Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز719
دیروز724
در هفته1443
در ماه23331
مجموع21299167

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم در پي حملات وحشيانه ي رژيم صهيونيستي به مسجد الاقصي

مورخ 1393/08/18


بسم الله الرحمن الرحيم

فجايع ددمنشانه صهيونيست‌هاي غاصب در مسجد الاقصي و تلاش‌هاي ناکام آنان در تخريب قبله اول مسلمانان، خشم جهان اسلام را برانگيخت.

اين تلاش‌ها به منظور محو آثار اسلامي و سرپوش نهادن بر شکست سنگين اين رژيم در نبرد 50 روزه غزه است.

امروز قدرت پوشالي رژيم صهيونيستي درهم شکسته و در نهايت در ضعف و نکبت قرار گرفته است.

ملت فلسطين نيز راه خود را باز يافته و به خوبي دريافته است که تنها راه پايان بخشيدن به عمر صهيونيست‌ها، مقاومت و ايستادگي است.

از اين رو بر کشورهاي اسلامي لازم است که با حمايت همه جانبه از مردم فلسطين، زمينه حفظ مسجد‌الاقصي قبله اول مسلمين را فراهم سازند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم، ضمن محکوم کردن حملات وحشيانة صهيونيست ها به مسجد‌الاقصي و نمازگزاران، جامعه جهاني را به اقدام در برابر آن و مسلمانان جهان به ويژه مردم مظلوم فلسطين را به ايستادگي در برابر دشمنان دعوت مي نمايد.

و السلام عليکم و رحمه الله و برکاته
محمد يزدي
رئيس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom