Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پُرتوان، پُرنشاط و پُرانگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره‌ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق آمریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون، تأکید کردند: آمریکای گرگ‌صفت البته ضعیف‌تر اما وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد آمریکا به کشور را سد کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز811
دیروز724
در هفته1535
در ماه23423
مجموع21299259

بازدید کنندگان برخط

2
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت فرزندان حجه الاسلام والمسلمين زاكزاكي در نيجريه
مورخ 1393/05/10


بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون» (آ ل عمران: 169)

جناب آقای حجت السلام والمسلمین ابراهیم زاکزاکی (دامه توفیقاته)

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛

روز قدس برخواسته از صدای مظلومان تاریخ علیه استکبار جهانی و برآمده از وجدان بیدار بشری برای استقرار عدالت در جهان می‌باشد.


رژیم سفاک صهیونیستی در تهاجمات اخیر خود به غزه با همراهی دولت‌های غربی و عربی و سکوت مجامع بین المللی از کوچکترین عمل وحشیانه دریغ نورزیده است.

مقارن با کشتار فجیعانه مردمان بی دفاع غزه توسط رژیم کودک‌کش صهیونیستی شاهد شهادت شيعیان مظلوم نیجریه و فرزندان جناب عالی در روز قدس می باشیم.

جناب آقای شیخ ابراهیم زاکزاکی سابقه درخشان شما و خانواده بزرگوارتان در تبلیغ و ترویج دین مبین اسلام و مذهب اهل بیت بر کسی پوشیده نیست، امید است که این وقایع جانسوز منجر به استقامت و پایداری شما در راه تبلیغ دین اسلام باشد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این عمل خصمانه خواهان محاکمه سران این واقعه دردناک است و شهادت فرزندانتان را به شما، خانواده، پیروان مذهب اهل بیت و تمام مسلمانان تسلیت عرض می‌نماید و از خداوند منان برای شهیدان علو درجات و برای شما توفیق صبر و استعانت می‌نماید.  

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از آغاز تظاهرات مردم عراق علیه دولت عادل عبدالمهدی می گذرد و در طول این چند هفته هنوز دولتمردان عراقی با وجود قول ها و طرح هایی که ارایه کرده اند نتوانسته اند آرامش را به استانهای جنوبی عراق بازگردانند در این باره نکاتی چند قابل ذکر است :1 – این اعتراضات در تاریخ اول اکتبر( 9 مهر ماه) و در آستانه مراسم اربعین با حضور جمعی از جوانان تحصیل کرده و بیکار در میدان تحریر بغداد در اعتراض به بیکاری و فساد حاکم بر دستگاههای دولتی و دیگر مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه عراق از جمله مشکلات...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom