Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز81
دیروز1508
در هفته81
در ماه7371
مجموع236783

بازدید کنندگان برخط

4
Online

بيانيه‌ شديد اللحن‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در ارتباط‌ با حوادث‌ خونين‌ عراق‌ ‌
در تاريخ 21/05/1383

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

اخبار تأسف‌ بار واصله‌ از عراق‌ حاكي‌ از هتك‌ حرمت‌ حريم‌ علوي‌ و به‌ خاك‌ و خون‌ كشيده‌ شدن‌ شهروندان‌ عراقي‌ توسط‌ نيروهاي‌ اشغالگر آمريكايي‌ و انگليسي‌ است‌.

وقايع‌ اخير عراق‌ حاكي‌ از هم‌ داستاني‌ نيروهاي‌ اشغالگر و برخي‌ عناصر خود فروخته‌ داخلي‌ در راستاي‌ استقرار نظام‌ غير مردمي‌ در عراق‌ است‌ و استكبار جهاني‌ با قُلدري‌ مي‌خواهد قدرت‌ پوشالي‌ خود را به‌ رخ‌ جوانان‌ غيور و غيرتمند عراقي‌ بكشاند و غافل‌ است‌ از اينكه‌ تاريخ‌ ثابت‌ كرده‌ است‌ كه‌ خون‌ همواره‌ بر شمشير پيروز است‌ و مردم‌ شريف‌ عراق‌ با تكيه‌ بر يك‌ انتفاضه‌ اسلامي‌ و مردمي‌ در مقابل‌ اين‌ تجاوز گري‌ ايستادگي‌ خواهند كرد و هرگز اجازه‌ نخواهند داد كه‌ آمريكاي‌ سلطه‌ جو به‌ اهداف‌ خود برسد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با عرض‌ تسليت‌ به‌ پيشگاه‌ مقدس‌ حضرت‌ ولي‌ عصر(عج‌) و مردم‌ مظلوم‌ عراق‌ ضمن‌ همدردي‌ با مردم‌ شريف‌ شيعه‌ نجف‌ و ديگر شهرهاي‌ عراق‌ اين‌ تجاوزات‌ را محكوم‌ كرده‌ و به‌ آمريكا و ساير قدرتهاي‌ استكباري‌ هشدار مي‌دهد كه‌ دست‌ از اين‌ شرارت‌ها و فزون‌طلبي‌ برداشته‌ و بيش‌ از اين‌ باعث‌ جريحه‌ دار شدن‌ افكار عمومي‌ نشده‌ و بدانند كه‌ مسلمانان‌ مبارز و غيور جهان‌ هتك‌ حرمت‌ به‌ ساحت‌ مقدس‌ مولي‌ الموحدين‌ امير المؤمنين‌(ع‌) را تحمل‌ نخواهند نمود و طوفان‌ خشم‌ امت‌ اسلامي‌ طومار ستمگران‌ را در هم‌ خواهد پيچيد.

و السلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌‏
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
علي‌ مشكيني

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom