي‌هراسد.

آنان‌ با حمايت‌ از اسرائيل‌، اين‌ تروريست‌ دولتي‌ و با حمايت‌ از مستبدين‌ همراه‌ خود؛ با شعارهاي‌ واهي‌ مبارزه‌ با تروريسم‌ و استبداد سعي‌ در مقابله‌ با جريان‌ رو به‌ رشدي‌ دارند كه‌ نه‌ تنها جهان‌ اسلام‌ بلكه‌ همة‌ آزادگان‌ جهان‌ از انوار مشعشع‌ و نوراني‌ آن‌ بهره‌مند گرديده‌اند .

تهديد ايران‌ اسلامي‌ به‌ بهانة‌ دستيابي‌ به‌ تسليحات‌ هسته‌اي‌، تلاش‌ در جهت‌ نمايش‌ فاصلة‌ ميان‌ مردم‌ و حكومت‌ اسلامي‌، تبليغ‌ ناكارآمدي‌ نظام‌ اسلامي‌ و... همه‌ و همه‌ در راستاي‌ جلوگيري‌ از جريان‌ رو به‌ رشد انقلاب‌ اسلامي‌ و به‌ زانو در آوردن‌ آن‌ است‌ .

همراه‌ شدن‌ دوباره‌ اظهارات‌ مداخله‌ جويانة‌ رئيس‌ جمهور آمريكا با ايام‌ دهة‌ فجر سبب‌ خشم‌ بيشتر ملت‌ بيدار ما گرديده‌ است‌. مردمي‌ كه‌ جنايات‌ و كينه‌ توزي‌هاي‌ آمريكاي‌ جنايتكار را در صحنه‌هاي‌ مختلف‌ لمس‌ كرده‌ و در مبارزه‌ با شيطان‌ بزرگ‌ از جان‌ و مال‌ خويش‌ گذشته‌اند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با گراميداشت‌ يوم‌ الله‌ 22 بهمن‌ به‌ همه‌ مستكبران‌ جهان‌ كه‌ خواب‌هاي‌ پريشان‌ براي‌ ايران‌ اسلامي‌ ديده‌اند اعلام‌ مي‌كند مردم‌ غيور و سلحشور اين‌ مرز و بوم‌ با هوشياري‌ خويش‌ پاسخ‌ اين‌ توطئه‌ها و ياوه‌گوئي‌ها را در دو صحنة‌ نمايش‌ پيش‌ رو، يعني‌ شركت‌ گسترده‌ در راهپيمايي‌ 22 بهمن‌ و حضور حداكثري‌ در پاي‌ صندوقهاي‌ انتخابات‌ نهمين‌ دوره‌ رياست‌ جمهوري‌، اقتدار ملي‌ خويش‌ را نمايش‌ خواهد داد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ دعوت‌ از آحاد مردم‌ ايران‌ اسلامي‌ براي‌ حضور در اين‌ راهپيمايي‌ عظيم‌، همگام‌ با شما در مراسم‌ اين‌ روز بزرگ‌ شركت‌ خواهد كرد.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه عليمه قم
علي مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom